Combretum

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 37 / 1 / 0

Lepiejpóźno niż wcale :) Dlatego odpowiem.

Potencjalne zagrożenia pewnie jakieś są,ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że miks ilex + combretum działał na mnie najlepiej :D Żeby zrobić sobie krzywdę miksując jakieś IMAO z czymkolwiek w zasadzie, trzeba tego IMAO przyjąć dość sporo. Osobiście nigdy nie miałem żadnych problemów, nawet kiedy miksowałem kilka różnych roślin tego typu czyli ilex + yerba + Passiflora + combretum. Piłem i było cudnie, ani przez moment nie czułem jakiegokolwiek zagrożenia, że "oho, przegiąłem" albo "matko sztywnieję, ZS mnie łapie". Expa w tych tematach mam :rolleyes:

A ja chciałem zapytać, jakie maksymalne dawki vombretum spożywaliście? Gotowałem po 10 i 15 gram i faktycznie było miło, to chyba jedyna roślina z obecnie legalnych, która faktycznie działa i nie da się powiedzieć, że to placebo. Ale tak jak wyżej pisali, że miewali aż problemy z chodzeniem... hmm... szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie tego. Chyba, że moja tolerancja na opio robi utaj swoje. A mała nie jest niestety :( Generalnie planuję zrobić czai z około 30 g :gun: Ktoś może próbował takich wysokich dawek? Jest si czy pojawiają się jakieś skutki uboczne?
generalnie uczulam młodzież przed ślepym korzystaniem z rad owszem kilka osób może czuć się rewelacyjnie ale już jedna nie a później afera , do wszystkiego proszę podchodzić z krytycyzmem AnnaS
  • 30 / / 0

Odświeżam temat.
Jak myślicie jakie efekty będą po vapowaniu combretum ?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

„Narkotykowy diler” poczeka na św. Mikołaja

Jeszcze w tym roku na platformę Steam trafi kontrowersyjna produkcja autorstwa Movie Games. Premierę zaplanowano na 6 grudnia.
  • 18 / 8 / 0

25 lipca 2019Kiobotanik pisze:
Odświeżam temat.
Jak myślicie jakie efekty będą po vapowaniu combretum ?
Zalecana temperatura waporyzacji: 180℃

Substancje czynne: pochodna kwasu galusowego - benzoilo-Beta-D-glukoza, flawonol.

Działanie: W niewielkich ilościach pobudza. Odpręża i ułatwia relaksację. Przyśpiesza walkę z przeziębieniem i infekcją. Łagodzi bóle mięśni, a w większych dawkach działa opio podobnie
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata