Co byście zmienili mając kiedyś tą świadomość co dzisiaj?

Moderator: Zdrowie

• 259 / 20 / 0

1. Swoją naukę skierowałabym w stronę biologii, a nie geografii.
2.Nie przeprowadziłabym się w miejsce, które mnie tak rozećpało.
3. Szybciej bym się skierowała do psychiatry po potrzebne leki.
4. Nie powiedziałabym mamie o braniu kodeiny (naprawde, w chuj tego żałuję xD)
5. Na pewno nie skończyłabym mieszkając z rodzicami.
  • 1239 / 144 / 0

24 grudnia 2018Limitbreaker pisze:
Dolega?
Wy po prostu nie umiecie czytać treści tematu, teraz to się już do niczego innego nie nadaje jak do knajpy.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Harry Potter i Syntetyczne Kanna

Zdarzenie miało miejsce w więzieniu w Nottingham. Jeden z egzemplarzy "Harry'ego Pottera" cieszył się dużą popularnością wśród osadzonych...
Użytkownik zbanowany
  • 43 / 3 / 0

23 grudnia 2018DrYale pisze:
I co by Ci to dało?
Więcej czasu na przyjemności, zamiast sprostowywania oczekiwaniom rodziców itp. Żałuję, że poszedłem do najlepszego liceum w mieście (jedno z top w PL) - zbyt dużo czasu zmarnowałem na naukę rzeczy, które tak na prawdę nie są ważniejsze niż zeszłoroczny śnieg.
  • 844 / 117 / 0

Może to jest odpowiedz głupka, ale mam wrażenie że nad dzisiejszym życiem mam jakąś tam kontrolę i przynajmniej wiem co jest grane, a tak musiał bym wszystko zaczynać od początku i było by zbyt dużo zagadek i niewiadomych. Czyli, chyba nic bym nie zmieniał. Chyba że jak bym urodził się mając mózg dzisiejszego 35-latka to miałbym moc zmieniania świata na lepsze, i to właśnie bym robił.
  • 54 / 2 / 0

Na pewno poinwestowałbym hajs a nie go rozwalał na lewo i prawo myśląc, że wiecznie będzie "tłusto" i nie wypowiedziałabym wielu słów.
  • 6434 / 561 / 0

Wcześniej bym wziął się za benzodiazepiny a nie trawsko.Może nie poryłoby mi tak bani.
  • 17 / 1 / 0

nie zapalił bym mj w gimnazjum...
  • 6434 / 561 / 0

24 grudnia 2018TheBest pisze:
nie zapalił bym mj w gimnazjum...
Tak samo :wall:
  • 263 / 23 / 0

Nic bym nie zmienił. Jestem zadowolony z tego co przeżyłem, nawet nie żałuje tego ćpania. Nie wiem kim byłbym teraz gdyby nie ta "przygoda", może zachlanym kretynem :)? bo na to się zanosiło. Jedyne czego żałuję to krzywd i nerwów, których doznali moi rodzice. Póki co mi to aż tyle nie zabrało i naprawdę mam kontrolę, a przynajmniej staram się ją utrzymywać dla bliskich. Czasem coś wezmę żeby nie pierdolnąć jak ćpuńska bomba w pewnym momencie. Złoty środek to po prostu nie myśleć o tym w kółko. Nie stawiać ćpania na pierwszym miejscu.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Te posty są cenne, pozwalają zauważać własne błędy, równocześnie dostrzegać inne możliwości, nie tracąc przy tym czasu na bieganie za ogółem który jednak inaczej funkcjonuje niż osoby z zaburzeniami i problemami psychicznymi/używające narkotyków.
Peace!
Wróć do „Postępowanie i rady – kompendia”
Na czacie siedzi 90 uczestników Wejdź na czata