Czego oczekujecie od zycia ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3 / 1 / 0

Szczerej miłości, zwolnienia tempa w życiu
  • 7129 / 674 / 0

zeby moj ojczym sie uspokoil

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Narkotyki znalazł we własnym garażu, pozostawił je tam …syn gospodarza

Mieszkaniec Dzierzgonia powiadomił policję, że we własnym garażu znalazł środki odurzające. Najczęściej w garażu przebywał syn gospodarza, który został zatrzymany.
  • 929 / 126 / 0

Żeby nie spotkało mnie nic złego. Dobre rzeczy sam sobie załatwię.
  • 621 / 47 / 0

Myślę że podobnie: żeby zło mnie omijało, a zdrowie zawsze było na przyzwoitym poziomie. Przy tym oczekuję jeszcze miłości, chciałbym spotkać kogoś i założyć rodzinę, mieć lepszą pracę i karierę.
Użytkownik nieaktywny
  • 594 / 40 / 0

Miłości kobiety, która kocham i która mnie pokochała...
  • 1774 / 260 / 2

20 kwietnia 2018zakriahh pisze:
Miłości kobiety, która kocham i która mnie pokochała...
Z tego nic nie będzie, poszukaj innej.
  • 20 / 11 / 2

Tylko i wyłącznie spokoju.

Czasami, gdy już prawie zasypiam, to marzy mi się zdobyć kiedyś nielimitowaną ilość gotówki i odciąć się od tego świata. Osiąść w jakimś spokojnym miejscu otoczonym górami i lasem wraz z jakąś wspaniałą kobietą, która nie okażę się wredną suką po czasie. Oddawać się wędrówką po górach i lasach, medytacji, realizacji swoich pasji. Tak szczerze to udział w wyścigu szczurów, jaki na co dzień mam okazję oglądać kompletnie mnie nie interesuje, założenia na jakich jest zbudowane społeczeństwo również.

No ale rozmarzyłem się... czas wracać do rzeczywistości, w której czeka na mnie cierpienie i te same monotonne zajęcia, aż mam ostatnio ochotę zakończyć swoją abstynencję od opioidów :wall: Może wytrwałość pozwoli mi kiedyś wypracować swoją drogę do chociaż namiastki takiego spokoju :)
  • 1774 / 260 / 2

Tak, ten wyścig... kto lepiej wygląda i kto ma więcej siana. Takie czasy. Maksymalny konsumpcjonizm.
  • 0 / / 0

swobody, ale oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku
  • 223 / 107 / 0

sprawiedliwości
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata