Czego oczekujecie od zycia ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 20 / 5 / 0

Żebym mniej go trwonił m.in. na czytanie kiepskich internetowych wysrywów takich jak np. ten temat.
  • 30 / 4 / 0

Spokoju

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Połowa użytkowników konopi sądzi, że potrafi dobrze prowadzić pod wpływem - czy mają rację?

Upalonym ludziom nie tylko często wydaje się, że są zabawniejsi niż w rzeczywistości, ale, jak się dowiadujemy, przeceniają oni także swoje umiejętności prowadzenia pojazdów pod wpływem.
  • 18 / 8 / 1

Będąc młodzieńcem chciałem zostać "prezesem średniej, dobrze funkcjonującej firmy". Było kurwa blisko, życie jednak mocno zweryfikowało. Dziś oczekuję jedynie szeroko pojętego spokoju, do którego kluczem w moim przypadku jest samowystarczalność. I tak: zimą ogrzewam się własnoręcznie zebranym z pobliskiego lasu drewnem. Dary natury takie jak mak, zioła, grzyby, częściowo żywność również pozyskuję samodzielnie. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze studni i ogniw fotowoltaicznych. No i żeby nie tracić zbyt wiele czasu na tzw. "pracę", czyli wykonywanie czynności które nie są moimi ulubionymi. Nie powinno to zajmować więcej jak kilkanaście - max 20 godzin w tygodniu.
  • 6860 / 634 / 0

Dożyć chociaż 60 lat.
  • 1629 / 570 / 0

Niczego.
  • 34 / / 0

Zdrowia przede wszystkim!
  • 4 / 1 / 0

Miłości. Takiej prawdziwej a nie z dragami.
  • 6860 / 634 / 0

Zdrowia mojej mamy.
  • 60 / 25 / 0

@carnauba A to przepraszam, nie może być prawdziwej miłości z dragami? Tu się nie zgadzam. %-D
(Ja tam standardowo, dalej oczekuje znalezienia sensu w mojej mizernej egzystencji)
  • 1619 / 263 / 154

Spokoju ducha, choćby trochę złagodzenia lęków... I dobrej rodziny.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 92 uczestników Wejdź na czata