Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2977 • Strona 298 z 298
  • 25 / 1 / 0
oral nigdy nie probowalam i szczerze troche sie boje a 250 lyknelam i nic nie poczulam a z tym 750 mg to moze troche przesadzilan mysle ze z 600 wale sniff i wtedy jest fajnie
  • 22 / 3 / 0
Moim zdaniem jeśli masz możliwość zażycia nosem lepiej zrobić to nosem, a oral to już opcja na ciągu kiedy donosowo ledwo co wchodzi, a poza tym donosowo mocniej bierze bo nos jest bardzo ukrwiony natomiast doustnie miesza sie z trescia pokarmowa i mozliwe tez ze nie całkiem się wchłania
czytam ksiazki od tylu aby byc krok przed wszystkimi
  • 20 / 4 / 0
Lubie 4cmc zamawiam dość często :)

Sniff - fajnie czuć mocne wejście na początku 150 mg i jest bomba :)

Oral - dłużej wchodzi lubię załadować tak z 200 mg i wyjść sobie do sklepu na kasie już wchodzi więc powrót jest fajny zawsze :D
  • 4 / / 0
Miśki, co będzie lepsze do seksualnego maratonu 3cmc czy klefedron?
  • 67 / 11 / 0
@domzal83 Moim zdaniem 3-CMC niezależnie od tego, co rozumiesz pod pojęciem seksualnego maratonu, choć jak ma być romantyczniej i z bliską osobą to 4-CMC jest z pewnością warte rozważenia.
  • 20 / 4 / 0
@domzal83 4cmc możesz ale działa za krótko żeby poruchać, czy zwalić za szybko bania mija dlatego weź 3cmc i siur staje normalnie i da się pobawić zanim faza zejdzie szczególnie na początku zabawy potem każda kreska może działać trochę krócej ale z taką sama mocą, pobieraj temat tam gdzie ja a sie nie zawiedziesz na mocy napewno pozdrówka.
  • 227 / 30 / 0
Panie Fanie priv proszę ze sprawdzonym gościem co umie latać;).

I się zgodzę również że 4cmc jest bliższe MDMA niźli 3mmc więc 3cmc może być git do ruchania/walenia jeżeli nie ma na ogar 3mmc.
ODPOWIEDZ
Posty: 2977 • Strona 298 z 298
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.