Czat - prośby o odbanowanie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 236 Strona 22 z 24
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Czy mógłbym zostać odbanowany? Nie będę się głupio tłumaczył nieznajomością regulaminu tylko powiem, że nie zachowałem się zbyt odpowiedzialnie. Podoba mi się sama atmosfera czatu i chciałbym wiedzieć czy mam jakiekolwiek szanse na niego powrócić.

Gość

  • / / 0


wybaczcie doubleposta, ale teraz już mogę się wypowiedzieć przy jednoczesnym posiadaniu trzeźwego umysłu. Jeśli chodzi o mojego wczorajszego bana to był on spowodowany wrzucaniem zdjęć pewnej osoby znajdującej się na czacie. Zdjęcie to prywatnym zdjęciem nie było i nie zawierało nawet twarzy (było to zdjęcie tatuażu na nodze) i trudno było nawet określić czy ta noga należy faktycznie do tej nawet osoby. Wiem też, że takie zagranie jest chamskie i niezbyt odpowiedzialne lecz chciałbym się zwrócić do administracji czatu z prośbą o odbanowanie mnie z czata.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Luksemburg i legalizacja marihuany

Luksemburskie Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek, że planuje pełną legalizację marihuany w tym kraju, tj. produkcję i konsumpcję w ciągu najbliższych dwóch lat, a także wzywa inne kraje europejskie do zweryfikowania polityki narkotykowej.
Rejestracja: 2018
  • 11 / 1 / 0


Nie znalazłem odpowiedniego wątku, ale ten odnosi się niejako do problemów z czatem. Więc w razie wyboru złego wątku proszę administrację o przeniesienie.

Otóż problem polega na tym, że przy wejściu na czata bez przerwy pojawia mi się komunikat:
"Wylogowano
Ze względów bezpieczeństwa ta sesja została wylogowana. Zaloguj się jeszcze raz."

Co robić w takim przypadku?
Dziękuję z góry za odpowiedź ;). Pozdrawiam.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


proszę odpowiednio trzezwa osobę o odbanowanie mnie na czacie. nie zrobilem nic co daloby jakis powód dla bana

dzieki
Rejestracja: 2016
  • 135 / 19 / 0


Mordy weźcie mnie odbanujcie dostałem bana od tej stuleji medeleev nawet mi nie napisał na ile :P Więc nie mam zielonego pojęcia jak długi będzie ten ban. Dodam że dostałem za napisanie na czacie dopalamy i już kurwa dostałem bana nawet nie nie chciał ze mną pisać Stuleja pierdolona mam nadzieje że jakiś admin hajka ogarnia co to się odjebało moglibyście przynajmniej napisać na ile mam bana czy coś?
Rejestracja: 2016
  • 135 / 19 / 0


Ja pierdole czy naprawdę nik nie chce się zająć moją sprawą? Bo się wkurwię i szybciej se nowe konto założy niż kurwa jakiś admin zajmie się tą sprawą. Menda jebana Mendeleev śmieciu jebany jak to czytasz weź mi kurła napisz chociaż bancia na ile dostałem bo wiem tyle co nic.
Rejestracja: 2015
  • 283 / 35 / 0


wnioskując po dwóch poprzednich postach, bana dostales na stałe.
Rejestracja: 2016
  • 135 / 19 / 0


Hmm czyli musiałbym se konto drugie założyć :P Te teraz miałbym żeby pisać na talku a drugie min 20 postów miałbym tylko do wchodzenia na czat? Dobrze myślę i Dzięki za wyjaśnienie.
Rejestracja: 2015
  • 7 / / 0


Cześć :)mam problem z wejściem na czat?:d o co chodzi? :)
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Lutenson pisze:
Cześć :)mam problem z wejściem na czat?:d o co chodzi? :)
I ja to samo :( Lutenson probowalas wyczyścić ciasteczka?
Posty: 236 Strona 22 z 24
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości