Combretum

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 234 / 5 / 0

Tego samego dnia nic innego nie szło.
Natomiast robiłem eksperyment na innej osobie, które zupełnie nic innego niego zarzucała ostatnimi miesiącami. I ogólnia osoba ta raczej jest wrażliwa na wszystko. Poszło do gotowania 8g. Metodologia gotowania została nieco zmieniona. Tym razem gotowałem dłużej (ok 15min) na bardzo małym ogniu. Wcześniej doprowadzałem do gwałtownego wrzenia i pomyślałem, że to zabijało alkaloidy.
No ale jednak nie. Efekt znów był bardzo subtelny. Lekko zwolniona akcja serca i bardzo lekkie rozleniwienie.
Herbatka jest niemal czarna i gorzka, więc coś tam chyba siedzi, ale niestety działać nie chce ;-)
  • 529 / 5 / 0

a próbowałeś ekstraktu x5? Spotkałem się z sytuacją znajomego na którego susz nie podziałał a ekstrakt jak najbardziej tak.

Illinois: Medyczna marihuana coraz łatwiej dostępna

Gubernator J.B. Pritzker podpisał ustawy, które rozszerzają stanowy program medycznej marihuany.
  • 234 / 5 / 0

Ekstraktu nie próbowałem i może to zrobię, ale na razie raczej uzupełnię zapasy kanny, której działanie ostatnio mnie oczarowało ;-)

Susz combretum wykończyłem już cały. Wszelkie modyfikacje w metodzie przyrządzania wywaru okazały się bezskuteczne, to znaczy zawsze efekt był na granicy placebo. To samo stwierdziła inna osoba, którą częstowałem wywarem, a jest ona bardzo wrażliwa na wszystko co jakoś oddziałuje na organizm.
  • 1881 / 628 / 0

Shaman ma w ofercie ekstrakt combretum x50 dodał mi go w gratisie do zamówienia i teraz pytanie miał już ktoś styczność z tak mocnym ekstraktem, jak się do tego zabrać ? wszamać cały od razu ?
  • 529 / 5 / 0

Ja bym brał całość, albo rozpuścić w ciepłej wodzie albo palić. Ale rozpuszczenie wydaje się lepsze.
Te nowe ekstraty wyglądają bardzo ciekawie i cenowo znośnie. Korci aby zamówić, ale poczekam na relacje:D
  • 234 / 5 / 0

Ja również czekam z niecierpliwością. Zwykły susz niemal nie działał, ale dało się jednak odczuć lekkie uspokojenie akcji serca po nim. Jeśli mocny ekstrakt będzie działał wyraźnie to wreszcie znajdę może naturalną alternatywę dla benzo pod stimy.
  • 529 / 5 / 0

Zainteresuj się Kra Thum Khok-próbowałem ekstraktu i wymiata! Dla każdego kto szuka czegoś miedzy opio/benzo będzie idealne. Pierwsze efekty utrzymywały się ponad 1h. Jak będę miał czas opiszę wrażenia.
  • 117 / 10 / 0

jakcha jak z dawkowaniem tego ekstraktu? Na forach zagranicznych czytałem że szału nie ma. Jakbyś to porównał do diazepamu?
  • 529 / 5 / 0

Wczoraj próbowałem ok 0,6g rozpuszczone w ciepłej wodzie.
Powiem szczerze że ponownie jestem zachwycony magią tej rośliny. W planie miałem oglądanie filmu bo poczułem sporą dawkę relaksu i błogości, ale po kwadransie doszła ochota na robienie czegoś i zamiast oglądać film wybierałem biokominek do domu:) Było bardzo przyjemnie, miłe ciepełko w środku sprawiało, że chciałem zanurzyć się pod kołdrą, ale jednocześnie chciało się coś konstruktywnego zrobić. Czas największego działania to ok 1h. Następnym razem uderzam w 1g

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Dostałem w gratisie ekstrakt 50x. Jak taki ekstrakt dawkować? Czy zjedzenie proszku zadziała, czy muszę się bawić w czary mary zaparzanie i inne cuda na kiju?

Czy ktoś zna profil farmakologiczny i wie na jakie grupy receptorów to coś działa?
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata