3-CMC; Metaklefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Posty: 1741 Strona 163 z 175
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

Czyli halucynacje i omamy słuchowe są możliwe po przejedzeniu np. 2 g 3-CMC?
Rejestracja: 2012
  • 1794 / 152 / 0

Tak, jak najbardziej są możliwe choć ja je miałem po zażyciu znacznie większej ilości. To pewnie wypadkowa tego jaką mamy tolerkę na ketony, co ile, jaką drogą i jakie ilości zapodajemy. W moim przypadku to był kilkudniowy maraton i przerobione 21 gram niemal wyłącznie sniffem. Dopierdalałem srogie krechy co godzinę tak z grubsza.
Trudno mi dokładnie powiedzieć, ale na pewno jazdy włączyły mi się po przerobieniu połowy tej ilości i w trzecim dniu sesji.
Halucynacje i omamy słuchowe były a towar w owym czasie pierwsza klasa.
Nie przeginaj lepiej z tym i pamiętaj o jakiejś suplementacji.

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Francja: 200 euro grzywny za spożywanie narkotyków

Od jutra policjanci w całej Francji będą karać grzywną w wysokości 200 euro osoby zażywające narkotyki. Kara grzywny ma być alternatywą dla postępowań sądowych.
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 188 / 0

Jeżeli nie masz tolerancji i bawisz się ketonami dość rzadko to ze względu na niskie przystosowanie do intensywnych bodźców - tak, są możliwe różnego rodzaju "wydawałomisie".
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

Teraz nie mam tolerancji, miałem dość długą przerwę. Do tego czasu tylko 2x feta. Kiedyś nakurwiałem dopy ostro. Podejrzewam, że od a-pvp rozjebałem sobie receptory dopaminowe i teraz nawet najmniejsza zabawa z ketonami kończy się schizami. Nawet psychiatra nie chciał mi przepisać bupropionu(NDRI) na depresję ponieważ stwierdził, że może być paranojogenny. Szkoda, bo ostatnio trafiłem na dobry sort bursztynku. Zrobiłem możę ok. 2 g przez 14 godzin. Po tym normalnie cyk piwko i głęboki sen. Niestety w przypływie wiksy zrobiłęm hard reset telefonu i nr do typa poszedł się kochać. Szkoda, bo klepało to lepiej niż ostatnia feta, ech.
Rejestracja: 2018
  • 354 / 36 / 0

Bo dłuższej zabawie z ketonami możesz być wypłukany z dopaminy, serotoniny, dodatkowo niski poziom potasu, magnesu i może ci się np wydawać że ci piszczy w uszach, bedziesz zamykał oczy to dziwnie obrazy będą ci latać, ludzie nawet pisali że "słyszeli głosy" namawiajace ich do czegos.
Regeneracja to podstawa.
A umiar i zdrowy rozsądek to jeszcze bardziej cenna cecha.
Rejestracja: 2007
  • 2511 / 190 / 0

tak se ogólnie myślę po czasie, że 3-CMC to jedyna ciekawa i warta uwagi subsancja, jeżeli biorąc ją pod uwagę w kategorii podróbka króla 4-MMC
3-MMC działa jak niedorobieny mefedron czy chuj wie, ni w pizdę ni w oko. klepnęła mnie ta substancja podobnie do mefa tylko raz, jak waliłem pierwszy raz w jakimś 2012 roku
4-CMC próbowałem mało razy, ale aza każdym razie jakaś faza bardziej w stronę MDMA, czyli bez sensu substancja jak dla mnie
za to 3-CMC miało takiego fajnego speeda na fazie, większego niż mefedron, za to oczywiście w kwestii euforii się chowa przy mefedronie
w każdym razie jak czasem nie ma opcji na krula to od biedy wolę zajebać 3cmc niż 3mmc
wiem, że są też 4-MECe, lub podobno kozackie 4-EMC, ale ta pierwsza dzaiłała na mnie w jakichś pojebanie dużych dawkach, a tej drugiej niestety nie miałem okazji spróbować

w każdym razie jako fan mefedronu uważam, że 3-CMC od biedy daje radę
Rejestracja: 2018
  • 354 / 36 / 0

Problem jest w tym, że teraz tak na prawdę nie masz pewności co kupujesz. Vendorzy pod nazwą 3cmc sprzedaja nie raz 4cmc a pod nazwa 4cmc sprzedaja 3cmc. Można to rozpoznac po sposobie dzialania danej substancji.
Przed banem w Chinach 3cmc dzialalo sniffem, bylo to piekne uczucie na godzine czy tez 1.5 godziny czasu. Chcialo sie i cos porobic i rozmawiac i ruchac. Bylo mocne pobudzenie.
4cmc wtedy z kolei dzialalo oralem. Chcialo sie lezec, sluchac muzyki, obraz falował, występowały te charakterystyczne oczopląsy.
Teraz nie dość, że sorty słabsze i ciężko doświadczyć tych przeżyć to dodatkowo raz cos dziala sniffem, raz oralem a raz wcale. Totalnie sie pojebal rynek, zasady stosowania i dawkowanie rowniez. Bo nigdy nie wiesz co na prawde masz w worku...
Rejestracja: 2016
  • 689 / 44 / 0

Nie teraz, a od 3-4 lat albo i dalej. Odkąd pamiętam, to niektórzy głowią się czemu działanie 3/4-CMC tak bardzo się różni w zależności od sortu i jedno przechodzi w drugie. Teraz jedynie wszedł teoretyczny delegal, więc nie ma pewności że w zamówieniu w ogóle jest jakiekolwiek CMC. Chciałem po roku coś zamówić i widzę, że jest niezła wolnoamerykanka.
Rejestracja: 2018
  • 354 / 36 / 0

@StrangeloveDr a dodatkowo panuje totalna dezinformacja na forach, opinie sa nie raz wyssane z dupy i każdy swój swojego wychwala a innego krytykuje ;)
Dopóki sam nie zakupisz i nie sprawdzisz to nie ocenisz.
Szkoda tylko, że czasami trzeba sporo kasy stracic na takie wyrabianie sobie opinii...
Rejestracja: 2016
  • 689 / 44 / 0

No teraz tutaj na [h] ktoś napisał niepochlebną opinię o vendorze, to ten akurat że "konkurencja" psuje opinie itd. Nie wiem skąd wziąć teraz
ヽ( ͠°෴ °)ノ
Posty: 1741 Strona 163 z 175
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości