Crack - Wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Gdybyś miał możliwość spróbowania

63%
Tak
1372
37%
Nie
802

Liczba głosów: 2174

• 431 / 38 / 0

A ludzie narzekają na ketonow co działają 45 min a kosztują 6 ę za gram xd
A tak ogólnie bo mam możliwość na to, czy jakoś szczególnie różni się to od koksu wciaganego??
Czy ogólnie zaskoczy mnie to? Jak mefedron kiedyś?
  • 1864 / 53 / 80

Jest duża różnica od wciąganej koki. Jeśli paliłeś a-PVP to spodziewaj się podobnej bani tylko z dużo mniejszą ilością efektów ubocznych.
Crack dla mnie nie warty swojej ceny, rozpierdol za gruby hajs na kilka minut a potem pozostaje tylko ciśnienie.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Wypatrzyli 200 tabletek ecstasy w zaparkowanym aucie

18-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego odpowie przed sądem za dilerkę i posiadanie znacznej ilości tabletek "popularnie zwanych ecstasy".
  • 234 / 41 / 0

^ fakt, zeby pojarac dobrze cracku to trza trochie monety puscic. Kulke za 10 euro to ja zjadam dupą w 10 min.
Ale to nie wszystko. Musi byc jeszcze dobry crack. Na poczatku mojej przygody z koksem gotowalismy sami na sodce i wodzie utlenionej. Najprostsza metoda na lyzce. Smakowal, krecil, ale to nie bylo to. Dopiero w Lodzi zobaczylem jak sie gotuje z zastosowaniem chlodzenia. Jak przyjalem wielkiego bucha z butli to az sie pozygalem. A w holi tez z jakoscia bywalo roznie. Powiem tak, 50 % towaru jakiego przepalilem byla warta zeby za nia zaplacic. Ogolnie fajna zabawka jak masz 50-100 euro na wieczor , ale trzeba pamietac zeby nie jarac dzien po dniu bo wpierdala mega kosmicznie jezeli chodzi o psyche. Takie niby nic jak podwojne expresso podane dozylnie, ale po kilku dniach palenia kurewsko tego brakuje. Szczegolnie jak byl dobry towar
  • 431 / 38 / 0

Dzięki za rady, postanowiłem że się nie wypierdalam w to, za słaba silna wolę mam, dzięki za odpowiedzi. A 10 minut bani za 10 euro To chyba mnie raczej nie kręci :) a alfe palilem ale nie pvp, a php chyba i jakoś mi się nie podobało, ale to pewnie tak jak mówią że niby hexen do koksu podobny xd
  • 37 / / 0

niepalcie tego syfu. podpisuje sie obiema rekami i chujem nawet pod tym . dzis przejebalem 100 euro na to. to chyba najbardziej jebiacy beret towar jaki bralem i uzalejzniajacy psychicznie
  • 234 / 41 / 0

^ i bedziesz w ten towar chuj wbijal, a jednoczesnie bedziesz go palił dalej...
  • 37 / / 0

miales racje szmeges pale go dalej ostatnio przerwe mialem tygodniowa tablety jadlem na week a potem praca, ale w ten wekend sobie kupilem grama konkret koksa za 70 i butle salmiaku (Amoniak 9% i woda) cos takiego. xd i sam gotowaem to mi wyszlo bardzo duzo a dla zioma jeszcze sypalem. samemu lepiej gotowac ale dajta spokoj jak sie obudzilem z rana po okolo 15 buchach to pot jebal tak tym amoniakiem jakbym sie nim oblal. masakra
  • 7 / / 0

Crack to mocne gówno, ja robie sam ale na sodzie. W najlepszym wypadku wychodzi 0,75 z grama koki, ale też efekt końcowy często się różni. Np tylko kilka razy udało mi się zrobić tak by na łyżce wykrystalizowała się twarda i krucha "wysepka" z kraku. I to były najlepsze bomby, takie ze oblewalo potem jakbyś dostał wiatrem wody. Niestety często wychodzi maź, która trzeba mieszać i czekać w chuj czasu na jej zastygnięcie. Z mocą tez jest różnie, co mnie zastanawia bo czytałem różne artykuły ze Krak jest juz czysta forma koki i w sumie tego nie kumam, np wczoraj w 1g wyszło absurdalne 0,35 kraju, który brzydko śmierdzial i miał posmak siarki z zapałek, sam kop był też nieprzyjemny wiec pieniądze w błoto w sumie. Za każdym razem robie to już tak samo, jedynie musze z tą woda amoniakalna spróbować i teraz pytanie do kogoś kto know-how: jak wygląda proces robienia tego ta woda i czy temat wychodzi lepszy? I jeszcze pytanie do ludzi zza granicy: Ile jest w takim bagu, dilerskiej porcji za te 20 euro czy 10 i czy jest to ilość, która starcza na mega dobrego bucha? Bo zastanawia mnie opłacalność sprzedaży kraku i jaka jest różnicy między sprzedażą koksu. W USA np koks cpają stereotypowo bogaci a Krak najgorsze narkusy, a u nas znów stereotypowo koks bogaci a na Kraka to już musisz być turbo zarobiony haha. Pozdrowienia.
  • 2 / / 0

Jakos twoj przepis nie dziala :(
zrobilem wszystko jak napisales, tylko do spalenia uzylem butelki z folia, bo nic na podoredziu nie bylo, dopale reszte tego co narobilem i moze cos klepnie, bo jak na razie wole wciagnac po staremu przez nos ;)
06 października 2008Dr.Evil pisze:
Jaralem crack w anglii. Lepiej klepie niz normalna koka w nos ale tez inaczej.... tylko po 15 minutach strasznie chce ci sie znowu i znowu....

Jak zrobic z koki
Na lyzeczke dajesz troche kokcu i troche sody.... dodajesz 2-3 kropelki wody..... gotujesz az wrze czyli pare sekund (tylko jak zacznie sie gotowac to odrazu przestajesz podgrzewac) na lyzeczce zostaje taKA biala papka... zeskrobujesz to druga lyzeczka i masz.

Jak to zjarac najlepiej...... najlepiej z bonga albo faji wodnej......
bierzesz 2 papierosy,,, spalasz je (podpal i zostaw w polielniczcena 5 min)
Bierzesz popiol ten ktory bedzie z tych fajek
nakladasz na ta lufke w faji wodnej lub bongu folie i dziurkujesz by niewciagnac popiolu z fajek
wkladasz w ta folie ten popiol z fajek i na to kladziesz ta papke (crack) i jarasz....
wazne przy jaraniu kracku..... ciagnij dlugo i dlugo trzymaj....
  • 306 / 13 / 0

zastanawiam sie o co chodzi gdy pale crack i jestem po ostatnim posiłku godzine lub wiecej wszystko jest ok .ale gdy zjem obiad lub 2-3kanapki i czuje sie najedzony i zapale bucha po chwili zalewa mnie potem czasem tak ze kapie mi z czoła , a to co zjadłem podchodzi mi do gardła i konczy sie to pawiem .Próbuje to przetrzymac ale nie ma opcji zeby sie udało.zauważyłem tez to gdy pale po jedzeniu to faza jest duzo słabsza a wręcz tylko sucho w gębie .tu moje pytanie czym jest spowodowane to że wymiotuje po jedzeniu o co chodzi ? moze ktos zauważył tez coś podobnego pozdr
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata