Czego oczekujecie od zycia ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 35 / 4 / 0

Żeby było śmiesznie ! ;)
  • 375 / 29 / 0

Mieszkać z żoną i trójką dzieci w apartamencie - 42 metry kwadratowe w bloku z wielkiej płyty i mieć stałą pracę na umowę zlecenie - być ochroniarzem w Lidlu.
Zarabiać 1480 zł, a w dobrych miesiącach z nadgodzinami to i z 1600 zł. Ciężko pracować na swój sukces.
Zarabiając dużo, więc i żyć komfortowo. Mieć golfa 2, rocznik 88 po lifcie i na wtrysku. Później trochę się zapożyczyć i poprosić żeby znajomy ściągnął mi z Niemiec wygodną limuzynę - Dacię Logan, rocznik 2005. Autko oczywiście w najbogatszej wersji z obrotomierzem i trzecim światłem stopu. Do tego na portalu internetowym dokupić używane kołpaki, żeby odświeżyć design.
Dwa razy w miesiącu tankować na full za 50 zł i jako zapaleni turyści podróżować z rodziną. Trzy razy w roku pojechać do dziadków na wieś. W lecie pogrillować z rodziną i przyjaciółmi. Mieć chody w Lidlu i wiedzieć, kiedy są promocje na wspaniałą i zdrową kiełbasę 6,99 zł/kg... ŻYĆ NIE UMIERAĆ !

Ahh rozmarzyłem się :)
Spoiler:

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Wzór recepty na medyczną marihuanę

Polish Institute of Medical Connabis publikuje wzór recepty na medyczne konopie oraz podaje wytyczne, w jaki sposób prawidłowo wypisać taką receptę.
  • 42 / / 0

Zajebistego humoru dzien w dzien
  • 607 / 45 / 0

Na tym etapie życia oczekuję ruszenia z miejsca i kontynuacji wymarzonej kariery oraz godnej płacy i braku depresyjnych myśli.
  • 274 / 25 / 0

Czekam na seksroboty.
Użytkownik zbanowany
  • 396 / 25 / 0

pełnowartościowego szczęścia.
  • 36 / 1 / 0

oczekuje ze nikt nie bedzie nic oczekiwal w spokoju spale bata pojde na uczelnie wroce i pojde spac
  • 20 / 1 / 0

Ja chyba oczekuje za dużo od życia przez to odpierdala mi Konkretnie
  • 1499 / 204 / 0

pragnę się wyspać

kej

• 2 / / 0

zeby bylo normalnie.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 54 uczestników Wejdź na czata