Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
Gdybyś miał możliwość spróbowania
Tak
1513
63%
Nie
904
37%

Liczba głosów: 2417

ODPOWIEDZ
Posty: 149 • Strona 15 z 15
  • 61 / 3 / 0
@MrFrogii kupić meth pipe na allegro. Tak to zmarnujesz tylko towar.
  • 5526 / 1079 / 43
Albo crack pipe.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 1004 / 234 / 9
Z meth pipe nie jaralem, ale jeśli crack pipe to jest ta zwykła z siateczką to jarało mi sie z niej dość topornie - jak sie dobrze nie zaizoluje podkładem to ta ciecz sie rozbryzguje po rurze i ciężko to później wydobyć jak jest oklejona plastikiem, z bongo podobna historia.

Najlepiej to mi sie jarało ze zwykłej szklanej lub metalowej rury z druciakiem w środku %-D Z bowl pipe (taka miseczkowata) tez jest nawet spoko.
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 5526 / 1079 / 43
Idealnie zagrał to Dicaprio w filmie "Wilk z Wall Strat".
https://www.youtube.com/watch?v=LS61wYjFCws
Wolf of Wall Street - Clip - Crack Smoking Scene.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 1004 / 234 / 9
Stwierdzam pomimo, że alfy są równie ciekawe do vapo, to crack jest zdecydowanie lepszy pomimo czasu działania i większej (długotrwałej) chęci na dorzutkę.

To jest jednak takie specyficzne uczucie jakby cie jebnęło młotkiem ale jesteś nie do rozjebania, a po alfach w pewnym momencie jesteś tylko zlękniony i osaczony.
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 5 / / 0
Jakbyście określili poziom/skale prawdopodobieństwa wpierdolenia się w crack jeśli brało się koks przez jakiś czas? Tzn w porównaniu do koksu?
  • 5526 / 1079 / 43
Uzależnia już samo palenie.
Palisz żeby palić.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 1 / / 0
prosze o rade doswiadczonych palaczy jak najlepiej wyjsc z transu , obecnie pale ponad rok czasu....
  • 1089 / 150 / 0
@sjada1988 Detox, terapia. Samemu jest w chuj ciężko to kurestwo rzucić, ja przerzuciłem się będąc w DE na hel co nie było zbyt dobrym pomysłem - nie polecam..
"Nieśmiertelny jak Ciro Di Marzio"

Chcesz coś ważnego ode mnie? Jestem mniej na forum, zajmuje się raczej tylko "moderacją", masz coś ważnego? to zapraszam PW, czat ew. hyperwrb@tutanota.com
ODPOWIEDZ
Posty: 149 • Strona 15 z 15
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.