Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 65 • Strona 7 z 7
  • 2 / 1 / 0
Po mojemu to bym to na sodzie oczyszczonej ugotował. Od amoniaku zęby bardziej niszczy.
  • 140 / 28 / 0
@Rikoh ale gotując na sodzie łatwiej spierdolić proces, na amoniaku nigdy mi się nie zdarzyło.
"Widzisz dno szklanki i dno samarki
Nałogi to kurwy, przegrane walki"~Rogal DDL
  • 1 / / 0
01 stycznia 2021angello420 pisze:
31 grudnia 2020Modyfikowany Bigos pisze:
29 grudnia 2020angello420 pisze:
@Modyfikowany Bigos Ziomeczku, szkoda towaru zeby robić na sodzie, no chyba że chcesz to teraz zrobić i nie masz wyjścia to luz, ale przekonałem się że na sodzie nie warto, nie dość że dużo z tym jebania to można zjebać i wyjdzie lipa.
idź do sklepu z farbami/lakierami albo jakas "chemia z Niemiec" i kup sobie amoniak (kwestia paru zł), sypiesz temat na łyżkę zalewasz amoniakiem i podgrzewasz i w kilka sekund robi ci się placek oleju na górze, chwile poczekaj aż ostygnie, odlej powoli ten amoniak tak żeby na łyżce został tylko ten olej,podmuchaj chwilkę aż zastygnie i zrobi się biała grudka i po sprawie, ściągasz z łyżki i jarasz ✌ no i jakość dużo lepsza, klepie konkret
Pozdro
Dobra Chuj z ta sodą bo nie dysponuje chwilowo waga to teraz taka sprawa czy Woda amoniakalna 25% firmy Dragon z Leroja się nada ? Drugie pytanie ile tego amoniaku trzeba żeby rozpuścić 0,5g koko ? Bo żebym nie spierdolil całego materiału to na dwa podejścia to zrobię hah
I trzecie pytanie niech mi ktoś wyliczy w jakiej proporcji mam zmieszać ten amoniak 25% Z wodą żeby uzyskać 10% roztwór amoniaku bo dobrze pamiętam że wlasnie taki jest zalecany do gotowania crack'u si ?
Tak nada się taki, i nie musisz nic mieszać z wodą (ktoś tam pisał że niby miesza amoniak z wodą ale nie widzę takiej potrzeby skoro na samym amoniaku mi wychodzi kozak) , lejesz sam amoniak na łyżkę, a lejesz go tyle żeby przykrylo koks i podgrzewasz do momentu pojawieniu się okrągłego placka oleju pływającego na wierzchu amoniaku
Spokojnie zrób jak ci pisze, jaram to gówno długi czas więc wiem co robię i co mówię 😄
Takie pytanie: w trakcie podgrzania musi być mieszany temat?? Lub po prostu czekać na pojawienie się placka?

Robię to pierwszy raz i chcę mieć pewność, że wszystko się uda))))
  • 3 / 1 / 0
Temat na amoniaku jest bardziej toksyczny.

Jadłem taki i taki, na amo też robiłem, ale wtedy czułem się zdecydowanie gorzej niż po gotowaniu na sodzie.

Na dodatek smak samego kryla jest lepszy po sodzie - solidny pingpong w ryju. Naturalnie, o ile dziad dobry 😅💪🏻
  • 313 / 9 / 0
Siemka ekipa !

Ostatnio byłem naocznym swiadkiem, gotowania na wódce....Tak tak na wódzie!!! Nie wodzie :-D Widziałem juz rózne "Spec efekty" na eterze, amoniaku, wodzie a nawet na sucho z samą sodą, ale etylowy alkochol!?.I faktycznie raz dwa i gotowe.Moze ktoś mądry się wypowie od strony hemicznej,jakie plusy to daje.

Zdrówka i wolności wszystkim.
ODPOWIEDZ
Posty: 65 • Strona 7 z 7
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.