Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2438 • Strona 243 z 244
  • 336 / 67 / 0
@pelek91 a po co ci ta setralina, skoro chcesz kaleczyc glowe koda co jakis czas? Wywal setraline i zostaw ja sobie jak juz bedziesz wjebany w opio zeby miec czym sie podleczyc po odwyku.
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11 / / 0
Narazie nie tykam kodeiny, a sertaline biorę już 2miesiące i może masz rację daje sobie spokój z dragami, wsumie 2 miesiące nic nie biorę ale czasem kusi
  • 1923 / 480 / 0
[Uwaga! Ta informacja przeznaczona jest tylko dla ćpunów, którzy antydepresantami jedynie maskują swoje zjebanie a nie się leczą na poważnie, nie róbcie tego w domu!]

Szczerze mówiąc walę wszystko co się da na SSRI i z rzeczy które na mnie nie działają teraz to jedynie mogę wymienić MDMA, kodeinę i tramal. Inne działają albo słabiej albo dobrze ale lekko zaburzają efekt antydepresantów.
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 193 / 7 / 0
Czy na 20mg paro jest szansa że koda coś tam pogrzeje?
  • 843 / 154 / 0
Wie ktoś może jak ma się buspiron który jest antagonistą receptorów dopaminowych D₃ i D₄ do 3cmc?
  • 856 / 138 / 0
22 stycznia 2023psycho112233 pisze:
Czy na 20mg paro jest szansa że koda coś tam pogrzeje?
Myślę że jak najbardziej, kiedyś waliłem opio będąc na paroksetynie i było git.
  • 193 / 7 / 0
Znalazłem sprzeczne badania co do DHC. Jedne twierdzą, że wpływ aktywnego metabolitu na ogół działania jest znikomy.

Jest tu ktoś na paroksetyna/fluoksetyna (silne inhibitory cyp2d6) wrzucający DHC? Ile bierzecie żeby odczuć działanie?
  • 1620 / 269 / 0
Czy coś w ogóle można brać na ssri rekreacyjnie? Nie chodzi mi o zioło, bo stosuję na codzień, lekarz wie o tym (sam mi je przepisuje). Ani o żadne dragi typu piguły czy feta lol. Mam na myśli rekreacyjne leki nie wiem 300kody 600pregabaliny 2 alpry. alkohol wiem już, że jest totalnie wykluczony. Ale czy rekreacyjne walnięcie kody albo pregi w dawkach jw raz na miesiąc nic nie zepsuje? Wchodzę na escitalopram jestem na pół tab. Podejrzewam że na bank za jakiś czas poza mj i nikotyną, pojawi się chęć coś walnąc jak nie mam już nawet browarków. Trochę mi smutno, ostatnio z 2-3 piwka dziennie leciały i było fajnie ale i tak chciałem odstawić alkohol więc zbytnio się tym nie przejmuję. I jak ktoś palił zioło na escitalopramie to ciekawi mnie czy palenie tak samo działa. Jak byłem kiedyś na ssri zawsze działało tak samo dotychczas. Chyba że czegoś nie zauważyłem.
  • 39 / 10 / 0
@Up
Pregabalinę można jak najbardziej, bo nie ma interakcji farmakokinetycznych. To że okazjonalna rekreacja bez ostrych jazd miałaby zepsuć leczenie, to psychiatryczny folklor.

Każde SSSRI zablokuje kodeinę, w sensie jej metabolizm do morfiny
  • 3 / / 0
14 września 2007tw.agent pisze:
Hej,

Biorę od niedawna paxtin - paroksetynę, i chyba działa. Na razie czuję się pobudzony, ale to nawet dobrze. Więcej energii mam.

I tak sobie myślę, co można zarzucać na tym leku. Wiadomo, że dex i tramadol odpadają, inne stymulanty zapewne też, ale psychodeliki? Niby to też jest kombinowanie z serotoniną itd., więc może się wstrzymać??

Pozdro dla wszystkich! :D
Jest kilka rzeczy, których należy unikać, biorąc leki SSRI, takie jak paroksetyna (Paxtin). Niektóre substancje, takie jak трамадол и дексамфетамин, может interakcjonować z tymi lekami i powodować niekontrolowane skutki uboczne.

Jeśli chodzi o психоделики, чтобы nie ma jednoznacznych odpowiedzi. Nie ma wystarczającej ilości badań naukowych dotyczących bezpieczeństwa i skutecznościPsychodelików podczas przyjmowania leków SSRI. Большой психоделик, такой как псилоцибина, ЛСД и ДМТ, наркотики на рецепторы серотонина в мозгу, подобные как СИОЗС. Dlatego też, experci zalecają ostrożność przed przyjmowaniem tych substancji razem z lekami SSRI.

Jeśli chcesz zażywać психоделики rekreacyjnie, sugeruję skonsultowanie się z lekarzem lub specjalistą przed rozpoczęciem jakiejkolwiek terapii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2438 • Strona 243 z 244
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.