Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2045 • Strona 193 z 205
  • 97 / 8 / 0
15 listopada 2022FAMAS1980 pisze:
Jakiś sposób na mielenie gębą i gryzienie warg i całego środka? Guma rozwiąże problem gryzienia się?
Weź cokolwiek do ust (najlepiej gumę do żucia, ale gdy nie masz takowej pod ręką możesz użyć korka od butelki) i to żuj. Ważne żeby zająć czymś szczękę %-D Tylko przygotuj się na ból żuchwy jak za długo polatasz %-D
%-D
  • 730 / 97 / 0
@NERV , @lvckyy , dziękuję za pomoc, na pewno z tego skorzystam. Mam nadzieję że się nie pogryze że mi gęba spuchnie, bo to trochę dziwnie potem wygląda xD
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 1 / / 0
Mam pytanie, ogólnie praktycznie w ogóle nie żre takich rzeczy, ale ostatnio naszła mnie ochota. I tu pojawia się problem, bo przeczytałem ileś tam stron temu, że przy Escitalopramie nie ma praktycznie efektów a i zespołu serotoninowego można dostać. Ogólnie to jak jakiś czas temu brałem wenflaksyne i sobie zajebałem to efekt był dobry. Teraz biorę Escitalopram Actavis 15 mg. Co mogę zarzucić zamiast tego? Ogólnie to nie będe imprezował ani nic, po prostu chce posiedzieć przy kompie, głownie chciałbym sobie pooglądać na fazie porno.
  • 559 / 87 / 0
Dużo ludzi pisze że po 3cmc czują euforię i pobudzenie(sniff).Czy 3cmc przyjęte oralnie zmienia typ działania substancji?Czuć tej serotoniny dużo więcej?Wiadomo że nie będzie jej tyle co w 4cmc ale czy jest to odczuwalne?Nie którzy twierdzą że branie oral to strata materiału.
  • 730 / 97 / 0
@tajemniczy25, kto tak mówi ten bzdury plecie. Oral pięknie działa. Faza jest spokojniejsza, ale bardziej euforyczna i dłuższa tylko że trzeba więcej sypnąć
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 429 / 46 / 0
Czy 3cmc jest wykrywane na multitestach jako amfetamina/metaamfetamina? Jak długo powinienem utrzymac abstynencję żeby nie zostało wykryte?
  • 6 / 2 / 0
@awonor, na tańszych testach może dać wynik fałszywie dodatni na amfetaminę, analogicznie do bupropionu, natomiast po 48h powinieneś być już raczej czysty
  • 2566 / 25 / 0
13 listopada 2022serotoninowy pisze:
O ile wiem to ten keton się nie nadaje do palenia. A żeby mieszać z soda to pierwsze słyszę.
Było mówione ze soda oczyszczona wzmacnia działanie.
Wielokrotnie.
45 Potem wszedł do świątyni i zaczął wyrzucać sprzedających w niej. 46 Mówił do nich: «Napisane jest: Mój DOM będzie domem modlitwy, a wy uczyniliście z niego jaskinię zbójców»9.
  • 74 / 11 / 0
Dziwna jest ta substancja - takie połączenie krajówki i koksu, szczególnie gdy się weźmie więcej naraz. W mniejszych dawkach tzn. 50-60 mg działa jak władek, przy większych (100 mg i więcej) pojawia się nieco euforii oraz lekki nieogar na wejściu, a wchodzi błyskawicznie. Takie mikrodawki pozwalały mi dorzucać co ok. godzinę, a przy większych paradoksalnie parcie na kolejnego szczura było większe, bo inicjalna euforia była wyższa i gdy schodziła to bardziej odczuwalny był jej brak. Jednak w towarzystwie albo samemu mając zajęcie spokojnie można robić ponad godzinne, dochodzące do dwóch przerwy pomiędzy dorzutkami. Wali po nosie ostro, choć nie tak długo i intensywnie jak 2C-B, ale w przeciwieństwie do tej substancji tyra mocno śluzówkę i może to być odczuwalne już pod koniec imprezy (nawet takiej normalnej tzn. od wieczora do rana). Nawilżanie/przepłukiwanie nosa solą fizjologiczną, częste smarkanie, zastosowanie jakiejś maści lub kremu jest wskazane, bo znacznie poprawia komfort po zabawie. Ja po nie mam jakiegoś mocnego kataru, lecz obrzęk śluzówki, gdy się położę, co utrudnia lub wręcz uniemożliwia zaśnięcie. Zasnąć się po tym da, w moim przypadku od ostatniej kreski muszę odczekać kilka godzin - tak ze 4. Na pewno trochę rzeczy zależy od konkretnego sortu.

Oral próbowałem raz, gdy testowałem metaklefedron samotnie i w zasadzie po bombce 100 mg nic nie poczułem, a czekałem na efekty prawie godzinę. Wiem, że to mało, ale podchodzę ostrożnie do nowych sortów, a już szczególnie, gdy jestem sam. Poprawienie sniffem z 50 mg dało już konkretny efekt, a po chwili poszło kolejne 50 mg i tak przerobiłem pół grama przez noc. Pewnie jeszcze spróbuję PO, bo szkoda mi nosa, ale tym razem z większa dawką np. 250-300 mg.

Potencjał uzależniający jest spory, chęć na dorzutki dość wysoka, ale to chyba cecha wspólna beta ketonów. Gdy chciałem przetestować zamówiony sort (swoją drogą dość dziwny, bo prawie bezwonny, gdzie wszystkie trójki, z którymi miałem do czynienia śmierdziały) to w planie była jedna kreska 50 mg [sic!], ale parcie na dorzutkę i młoda godzina zrobiły swoje. Co ciekawe potem ta chęć malała i skończyło się na 330 mg w ok. 6 godzin. Gdy się nie wciąga jednorazowo więcej niż 100 mg przy zachowaniu jakichś przerw pomiędzy kolejnymi linkami to wygląda się i zachowuje całkiem normalnie, a przynajmniej tak to było u mnie. Większe dawki mogą trochę podpadać, gdy obserwator jest kumaty.

Ogólnie zdecydowana większość ulicznego "kryształu" to 3-CMC, a przynajmniej tak mi się wydaje bazując na kilkukrotnym, własnym doświadczeniu oraz relacjach znajomych.
  • 1570 / 300 / 4
euforia... która sie zaczyna ale "dojśc" nie umi
stim... ja pierYdole, cisnienie rosnie, nie ogar rosnie...a Ty ciągla czekasz na to magiczne eufo
kreski po 100-200mg zwiekszaja tylko cisnienie i ból głowy
typowy analog efedronu / 3mmc... do mefa to nawet podjazdu nie ma

nie polecam, sa lepsze zabawki
Ḑ̵̢̨̨̧̧̡̛̛̯̤̪̫̣̺̘̲̤̺͇͖͉̪̟̻̥̗͕̯̗͇̞͙̭͈̺̯̺̝͓͚͎̻̦̭̮͎͚̪̺̟͖̼̙̥̤̳͙͖̥̱͙̲̹̘͍̺͎̜̜͈̥̩͕̺̬̺͍̲̥̙̱͇͇̱̦̤̠̼̰͋̽̈̇̈̓̒̂̑̍͋̓̐̿͂̑͆̆̀̽̀̓̔̉̇̈̉̎̃̄̍̒͋̽̄̆̿̒̑͛̈́͆̎̃̾̒͋̅̄̍͑̀̑̔́̏̓̏̔̏̊́̐̂̏͆́͒̌̌̏̊̎͑̈́̋̕͘̚̕̕̕̕͘̕͘̚͜͠ͅͅX̷̡̧̨̧M̷̧̛͍͍̘̠͕̯̫̮͕̩̦̳̦͚̺̘̤̟̗͇͓͇͙̞̖̰̹̪̠͐̉̆̽͛̊̔̄̿͆̃̈́͆̓̍̇͜͜͝͝
ODPOWIEDZ
Posty: 2045 • Strona 193 z 205
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.