Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 6 z 6
  • 1387 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: pindyjski »
Na dobrą sprawę ze wszystkim tak :D
– Chodź. Czeka nas długa podróż.
– Jestem przyzwyczajona do długich podróży... Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła – wyjaśniła.
– Jak zdołałaś wrócić?
Przyglądała mi się długo i uważnie.
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam...
  • 311 / 53 / 0

jogurt pisze:
Jog, pamiętasz jeszcze swój eksperyment? Co dziś o nim mógłbyś powiedzieć? Doczytałem teraz o Twojej niemozliwosci zasbiecia, u mnie to standard póki gałka się ładuje albo pikikuje, ciekawe co tam doczytam dalej.

Uwaga! Użytkownik syntheticFlesh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / / 0
po glace zasypialem lepi niz naturalnie tylko obstrukcja zoladeczkowa dopadala dnia nastepnego
  • 91 / 3 / 0
Bolała was czasem głową po gałce ? Ja już jadę któryś dzień z kolei 2 razy dziennie po 2-3 gałki i jest ok chociaż te oczy najgorsze
  • 2296 / 602 / 0
i co wy robicie jak kilka dni pod rząd na gale jestescie ??
  • 91 / 3 / 0
Normalnie żyjemy a co mamy robic. Teraz daje 4 gałki o 18-20 i jak się kładę to się czuję jakbym wziął dwie rolki więc jest ok ale tolerancja tez szybko rośnie
  • 91 / 3 / 0
To teraz powiem coś od siebie po dłuższym stosowaniu gałki biorę 4-5 w miarę dużych galek 4-6 godzin przed snem i jak się kładę to jestem delikatnie spizgany szału niema ale czego się spodziewać. Jeden fakt korzystny po gałce to, to że nie budzę się w nocy i przesypiam bez wstawania
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 6 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.