Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3022 • Strona 298 z 303
  • 4 / / 0
Miśki, co będzie lepsze do seksualnego maratonu 3cmc czy klefedron?
  • 95 / 16 / 0
@domzal83 Moim zdaniem 3-CMC niezależnie od tego, co rozumiesz pod pojęciem seksualnego maratonu, choć jak ma być romantyczniej i z bliską osobą to 4-CMC jest z pewnością warte rozważenia.
  • 21 / 5 / 0
@domzal83 4cmc możesz ale działa za krótko żeby poruchać, czy zwalić za szybko bania mija dlatego weź 3cmc i siur staje normalnie i da się pobawić zanim faza zejdzie szczególnie na początku zabawy potem każda kreska może działać trochę krócej ale z taką sama mocą, pobieraj temat tam gdzie ja a sie nie zawiedziesz na mocy napewno pozdrówka.
Uwaga! Użytkownik FanPabloEscobar jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 230 / 31 / 0
Panie Fanie priv proszę ze sprawdzonym gościem co umie latać;).

I się zgodzę również że 4cmc jest bliższe MDMA niźli 3mmc więc 3cmc może być git do ruchania/walenia jeżeli nie ma na ogar 3mmc.
  • 63 / 2 / 0
Też tak mi się wydaje że 4-CMC bliżej do MDMA (ale MDMA nigdy nie jadłem to ciężko mi się wypowiedzieć) z pewnością sporo jest tam serotoniny. Na niesprany beret bieda ketonami to 4-CMC działa dobre 2 godziny sniffem. I to też zależy od kogo to będzie to różnie one działają.
Co powoduje że właśnie klefedron jest aż tak popularny u nas? Łatwość syntezy?
  • 148 / 10 / 0
Dobry Klef jest mega fajny. Spektrum działania to jakis kosmos. Najlepiej jest oralem przyjac powiedzmy te 200-300mg i dopieprzyć w nosa porządną lajne jak tylko czujemy że oral zaczyna działać. Wtedy oferujemy sobie szczyt możliwości dzialania tej substancji. Żadne same orale ani samo sniffowanie nie da tego co oral + sniff. Wiem z doświadczenia. Zanim się o tym przekonałem musiało minąć troche czasu bo wcześniej albo tylko sniffowałem cały temat albo oralem żarłem. Raz jak zapodałem oral i tak po okolo niecałej godzince postanowiłem dorzucić porządną lajne do pieca to u hu huuu. Kosmos wczytał się niesamowity. Obraz skakał chyba minimum godzine co było dla mnie jakimś rekordem i niebywałym doznaniem. Latał tak długo że już zastanawiałem się kiedy przestanie 👽 ale i tak MDMA czy Extasy cenie wyżej od 4CMC.
Fatal Error.
  • 63 / 2 / 0
@yakubu86 każdy ceni właśnie wyżej MDMA niż 4-CMC ale czytałem że MDMA ma dziwny, ciężki wjazd? Nie zauważyłem tego przy 4-CMC.
  • 714 / 130 / 0
Walić klefa do nosa to marnacja towaru nic więcej.Sniff to jest tylko namiastka tego co daje ta substancja oral.No chyba że walimy bombkę i tak jak kolega wyżej napisał gdy zaczyna wjeżdżać to wtedy poprawić sniff i jest błogo.Niestety to nie 3cmc i długo na tym nie pociągniemy.Pierwsze 2-3 wrzuty a potem robi się już mega słabło(działanie) i jedyne co czujemy to zawroty głowy i zmęczenie a dalej jadąc z tematem zaczynają się haluny i różne wkrętki.Z klefem jak z MDMA minimum miesiąc przerwy co spotkanie z tą substancją.
  • 63 / 2 / 0
@tajemniczy25 spotkałem się z dwoma "sortami" 4-CMC, każdy inaczej wyglądał i inaczej działał. Jeden był w krysztale, drugi w prochu/makro kryształkach jakby ktoś to nie do końca skruszył i wymieszał.
Nie jedna osoba pisała że różne mają działanie, czy "vendory" robią użytkowników w chuja?
  • 77 / 14 / 0
Nikt nam młodym durnym nie wytłumaczył,jak brać klefa. Waliło się to liniami,a rano depresja i myśli żeby się na torowisku rozłożyć. Pozostał rozwalony nos na pamiątkę i pewnie jakieś uszczerbki w mózgu,których na szczęście mocno nie odczuwam. To było z 6-7 lat temu. Ludzie dalej w to grają? Parafrazując klasyka "Czasy się zmieniają,a pan ciągle na stołach"
Jebem ti pičku materinu
ODPOWIEDZ
Posty: 3022 • Strona 298 z 303
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.