Co na brak uczuć i emocji?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 32 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2019
  • 1351 / 114 / 0

MDMA ;)
Rejestracja: 2015
  • 1500 / 232 / 0

Coś w tym jest. MDMA ale to prawdziwe wywołało dawniej przy moim pierwszym eksperymencie jakiś efekt terapeutyczny którego nie udało się powtórzyć żadnymi tanimi ketonami. Ale to temat na inną dyskusję, tutaj wprowadzi nie potrzebny zamęt :-)

Co do tematu myślę że najlepiej na emocje dziala całkowita abstynencja i rozwijanie konkretnych przedsięwzięć spełniających w życiu, ale to nie okazało się być do końca rozwiązaniem problemu. Choć głównie problem był stricte narkotykowy i w pewnych demonach przeszłości, samo czucie ma też złe strony dla trzeźwiejącego oczekującego nawrotu głębszych uczuć może być to sporym zaskoczeniem.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Czy marihuana naprawdę wpływa na pamięć? Oto, co mówią obecnie badania

Używanie konopi od dawna kojarozne jest z utratą pamięci. Ale do tej pory ten pogląd był w dużej mierze anegdotyczny. Gdy naukowcy zaczynają przyglądać się marihuanie i jej wpływowi na zdrowie ludzi, zaczynają lepiej rozumieć jej wpływ na ludzki mózg – i czy marihuana naprawdę osłabia pamięć.
Posty: 32 Strona 4 z 4
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Scyzoryk90 i 2 gości