Czego oczekujecie od zycia ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 71 / 22 / 0

Żebym mniej go trwonił m.in. na czytanie kiepskich internetowych wysrywów takich jak np. ten temat.
  • 57 / 9 / 0

Spokoju

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Pacjenci dostaną zaświadczenie dla policji

W Łodzi otwiera się pierwsza w regionie przychodnia lecząca medycznią marihuaną. W Cannabis Clinic pacjenci dostaną receptę na dobraną dawkę konopii indyjskich. To jedna z kilku takich przychodni w Polsce.
  • 49 / 20 / 1

Będąc młodzieńcem chciałem zostać "prezesem średniej, dobrze funkcjonującej firmy". Było kurwa blisko, życie jednak mocno zweryfikowało. Dziś oczekuję jedynie szeroko pojętego spokoju, do którego kluczem w moim przypadku jest samowystarczalność. I tak: zimą ogrzewam się własnoręcznie zebranym z pobliskiego lasu drewnem. Dary natury takie jak mak, zioła, grzyby, częściowo żywność również pozyskuję samodzielnie. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze studni i ogniw fotowoltaicznych. No i żeby nie tracić zbyt wiele czasu na tzw. "pracę", czyli wykonywanie czynności które nie są moimi ulubionymi. Nie powinno to zajmować więcej jak kilkanaście - max 20 godzin w tygodniu.
  • 7235 / 735 / 0

Dożyć chociaż 60 lat.
  • 1587 / 650 / 0

Niczego.
  • 44 / 1 / 0

Zdrowia przede wszystkim!
  • 4 / 1 / 0

Miłości. Takiej prawdziwej a nie z dragami.
  • 7235 / 735 / 0

Zdrowia mojej mamy.
  • 60 / 27 / 0

@carnauba A to przepraszam, nie może być prawdziwej miłości z dragami? Tu się nie zgadzam. %-D
(Ja tam standardowo, dalej oczekuje znalezienia sensu w mojej mizernej egzystencji)
  • 2187 / 458 / 155

Spokoju ducha, choćby trochę złagodzenia lęków... I dobrej rodziny.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 417 uczestników Wejdź na czata