Czat - prośby o odbanowanie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 9 / 2 / 0

17 maja 2018Wincent pisze:
Z tora się ładuje cały czas i tak może 2 godziny z chrome wyrzuca że złe hasło chociaż podaje to hasło co na forum.
Z chrome na xp home (ostatnie działające) i na tym samym xp opera są być może trudności- sam mimo zalogowania nie widzę rozmowy...
Serio szybciej znajdziesz odpowiedź jak zadasz w dobrym dziale :) .
  • 96 / 16 / 0

Ponieważ znowu widzę, że pojawił się problem z botem, to jeśli dostajecie kicka zaraz po wejściu na czat, to musicie szybko cokolwiek napisać zanim bot was wykopie. xD

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Świat finansów stawia na marihuanę

O tym, iż legalizacja narkotyków ma wpływ na Wall Street i przemysł farmaceutyczny. Dość obszerny art z Alatei.
  • 6 / / 0

Nie moge znaleźć odpowiedniego tematu więc pisze tutaj. Gdy wejdę na czat i wpisze login i hasło pokazuje mi się że błędne hasło albo login co ja mam zrobić?
  • 96 / 16 / 0

02 czerwca 2018Trzeci-Obrot-Kolem pisze:
Nie moge znaleźć odpowiedniego tematu
No jest to wielki problem search.php?keywords=czat
  • 0 / / 0

odbanowac moje konto innerfire
  • 262 / 31 / 0

nie. bez powodu wyzywaales czatowiczow od szmat i odgrazales sie zgloszeniem tego miejsca internetowego na policje. za przeproszeniem - zachowywales sie jak glupi gimbus. wnosze o brak mozliwosci unbana. milego dnia ;)
  • 2164 / 393 / 0

Nie mogę zalogować się na chata, czasem wyskakuje error, a czasem info, że jestem zbanowana, o co chodzi?
  • 2164 / 393 / 0

Wchodzę na czat z pozycji dwóch nicków i nadal nie mogę się zalogować "unknown banned misspill in knajpa" / "forbidden". Proszę o odblokowanie konta.
  • 262 / 31 / 0

Możliwe, że dostałaś bana na alterkoncie a te jest łączone z Twoim main'em podczas logowania się z tego samego ip.
  • 1752 / 214 / 0

W deskopowej aplikacji czata - Riot.im - przy próbie wejścia do knajpy wyświetla mi się komunikat:
"Nie udało się dołączyć do pokoju
You are not invited to this room.".

Oraz wyświetla się monit, iż mam tam bana zafundowanego przez GanjaBota! Nie mniej wchodząc przez przeglądarkę działa - choć zdecydowanie jest to mniej wygodne
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 55 uczestników Wejdź na czata