Czat - prośby o odbanowanie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 163 / 13 / 0

Jeszcze tylko dodam, że jestem dlużej od ciebie (choc tylko troche) ale pamietma jak to ja mialem opa, hajp to moja jedyna enklawa w wirtualnym swiecie wiec proponuje zakopowac topor wojenny i puscicn to w niepamiec (jak masz watpliwosic przeszczesz moje posty) wielu ludiz stad poznalem na zywo i do dzis utrzymuje kontakt, wez tez pod uwage.,
  • 726 / 4 / 0

Koleś Ci wysłał nie wyraźne zdjęcie swojej dziewczyny NA PRIVIE, a Ty nie dość że mówisz o tym na forum publicznym to jeszcze bierzesz to za powód do perma? Uspokuj się trochę i podchodź do tego z większym dystansem, rozumiem że czujesz się wyróżniony że tak szybko moda dostałeś ale to nie powód żeby robić z igły widły.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Kryminalni zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Polecamy rzucić okiem na dokumentację fotograficzną wykrytej działaności przestępczej...
  • 280 / 32 / 0

Niestety nie tylko mi. Załączam dowód, Nick osoby której również to wysłał pozwoliłem sobie zasłonić
Raz nazywa ją "moja była" a gdy wali mu się grunt pod nogami nagle była stała się obecną dziewczyną.
Diabeł tkwi w szczegółach, więc domniemana zgoda na publikacje tych zdjęć to zapewne ściema.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 163 / 13 / 0

Sobie przeczytaj post mojej dziewczyny (czy tam ex dziewczyny jak to sobie zinterpretujesz - się lepiej poczujesz - jak byś był w związkach to byś rozumiał, że , są ups & downs w relacjach między ludzkich i można nie być ze sobą ale wciąż być bardzo blisko siebie, a te zdjęcie zrobiono za porozómieniem stron, bo moja dziewczyna ma dystans do tego. Jestem częścią foruml a tyk bardziej czata i wiele osób poznałem na żywo - potwierdzą to w tym temacie. Ma mooja dziewczyna wysłać swoją fotke żebyś uwierzył, że top nie fake konto? Ogarnij dupe i mi zdejmij tego kicka bo jestem elementem tego czata.. A jak statement mojej dziewczny Ci nie wystarczy to znaczy, że masz do mnie personalne problemy.
  • 1752 / 215 / 0

30 kwietnia 2017CristianoTramaldo pisze:
Niestety nie tylko mi. Załączam dowód, Nick osoby której również to wysłał pozwoliłem sobie zasłonić
Raz nazywa ją "moja była" a gdy wali mu się grunt pod nogami nagle była stała się obecną dziewczyną.
Diabeł tkwi w szczegółach, więc domniemana zgoda na publikacje tych zdjęć to zapewne ściema.
Nie mój cyrk, nie moje małpy.
Ale...
Ta zasłonięta osoba to chyba ja. Nie mniej . ja prawie nic nie wdziałem bo akurat kładem się spać i zdążyłem zdjąć soczewki o co się paulocoelho trochę wkurwił %-D Nie mniej, Cristiano trochę przesadzasz, jeśłi fotka została wysłana za zgodą/bez problemu od drugiej osoby to nie widzę powodu dla gównoburzy. Na logikę, jeśli nie ma osoby pokrzywdzonej to nie ma "zbrodni", a tym samym powodu do permbana. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. A tu ewidentnie jest drugie, a być może i trzecie dno.Nie wiem czym Cie wkurwił Paulocoelho, mnie też czasami irytuje jak się naje benzo, ale bez przesady, to dobry ziomek ;-)
  • 280 / 32 / 0

Ta zasłonięta osoba to nie ty.
Paulo niczym mnie nie wkurwił, złamał regulamin. Nie ma w tym drugiego dna

frs

• 36 / 8 / 0

30 kwietnia 2017paulocoelho pisze:
Jeszcze tylko dodam, że jestem dlużej od ciebie (choc tylko troche) ale pamietma jak to ja mialem opa, hajp to moja jedyna enklawa w wirtualnym swiecie wiec proponuje zakopowac topor wojenny i puscicn to w niepamiec (jak masz watpliwosic przeszczesz moje posty) wielu ludiz stad poznalem na zywo i do dzis utrzymuje kontakt, wez tez pod uwage.,
Miałeś moda i go straciłeś w przeciwieństwie do crissa który jest dobrym moderatorem złamałeś regulamin i to nie podlega dyskusji odemnie dostał byś tydzień i zamiast przeprosić się ciskasz popieram pomysł przedłużenia bana i następny będzie na miesiąc.
  • 96 / 16 / 0

paulocoelho pisze:
.
Naćpany benzo rozpowszechniasz półnagie fotki dziewczyny i masz wąty o to, że moderator zareagował tak jak zareagował? Nawet jeśli to było za jej zgodą, to skąd moderator ma to wiedzieć i zaufać Tobie naćpanemu na słowo? Powinieneś zacisnąć zęby, przeczekać te 24h i potem na spokojnie wyjaśnić sytuację, a tymczasem odwalasz tu dramę.
Ban na tydzień.
  • 163 / 13 / 0

Nie musi mi na słowo wierzyć bo ta osoba z półnagiego zdjęcie się wypowiedziała.
  • 20 / 2 / 0

Cześć, mam prośbę o odbanowanie, ponieważ minęły już 24 godziny i bardzo przeraszam za podawanie danych innych osób co jest sprzeczne z anonimowością. Dzięki za szybką odpowiedź.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 101 uczestników Wejdź na czata