3-CMC; Metaklefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 39 / 1 / 0

tak z 30 minut "szczescia"
  • 295 / 32 / 0

polecam dopalić bucha po aplikacji, trójki jak i czwórki
wystarczy 1 buszek skuna, zajebiście komponuje się z tymi ketonami
znacznie podbija działanie, w przypadku 4-CMC po takim combo rozpłyniesz się na 40 min
jak nie mam bucha to tego nawet nie tykam

Litwa: Będą tworzone gabinety pomocy dla uzależnionych

Litewskie Ministerstwo Zdrowia podało we wtorek, że jedenaście gmin otworzy specjalne gabinety medyczne gabinety dla osób uzależnionych.
  • 188 / 28 / 0

4 cmc to gówno, Metaklef(3cmc) juz lepszy i robi swoja robote jak nalezy..czwórka w ogole mi sie nie podoba przejebanie jest
  • 122 / 19 / 0

@xSzuLeRx
Pięknie się pan przedstawił przed milionami słuchaczy...

Szkoda, ze już tego nie zweryfikujemy xD
  • 188 / 28 / 0

16 listopada 2018Krzykacz A dam pisze:
tak z 30 minut "szczescia"
Pamietam mialem nie wazne od kogo bardzo dobry towar trójki, to euforia az taka przytłaczająca, reasumujac bardzo milutki stan.Wkurwienie jest straszne jak schodzi bo duza ochota na dorzuty bez konca. Od czasu jak zdelegalizowali w chinach 3cmc
to jest teraz gówno a nie trójka.Starej trójki juz nie ma i nie bedzie.Amen :cheesy:
  • 238 / 21 / 0

Tak jak kolega napisał. Aplikowanie obecnych sortów 3CMC oraz 4CMC to strata kasy, niszczenie nosa i żołądka oraz zwyczajne marnowanie czasu :) Do tego dochodzi pocenie się jak u świniaka. Chińskie sorty już nie wrócą.
Polecam znaleźć prawilne źródło MMC zamiast CMC, ale najpierw zrobić porzadny detoks po tym ścierwie. Detoks - czyli min 2-3 miesiące przerwy od chlorów i doprowadzenie równowagi hormonalnej do porządku.
  • 39 / 1 / 0

co te chinskie male raczki mogly dodawac podczas syntezy ze dzialaniem tak wam euforia wywalala ?
  • 188 / 28 / 0

trójeczka to była trójeczka :)
  • 38 / 3 / 0

Spotkałem trójeczkę pachnącą mocno 3mmc, totalny przypadek. TA MOOC już dawno nie trafiłem w dowozie tak dobrego materiału co by działał tak euforycznie długo z takim zapachem. Gruby kryształy. lekko biały.
  • 5382 / 750 / 0

21 listopada 2018Krzykacz A dam pisze:
co te chinskie male raczki mogly dodawac podczas syntezy ze dzialaniem tak wam euforia wywalala ?
Chyba raczej jak syntezowali owczesne cmc.
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata