Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 3 z 5
  • 772 / 240 / 0
Zastosowanie płatki są zbierane, starzone w zamkniętym słoiku przez 10 dni, suszone i skręcane w papierosy. Dym jest inhalowany i wstrzymywany w płucach.
Płatki to kwiaty czy liście?
Odpłatne konsultacje na temat diet, nootropów, stymulantów, suplementów, uzależnień, zbijania tolerancji, anhedoni, depresji, porycia ponarkotykowego, harm reduction i innych.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
  • 150 / 1 / 0
wzielam te 4 tabsy tabexu z braku laku, bo mam to w domu i do niczego mi to, bo od fajkow raczej tylko psychicznie jestem uzalezniona i rzucac nie zamierzam, przy dragach to naprawde trywialny problem. no i powiem, ze cos tam czuje po tych tabletkach, nie zadne placebo - nie jestem osoba ktora sobie lubi wkrecac faze ktorej nie ma. to jak sie teraz czuje moze nie jest 'faza' ale lekkie, przyjemne odrealnienie troche a la benzo, troche a la DXM, jak juz ktos pisal. chyba wiekszych wartosci rekreacyjnych to nie ma, bo przy wiekszych dawkach obawialabym sie skutkow ubocznych. ale lepsze niz trzezwosc, to na pewno
  • 22 / / 0
ktoś wcześniej pisał o zastosowaniach w leczeniu nerwobóli. Moglibyśmy rozwinąć kwestię?
Jak wygląda przygotowanie preparatu? Nanosi się go na skórę, miejscowo z tego co rozumiem.
Istniała by możliwość produkcji z liści złotego deszczu?
  • 1262 / 16 / 0
Dzisiaj jest 3ci dzień mój jedzenia tabexu czyli 6x 1,5 cetyzyny dziennie.

Opiszę wam działanie przykrywa on objawy odstawienia fajek a paliłem ponad 1 paczkę czerwonych dziennie, fakt działa i to naprawdę ale po mniejszym czasie niż 2h przestaje działać i zaczyna się czuć chęć znowu, od jutra mam brać co 2h30min to nie problem w sumie bo już teraz nie jest źle aczkolwiek psychicznie to mam ochotę zapalić 5 na raz :retarded:

Ale teraz opiszę wady: Czuję, że mi to daje popalić po sercu i żołądku, przez lata walenia betaketonów nie miałem tak, że z nosa poleciała mi krew od ciśnienia. Jem cerutin w nadziei, że mi rutyna trochę wzmocni naczynka. Fakt faktem w zeszłym tygodniu zjadłem sporo pseudoefedryny i kilogramy kofeiny ale nigdy wcześniej nie miałem farby z nosa a żyję w takim stylu już paręęęęęęę lat. Na stówę ma to związek z tym lekiem. Pewnie to bez związku ale sny mam wyraźniejsze niż zwykle, w sumie to od ostatniej paczki rolek mam non stop koszmary jak tylko przysnę takie mega realistyczne, ale od 3 dni to już przekracza normy. Pewnie od noadrenaliny, jak działanie podobne ma do nikotyny to pewnie jej ilość też zwiększa.

Szczerze, pewnie jak skończą się tabletki to pierwsze co zrobię to właduję 3 rolki pod język i odpalę fajkę. Głupi ja ale można spróbować.
Uwaga! Użytkownik NieLubieZielska nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 207 / 2 / 0
Mi pomaga przy rzucaniu palenia. Nie palę już 3 dni i wcale mi się nie chce biorę od 4 do 6 tabletek desmoxanu dziennie a sny są mega odjechane dzisiaj miałem 3 i wszystkie doskonale pamiętam :)
Jestem Dzieckiem Bożym objętym specjalną troską. :)
  • 61 / 1 / 0
to ma jakieś działanie rekreacyjne?? z braku łaku zajebałem 6 tablet i dosłownie nic nie czuje. chyba wam się coś pomieszało pisząc, że to ma jakieś działanie "rekreacyjne"....
  • 1 / / 0
Re: Cytyzyna
Nieprzeczytany post autor: toffeecat »
Ja rzucając palenie brałam cytyzynę (Tabex/Desmoxan). Kiedy jeszcze przed snem chciało mi się zapalić i wzięłam tuż przed położeniem się - zawsze wtedy śniły mi się bardzo rozbudowane, ciekawe, kolorowe, realistyczne sny. Wstawałam normalnie, wypoczęta, ale później jeszcze przez pół dnia wspominałam sny, bo nie było problemów z ich zapamiętaniem. Nie były to oczywiście koszmary. Raczej po prostu ciekawe sny. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to po tym, dopiero kiedy przeczytałam ulotkę ,,od deski do deski". Więc nie uważam, że to jakaś siła sugestii moja była. Polecam spróbować. Krzywda się raczej od tego nie stanie, bo standardowo w leczeniu nikotynizmu przez pierwsze dni bierze się nawet do 10 tabletek na dobę. Pozdrawiam.

Przeniesiono. | STR88
  • 525 / 54 / 0
Takie coś wygrzebałem ale nie wiem na ile jest wiarygodne. Bo tu w temacie na hyperrealu nikt specjalnie nie chwalił [jeszcze?] działania rekreacyjnego.
Informacje ogólne
Kwitnie: od maja do lipca


BROOM – (Genista, Cytisus, Spartium), rodzina Leguminosae (strączkowe).
Surowiec: płatki kilku gatunków, w tym Janowca kanaryjskiego (Genista canariensis), Żarnowca miotlastego (Cytisus scoparius) oraz Ginstera (Spartium junceum).
Zastosowanie: płatki są zbierane, starzone w zamkniętym słoiku przez 10 dni, suszone i skręcane w papierosy. Dym jest inhalowany i wstrzymywany w płucach.
Aktywne składniki: cytyzyna (toksyczna pirydyna).
Efekty: jeden papieros wywołuje uczucie relaksu przez 2 godziny. Większa ilość wywołuje dłużej trwające efekty (4-5 godzin). Relaksacja jest najsilniejsza w ciągu dwóch pierwszych godzin, po niej następują czujność oraz wyostrzenie kolorów bez halucynacji.
Przeciwwskazania: zazwyczaj nie występują efekty niepożądane czy kac. Niektóre osoby doświadczają lekkiego bólu głowy zaraz po paleniu. Kwiaty są ekstremalnie toksyczne przy zjedzeniu. Posiada właściwości stymulujące serce podobne do naparstnicy.
Dostępność: powszechne w parkach i ogrodach (w Polsce używane do wzmacniania wydm, powszechne na nieużytkach

Opinia z ekstrakcją

Co do topicu. Paliłem dzisiaj z ziomkiem suszone płatki żarnowca. Nie jest to całkiem nieefektowne ziele, działa jakieś 1,5 godziny. Efekty opisałbym jako: 'beztroska' . Nie czułem zbytniej potrzeby myśleć, dobrze i lekko mi się rozmawiało , przez chwilkę nawet miałem niezłą śmiechawkę . Jedyny feler to, że spaliłem z kumplem łącznie 4g, myślę że warto robić ekstrakt.

Dobrze synerginczie łączy się z THC, dopaliłem po jakimś czasie odrobiną haszu i ganji i powiem że jestem przytłoczony . Efekt wzmocnienia.

Jednak radzę od razu robić ekstrakt. Dym jest dość ciężki i gryzący. Ślina staje się nieprzyjemnie uwędzona . Ekstrakcję można przeprowadzić przy użyciu wody, zalewając płatki dość mocno ciepłą wodą, po jakimś czasie odsączając wywar i odparować wodę na kuchence. Na dnie zostaje 'hasz' .
  • 42 / 5 / 0
Klepać nie klepie, łączyłem to z THC z braku tytoniu, nie palę. Nie zauważyłem jakiejś specjalnej różnicy, może jakieś większe rozgadanie. Natomiast prawdziwe działanie pokazała ta substancja w trakcie snu. Tak pojebanych i realistycznych marzeń sennych nie miałem nigdy.
  • 1188 / 400 / 0
przy rzucaniu palenia, może ten Żarnowiec miotlasty by się sprawdził jako substytut tytoniu :uwaga:
Uwaga! Użytkownik spiderek jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 3 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.