Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 1 z 2
  • 4 / / 0
Witam . Mam pytanie szukam tabletek albo czegoś innego co mogło by poprawić odbywanie stosunku z kobietą stosowaliśmy oboje kryształ MDMA ale szukamy czegoś co mniej uzależnia a działa podobnie czy mogli by Państwo Coś nam polecić? Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiamy.
  • 3247 / 622 / 9
MDMA uzależnia? Może nieneurotoksyczne MDAI? Albo GBL z tym, że to na prawdę trochę może uzależnić.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 358 / 42 / 0
Według mnie branie czegokolwiek w tym celu to głupota. Łatwo może dojść do tego, że bez np. MDMA czy piko itp. nie będziecie zdolni odczuwać przyjemności.
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 977 / 212 / 0
Chemseks ogólnie ma bardzo wysoki potencjał uzależniający, stąpanie po kruchym lodzie. Jak MDMA czujecie że uzależnia to polecanie GBL (który jako pierwszy zazwyczaj przychodzi na myśl) czy innych stymulantów tym bardziej odpada. Dobrej Kava Kava sobie przyrządźcie.
  • 432 / 62 / 0
NATURALNE:

Ashwaghanda + że szeń syberyjski + damiana (gotowany powoli napar) + olejek cynamonowy
Efekt: Wzmocnienie doznań, wzwodu oraz możliwe przedłużenie stosunku


NIENATURALNE:

Słabo/umiarkowanie ryjące organizm i psychike:
-baclofen
-bupropion
-zolpidem (tutaj nie mam pewności ponieważ kilka razy zadzialal bardzo podniecająco ale i tak mi sie urwal film)

Mocno ryjące (uzależniające mocniej niz powyżej wskazane)
- metylokatynon (łatwo zsyntezowac, latwo sie uzależnić, łatwo zepsuć układ nerwowy, najprawdopodobniej nieodwracalne zmiany przy obecnym rozwoju medycyny. Ale seks jest niesamowicie wciągający o ile wzwód będzie możliwy)
-MDMA (bodźce po emilce odciskają piętno w taki sposób że kilka razy a moze w waszym wypadku RAZ uprawiany seks po tym specyfiku odbierze satysfakcje i zainteresowanie seksem na trzeźwo)

Najlepiej albo naturalne środki albo się najarajcie lub wypijcie dobrej tequili

Trzymam kciuki za mądry wybór i za to że przy każdej decyzji odnośnie środka który zastosujecie przeczytacie odpowiednią ilość tekstów na ich temat oraz sprawdzicie w bezpieczny sposób jak na was działają

Technik politoksyk pozdrawia
  • 2501 / 330 / 0
Wszelkiego rodzaju gadżety erotyczne, wibratory dla niej i dla niego analne, kajdanki świecidełka. To polecam. A z tabletek to do apteki masa tego tam jest.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 386 / 92 / 2
Kava Kava wg mnie nie dla faceta. Nie ma po tym ochoty na nic - no chyba że się wypije bardzo mało. Kratom jest o wiele lepszy.
zolpidem to bardzo nieprzewidywalny środek, diabeł pośród leków.
!מרנא תא
  • 3 / / 0
Dobre palenie, najlepiej z waporyzatora. Dodatkowo może spróbujcie seksu po grzybach. Nowe doznania :)
  • 4 / / 0
Osobiście polecam lekkiego jointa raczej. W moim przypadku zawsze działa pozytywnie. O dziwo świetnie działa nawet legalne zioło CBD które teraz jest prawie w każdym monopolu. Dodatkowo nieduża ilość alkoholu, natomiast nie każdego. Wino odradzam, piwo też. Raczej coś co "grzeje" od środka. Tequila u mnie działa idealnie, wściekły pies też jest ok. I jak wspomina wiele osób zabawki i urozmaicenie. Gra erotyczna, kajdanki czy nie przesadzony wibrator są świetne na początek.
  • 4 / 1 / 0
Joint odniamia - SexBud. Raczej nie kupisz na ulicy, musisz wychodować sam.
chem - 5 mapb dla Ciebie, dla niej 3mmc. Tobie po 3mmc nie stanie, albo jak stanie, to będziesz miał utrudniony drugi raz.

Uważam, że każdy chem sex uzależnia.
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.