Czego oczekujecie od zycia ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 0 / / 0

na nic nie liczę, n ie oczekuję nic od świata ani od ludzi, nie zakładam że jak będziesz pomocny to inni Ci pomogą, dobre uczynki wcale nie wracają i trochę to smutne ale przynajmniej zderzenie ze stanem faktycznym tak nie boli i łatwiej jak pożyczasz komuś hajs to zakładaj że dajesz , nie odda też zawodu nie będzie i tego sie p[owinno dziec i uczyć od małego a nie bzdur ze karma wraca tak jak dobre uczynki<hahaha>
  • 620 / 47 / 0

Wraca ta zła prędzej czy później.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Żółw kontra Narcos – zwierzak okazał się skuteczniejsze od agentów DEA [video]

Strażnicy oswobodzili żółwia z uwięzi a sami przejęli ogromny ładunek 800 kilogramów narkotyku wyceniony na ponad 53 miliony dolarów.
  • 1773 / 258 / 2

Też tak myślę, pokora to bardzo bardzo bardzo ważna rzecz w życiu, jak ktoś jest przepełniony pychą to życie go samo zweryfikuje.
  • 7070 / 666 / 0

Oczekuje, ze jutrzejsza rozmowa kwalifikacyjna odniesie pozytywny rezultat.
  • 32 / 7 / 0

Oczekuję, że każdy kiedyś dostanie to na co zasłużył. Taki tam żart, życie jest niesprawiedliwe i takie pozostanie.
  • 620 / 47 / 0

Zależy jak zdefiniujemy pojęcie życia i niesprawiedliwości. Może zbyt wiele oczekujemy od innych, a niewiele od siebie.
  • 220 / 11 / 0

Niczego, nie ma co się łudzić o cokolwiek na tej pojebanej karuzeli
  • 914 / 125 / 0

Żeby nic specjalnego życie ode mnie nie oczekiwało. Będę wiedział co ja sam mogę dać od siebie w razie potrzeby.
  • 3185 / 263 / 0

Żebym nie miał tej pieprzonej apatii.
  • 154 / 22 / 0

Ja tylko bym chciał, żeby zdrowie w miarę dopisywało, tak na zasadzie: "dożyć do 70", choć fakt przez moje eksperymenty z dragami może nie być mi to dane :D
I żeby nie przydarzył się jakiś wypadek na zasadzie, że będę sparaliżowany do końca życia, jak już to żeby zginąć od razu. A tak reszta to może zostać jak jest, powiedziałbym nawet, że jest za dobrze i życie mogłoby mnie trochę przycisnąć, ale złego diabli nie biorą :)
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 63 uczestników Wejdź na czata