Co byście zmienili mając kiedyś tą świadomość co dzisiaj?

Moderator: Zdrowie

• 10 / 2 / 0

Zostawiłabym w cholerę kilka relacji, nie paliłabym zielska "bo może tym razem będzie fajnie", poszłabym wcześniej do psychiatry i na terapię, nie weszłabym w anoreksję, nie zaczęłabym się ciąć oraz nie piłabym tyle alkoholu na imprezach.
  • 2969 / 76 / 0

24 grudnia 2018pomasujplecki pisze:
24 grudnia 2018Limitbreaker pisze:
Dolega?
Wy po prostu nie umiecie czytać treści tematu, teraz to się już do niczego innego nie nadaje jak do knajpy.
Oświeć nasze ślepe dusze, o Knąbrny :face_with_head_bandage:

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Narkotykowa Wojna Światów w ONZ

W tym roku w klimatyzowanych salach wyłożonych drewnem mogło dojść do zmian, które miały szansę wzbudzić emocje poza wąską grupką entuzjastów, ekspertów i urzędników. Ale nie doszło.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Zechcę się ktoś podzielić swoją historia? :ziew:
  • 9 / 1 / 0

Dałbym dziewczynie na pierwszym spotkaniu u niej w domu MDMA ( wolną chata i wgl <3 ) Nie zapaliłbym syntetyczego kanna. Uczyłbym się lepiej. I w kilku sytuacjach bym mniej powiedział :/
  • 4 / 2 / 0

Nie dałbym się namówić na mj, przez co wpadłem w nią i jarałem ponad rok, praktycznie dzień w dzień. Olałem wtedy kompletnie szkołę i znajomych. Dzisiaj zostałem sam i nie mam dosłownie nikogo xD. Później jeszcze wpadłem w MDMA i kryształ, cpalem co tydzień przez co mam nerwicę i stany lekowe. Żałuję tego wszystkiego w chuj.
  • 6406 / 559 / 0

Zauważyłem, ze dużej ilości osób trawa zniszczyła więcej bądź mniej życie.
Na pewno postawiłbym na naukę i kształcenie siebie.
  • 5 / 1 / 0

Ja bym się nie pakował w żadne substancje...nie ma co ukrywać będzie sie to za nami ciągnęło do końca życia..
  • 122 / 24 / 0

Może bym nie zaczął tak wcześnie z dragami nie niszcząc sobie zdrowia i napewno szkoła, szkoła i kurwa szkoła mimo iż z praca i sianem nie jest tak zle to szkoła w chuj może byłbym milionerem wjebanym w koks a nie elektrykiem/dekarzem wjebanym w spida haha
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

[mention]CzarnyWlad[/mention]

Żeby być milionerem nie potrzeba wyższego wykształcenia.
Zazwyczaj piątkowi uczniowie pracują dla trójkowych. Przemyśl to :extasy:
  • 122 / 24 / 0

Wiem o czym mówisz bo sam mam firmę dekarska + elektryka i wyciągam dobre naprawdę dobre siano ale żeby zostać milionerem to mi nawet te 4500€ miesięcznie nie pomaga chyba ze bym przestał pic ćpać jeść żyć i wszystko odkładać to za kilkadziesiąt lat może hahah
Wróć do „Postępowanie i rady – kompendia”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata