Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2432 • Strona 244 z 244
  • 11 / / 0
Wziełem raz kodeinę na sertalinie i zadziałała nawet dobrze i nie czułem żeby psuło terapię ale po mj czułem że źle wpływa na leczenie, już od święta wolę się kodą zrobić niż jarać na ssri. Ale tak na mnie działa każdy jest inny.
  • 119 / 9 / 0
Dzisiaj wlatuje mix fluoksetyna 20mg, alpra 4/6mg i grejpfrut do podbicia obu, co myślicie? Ewentualnie dorzucić kolejna 20 fluoksetyny? Jedno i drugie podbija konkretnie alpre. Alpre klasycznie pod język czy nie ma różnicy?
ODPOWIEDZ
Posty: 2432 • Strona 244 z 244
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.