ODPOWIEDZ
Posty: 227 • Strona 23 z 23
  • 3 / / 0
dodam cos od siebie, ostatnim razie po emie z kolezanka robilismy sobie nawzajem zmywalne tatuaze z marketu, smarowaliśmy ręce kremem i masaż pleców z mleczkiem - polecam w chuj
no i klask jaranie szlugów, o ile jest w miare ciepło jak najdłużej siedzieć na dworze
Uwaga! Użytkownik palekq nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 130 / 4 / 0
polecam głaskanie psa/kota
  • 4 / / 0
Klub, ale żeby ogarniać co się dzieje, więc bez bicia rekordów, ale akurat ja preferuję zacisze domowe + czułości z drugą osobą. Samemu trochę marnotractwo fazy, ale bywało i tak.
  • 3 / / 0
Warunki konieczne:
-bliskie ci osoby (MEGA wdzięczność się włącza, jeśli są to naprawde Twoi przyjaciele)
-albo osoba która naprawde kochasz - odlot. Sama rozmowa z nią jest jak wakacje, jak seks, jak dzień wypłaty.

To tyle. To są dla mnie obowiązkowe punkty, reszta - muzyka, impreza, kolory, światła, samo chodzenie (Lol) będzie tak zajebiste, że nie ważne co będziecie robić :) ale warto dostarczyć sobie dużo bodźców, żeby przeżyć w pełni to doświadczenie.
  • 3251 / 622 / 9
Ostatnio z kolegą waliliśmy się po ryjach. Tak w ramach miłości. Mówię: jebnij mnie z pięści proszę. Nie, nie, coś tam. No jebnij proszę! Jeb, oddanie jeb. Mocniej! Nie no... Wal! JEB! Odruchowo poleciało combo w odpowiedzi. Jeb, jeb, jeb. I koniec zabawy. %-D Ale na beke.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 2 / / 0
Co robić? Załadować temat z dobrymi kumplami lub z drugą połówką/osobą, która czuje do Ciebie miętę i robić to na co wam przyjdzie ochota. W pierwszym wypadku, ze znajomymi, polecam plener, najlepiej kiedy się już ściemni, żeby czasem jakiś pies już z daleka nie widział, że jesteś porobiony, a poza tym światło z latarni oraz inne źródła silniejszego światła wyglądają epicko, mienią się w "obwodzie" na różne kolory, choć w zasadzie i tak po dobrej emie będzie Ci się wszystko podobać, więc to jeden z wielu plusów. Rozwiązuje się też język także, w pierwszej i drugiej opcji jest to na +++++, a co do właśnie drugiej opcji... wcześniej wspomniana gadka, puszczenie muzyki, którą lubicie, taniec, dotyk, przytulanko, całuski. Będziecie w niebie.
Dużo osób mówi, że nie poleca seksu bo ciężko dojść, ale w seksie po MDMA nie chodzi chyba o dojście po 5 minutach, tylko o samo parzenie się, to co przed orgazmem. Ciągły dotyk, który jest przyjemny razy 1000x zrobi robotę, a, że można moczyć krzyż przez godzinę, dwie lub trzy to chyba skromny bonus dla was przy takim specyfiku, czyż nie? :)
  • 222 / 26 / 0
Zgadzam się z tobą. Seksić po MCe kilka godzin to super sprawa ale u mnie... nie wiem od czego to zależy raz na kilka wzięć totalnie fajka miękka.. nie da rady z nią nic zrobić. XD Jednak jak stoi.. to trzeba korzystać. :)

Jakbym wiedział od czego zależy kwestia stania byłbym kontent. Od ilości wzięcia specyfiku? Zapewne coś w tym jest.
Cogito ergo sum
ODPOWIEDZ
Posty: 227 • Strona 23 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.