Czechy - wszystko legalne?

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 4895 / 673 / 0

30 czerwca 2018UJebany pisze:
Oglądałem ostatnio taki filmik z Qlopem, palił dzoja na ławce, przyjechali panowie policjanci i za palenie marihuany w miejscu publicznym dostał mandat bodajże 200 koron . Wiec trza uważać .
30zl?
  • 7241 / 705 / 0

@up
Tylko 200 koron bo tylko tyle miał przy sobie to policjanci zrobili się przychylni i wzięli 200 koron.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Rekordowy przemyt kokainy w USA. 16 ton na statku w Filadelfii

Wartość narkotyków to ponad miliard dolarów, co czyni konfiskatę jedną z największych w historii walki z przemytem do Stanów Zjednoczonych.
  • 1480 / 143 / 0

No też to oglądałem.
Dobry patent, lepsze takie coś niż robienie syfu w papierach, kuratorach, sądach.
  • 1 / / 0

LSD w Pradze jest popularne? Łatwo ogarnąć?
  • 1 / / 0

Siemka jestem w Cieszynie i mam akurat chwilkę wolną widzę że jakieś bliże namiary gdzie szukać można dostać na priv jeśli ktoś mógł by mnie nakierować to był bym wdzięczny :P
  • 6 / 1 / 0

Witam, chciałem zapytać czy wietnamce mają dalej towar tam za mostem?
  • 157 / 2 / 0

To raczej nie jest pytanie na które ktoś ci tu moze odpowiedzieć.
  • 626 / 47 / 0

11 sierpnia 2018UJebany pisze:
@up
Tylko 200 koron bo tylko tyle miał przy sobie to policjanci zrobili się przychylni i wzięli 200 koron.
Przychylni? A dali mu chociaż pokwitowanie? Praktyka moich znajomych z policją czeską polega na braniu łapówek i dzieje się to zazwyczaj wobec cudzoziemców.
  • 459 / 31 / 0

Panowie jak jest w Pradze czeskiej z jaraniem? Łatwo kupić? Gdzie pytać??
  • 182 / 21 / 0

15 listopada 2018rooney pisze:
Panowie jak jest w Pradze czeskiej z jaraniem? Łatwo kupić? Gdzie pytać??
Powiem tak, bardzo łatwo. Pojedziesz sam zobaczysz, parę lat temu byłem to po 5 minutach zobaczyliśmy kolesia w oknie z jointem, szliśmy do hotelu to unosił się przy niektórych barach swąd marii. W innym bardze wchodzimy, a tam w jednym roomie przy stole siedzą murzyni jacyś, ekipa i na blacie gieeesy.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata