Czat - prośby o odbanowanie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 1772 / 221 / 0

Czy tylko mnie od jakiegoś czasu nie działa czat? Jakieś problemy z połączeniem do serwera pokazuje.
  • 283 / 35 / 0

czat zmienił serwer. poczytaj parę postów wstecz
najłatwiej połączyć się ściągając dedykowaną apkę na adroida :Klub hyperreal.info
lub przez RIOT, który można ściągnąć też na desktopy. To właśnie do połączenia się przez RIOT napisałem wskazówki wcześniej.
Za moment poproszę kogoś o rozpisanie HOWTO przez przeglądarkę , bo chyba ta metoda połączenia przysparza problemów piszącym tu osobom.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Będzie zakaz smakowych e-papierosów?

Po kolejnych zgonach i hospitalizacjach, prezydent Donald Trump ogłosił, że jego administracja podejmie działania na rzecz uregulowania rynku związanego z wapowaniem.
  • 1772 / 221 / 0

mi z jakiegoś powodu RIOT nie chce działać na deskopie też - zarowno wersja 32, jak 64 bitowa

Ma ktoś paczkę RIOT, tak by móc zainstalować tą apkę na własnym/prywatnym serwerze?-
(tam wbić dane do docelowego serwera hyperreala, aby mieć niezależne źródło dostępowe)
Widzę, że jest jakaś paczka na Githubie, ale wiadomo - przydałaby się jakaś instrukcja aby nic nie spierdolić :D To ta paczka jak mniemam
https://github.com/vector-im/riot-web <- może unknown by potwierdził?
  • 216 / 9 / 0

15 listopada 2018GG Allin pisze:
mi z jakiegoś powodu RIOT nie chce działać na deskopie też - zarowno wersja 32, jak 64 bitowa

Ma ktoś paczkę RIOT, tak by móc zainstalować tą apkę na własnym/prywatnym serwerze?-
(tam wbić dane do docelowego serwera hyperreala, aby mieć niezależne źródło dostępowe)
Widzę, że jest jakaś paczka na Githubie, ale wiadomo - przydałaby się jakaś instrukcja aby nic nie spierdolić :D To ta paczka jak mniemam
https://github.com/vector-im/riot-web <- może unknown by potwierdził?
Skup się. To wątek dotyczący banów, a nie pomocy technicznej.
  • 1772 / 221 / 0

może zamiast odgrzewać kotleta sprzed dwóch tygodni( gdzie wszystko zostało już wyjaśnione ) zajął byś się moderowaniem czata, bo panuje tam burdel o czym wszyscy wiedzą. Z resztą koniec OffTopicu.
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

Witam. Wczoraj, a w sumie to dziś nad ranem zarobiłam perma na Knajpie za niestosowne zdjęcie, które wysłałam (nie pedo here...). Było to złamaniem regulaminu, jednak bardzo przepraszam i okazuję skruchę, oraz chęć zrehabilitowania swojego zachowania, jako iż był to mój pierwszy (i zarzekam się że ostatni) taki incydent :( Bardzo proszę jedynie, jeśli byłaby taka możliwość, o zmniejszenie wymiaru kary, ponieważ chciałabym jeszcze kiedyś wrócić na Knajpę, panowała tam świetna atmosfera, a nie mam znajomych na żywo i nawet rodzina mnie nie kocha, to tak jakby ktoś wyszarpał kawałek mojego serca z piersi ;/ powinęła mi się noga, za swoje zachowanie jeszcze raz przepraszam i bardzo żałuję swojej lekkomyślności. Pozdrawiam ja, głupia. :blush:
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata