Co byście zmienili mając kiedyś tą świadomość co dzisiaj?

Moderator: Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Witam serdecznie :)

Co byście zmienili mając kiedyś tą świadomość co dzisiaj lecząc się na nerwice i inne zaburzenia/choroby psychiczne?

Jestem bardzo ciekawy :old:
Sam cierpię na nerwice z deprecha.
Użytkownik zbanowany
  • 43 / 3 / 0

Mmiej bym się uczył i poszedł do luźnego, jednego z gorszych, liceów np.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Johns Hopkins uruchamia Centrum Badań nad Psychodelikami i Świadomością

Placówka skupiająca się na poszukiwaniu metod leczenia zaburzeń psychicznych przy użyciu środków psychodelicznych będzie pierwszą tego typu w Stanach Zjednoczonych.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

I co by Ci to dało?
  • 2973 / 87 / 0

Jeśli miałbym taką możliwość, to w ogóle olałbym całą szkołę - podstawówkę, gimnazjum, liceum. Ew. może kilka pierwszych klas podstawówki bym poszedł. Zamiast chodzić do szkoły rozwijałbym jakieś konkretne zainteresowania. W takim trybie mając tyle lat co teraz byłbym lata świetlne do przodu, zarabiałbym z tytułu tych umiejętności hajs.

Gdybym nie miał możliwości olania szkoły całkowicie z powodów prawnych, robiłbym absolutne minimum (co i tak byłoby kurewską stratą czasu, energii i emocji, które można poświęcić na rzeczy setki bardziej skuteczne we współczesnym świecie), nie martwiąc się kitem "zmarnujesz sobie życie" wciskanym mi przez wszystkich naokoło.
  • 290 / 32 / 0

nic, rly
no może jednak nie zdecydowałbym się na romans z alfą i ciągi na ketonach
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

[mention]Limitbreaker[/mention]
Zainspirowałeś mnie tym co napisałeś. Co Ci dolega z ciekawości?
  • 31 / 2 / 0

23 grudnia 2018klejnot nilu pisze:
nic, rly
no może jednak nie zdecydowałbym się na romans z alfą i ciągi na ketonach
A php iv mnie zniszczylo, tolerka powoxiwala, że brałem kosmiczne dawki iv (80-120) choć zapomnieć o tym orgazmie na wejściu ciężko, ale dzięki temu inne narko iv mnie nie bawią. No i gorszy w skutkach był 5 letni ciąg na benzzo(Max 3'4 dni w roku to nie jadłem. Teraz od roku tylko raz 1mg alpry, 2 szpitale i pół roku ciężkich fizycznych i psychicznych skretow.
  • 7241 / 719 / 0

Wziąłbym się za naukę i skończył te jebane technikum i maturę.Nie ćpał w chuj w wieku dorastania.No i to na tyle.
  • 6 / / 0

nie zacząłbym leczyć się psychiatrycznie
  • 2973 / 87 / 0

24 grudnia 2018DrYale pisze:
@Limitbreaker
Zainspirowałeś mnie tym co napisałeś. Co Ci dolega z ciekawości?
Dolega?
Wróć do „Postępowanie i rady – kompendia”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata