Czego oczekujecie od zycia ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 137 / 33 / 0

pieniedzy dla biednych, chleba dla glodnych, szczescia dla cierpiacych, drogi dla zagubionych, milosci dla niekochanych, wyjscia z sidel nalogu uzaleznionych i dobra zamiast zła. O to cie prosze moj Panie :)) Dziekuje!
  • 1054 / 147 / 0

Ja kiedyś miałem tego typu rozkminkę czego naprawdę potrzebujemy od Boga, i tak uciułałem teorię że sami często nie wiemy czego braku doświadczamy. Jeden dostanie scyzoryk aby usunąć żądło jadowitego owada, a inny 300,000 zł na operację swojego dziecka w USA. Z tym żądłem to trochę głupi przykład, ale chodzi mi o to że aby przeżyć potrzebne są rzeczy zarówno błache, jak i trudne do zdobycia i osiągnięcia.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Pożar plantacji konopi

Policjanci z zabrzańskiej komendy prowadza czynności w sprawie pożaru, do jakiego doszło w sobotę 7 marca na ulicy Nowodworskiej w Zabrzu. W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, interweniujący strażacy ujawnili plantację konopi.
  • 3565 / 416 / 0

Oczekuję słodkiego, miłego życia- bez chłodòw, głodòw i picia ;-)
  • 4318 / 649 / 22

Większej swobody, wolności - samotności.
  • 63 / 12 / 0

Muszę przyznać, że pieniądze bardzo napędzają moje trzeźwe życie i kojarzą mi się z zaradnością, możliwościami. A najlepsze w chuj to jest się móc z kimś tą kasą podzielić :D
  • 39 / 10 / 0

Oczekuje od zycia , ze kiedys poznam kobiete, z ktora bede mogl spedzic reszte zycia.

Niczego wiecej nie wymagam, bo niczego wiecej mi nie brakuje.
  • 84 / 6 / 0

Samodzielności, komfortu życia, ludzi z którymi będę mógł spędzić dobrze czas
Nadrabiam to ćpaniem x'D
  • 63 / 7 / 0

Oczekuje od życia:
-miłości
-spełnienia marzeń
-spokoju
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 822 uczestników Wejdź na czata