Czat - prośby o odbanowanie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 11 / 2 / 0

17 maja 2018Wincent pisze:
Z tora się ładuje cały czas i tak może 2 godziny z chrome wyrzuca że złe hasło chociaż podaje to hasło co na forum.
Z chrome na xp home (ostatnie działające) i na tym samym xp opera są być może trudności- sam mimo zalogowania nie widzę rozmowy...
Serio szybciej znajdziesz odpowiedź jak zadasz w dobrym dziale :) .
  • 96 / 16 / 0

Ponieważ znowu widzę, że pojawił się problem z botem, to jeśli dostajecie kicka zaraz po wejściu na czat, to musicie szybko cokolwiek napisać zanim bot was wykopie. xD

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Lepsze "sygnały dymne" dla inwestujących w marihuanę

Niewiele opcji inwestycyjnych zapowiada potencjalne wzloty i upadki oferowane przez branżę konopi indyjskich. Rynek trawki jest wyjątkowo atrakcyjny.
  • 6 / / 0

Nie moge znaleźć odpowiedniego tematu więc pisze tutaj. Gdy wejdę na czat i wpisze login i hasło pokazuje mi się że błędne hasło albo login co ja mam zrobić?
  • 96 / 16 / 0

02 czerwca 2018Trzeci-Obrot-Kolem pisze:
Nie moge znaleźć odpowiedniego tematu
No jest to wielki problem search.php?keywords=czat
  • 0 / / 0

odbanowac moje konto innerfire
  • 280 / 33 / 0

nie. bez powodu wyzywaales czatowiczow od szmat i odgrazales sie zgloszeniem tego miejsca internetowego na policje. za przeproszeniem - zachowywales sie jak glupi gimbus. wnosze o brak mozliwosci unbana. milego dnia ;)
  • 2420 / 491 / 0

Nie mogę zalogować się na chata, czasem wyskakuje error, a czasem info, że jestem zbanowana, o co chodzi?
  • 2420 / 491 / 0

Wchodzę na czat z pozycji dwóch nicków i nadal nie mogę się zalogować "unknown banned misspill in knajpa" / "forbidden". Proszę o odblokowanie konta.
  • 280 / 33 / 0

Możliwe, że dostałaś bana na alterkoncie a te jest łączone z Twoim main'em podczas logowania się z tego samego ip.
  • 1765 / 217 / 0

W deskopowej aplikacji czata - Riot.im - przy próbie wejścia do knajpy wyświetla mi się komunikat:
"Nie udało się dołączyć do pokoju
You are not invited to this room.".

Oraz wyświetla się monit, iż mam tam bana zafundowanego przez GanjaBota! Nie mniej wchodząc przez przeglądarkę działa - choć zdecydowanie jest to mniej wygodne
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata