Czat - prośby o odbanowanie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 4 / / 0

dementuje plotki jako miałbym mieć 14 lat, wielokrotnie zapytany o wiek próbowałem odpowiedzieć ale mój refleks okazał sie wolniejszy, na dzień dzisiejszy mam ukończone 18 lat. mentalnie może i faktycznie 14 %-D
Użytkownik zbanowany
  • 6 / / 0

odblokujcie mi popielca, nie mam jak korzystać z hipka, nad ranem zarzuciliście mi, że mam multikonta, dementuje i przywołuje zasadę domniemanej niewinności xD

przykro mi ale jestem gotów wybaczyć to nieporozumienie, już wybaczyłem, siekam trąbke za Wasze zdrowie i licze na pozytywny finał %-D

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Rząd USA poszukuje osób, które będą skręcać jointy do badań naukowych

Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych prosi o pomoc w produkcji jointów do celów naukowych.
  • 4 / / 0

Cześć,

nie mogę dodać posta, ale nie wiem które zasady "pogwałciłem" - brak informacji zwrotnej. Czy to zły dział czy dlatego, że są nazwy produktów? (nie dawałem linków)
  • 1453 / 34 / 0

Dostałem właśnie bana na czat nie wiem na ile I nie wiem od kogo (widocznie od tego momentu użytkownik o nicku kareja przestał istnieć). Ban miał być za niepełnoletność ale możliwe że to pomyłka ;-) :-/
  • 4 / / 0

zostałem zbanowany na 4lata, z jakiego powodu ?
Użytkownik nieaktywny
  • 229 / 37 / 0

Nie istnieje bo jestem człowiek duch. Tak, ban jest za niepełnoletność. Załapałeś się na bana bo niepotrzebnie się chwaliłeś na knajpie wiekiem chwile po zbanowaniu innego nielata z milionem alter kont. Z racji tego że na Ciebie nie było skarg (w przeciwieństwie do kolegi popielca/wyspanego/malinowego/makłowicza/kredkiego/chujwiejeszczejakinickwymysli:o) że w jakiś sposób możesz utrudniać czatowanie innym to odbanuje Cię, znaj moje dobre serce. Mam nadzieję że nie będziesz dawał nam po sobie poznać swojej młodzieńczej natury i nie dasz ani mi ani nikomu innemu z ekipy czata więcej powodów do bana. Welcome to the jungle!
  • 1453 / 34 / 0

07 lipca 2017DrSkacz pisze:
...
Ah to sorka wybaczam chociaż to był zły moment na ban :/
Tylko że ja sie nigdzie wiekiem nie chwaliłem o.O Daj linka do tematu I powiedz która strona.

A teraz to już serio dałeś mi bana bez powodu :p
No weź... Ban za samą świadomość? Zachowujmy się jak ludzie I to myślący :3 Dzięki : /
Użytkownik nieaktywny
  • 229 / 37 / 0

[mention]Matrixar[/mention] myśleliśmy że pytasz się o jakiś sklep rc, pomyłka, jesteś odbanowany od jakiegoś czasu
  • 1453 / 34 / 0

07 lipca 2017DrSkacz pisze:
[mention]Matrixar[/mention] ...

Kurde ostatnio jakoś często jestem ofiarą pomyłek :d
  • 382 / 22 / 7

[quote=lukas548 post_id=2586979 time=1497993194 user_id=127541]

wracaj na knajpe.
Virr przekazuje, ze juz mozesz ;)
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 97 uczestników Wejdź na czata