4-CMC; Klefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 511 / 86 / 0

To co będzie lepsze 3MMC, 3CMC, 4CMC od vendora na F co sie tu tak reklamuje?
  • 354 / 36 / 0

Jak dla mnie to od niego nic nie będzie dobre :) Ale to nie jest dział wypowiadania się na temat sprzedawców.

Do rzeczy - 3MMC > 3CMC > 4CMC.
Teoretycznie 3MMC i 4CMC oral, a 3CMC sniff, ale tak na prawdę nie wiesz co kupujesz i co dostajesz bo nazwa na opakowaniu nie gwarantuje ci zgodności towaru z opisem.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

Elbląg: Na siedzeniu auta miał „rozłożony” zestaw narkotyków oraz elektroniczną wagę

Policjanci patrolujący Elbląg zainteresowali się pewnym 31-latkiem. Mężczyzna widząc przejeżdżający patrol wyłączył silnik i szybko wysiadł ze swojego auta. Okazało się, że na siedzeniu kierowcy pozostawił on zapakowany w folię zestaw narkotyków oraz elektroniczną wagę.
  • 1117 / 199 / 4

10 maja 2019simer44 pisze:
na pewno dla Twojego mózgu nic neurotoksycznego nie będzie dobre
  • 1662 / 187 / 0

Bierz chlory bo chociaż wiadomo że to chlory.

3MMC to jakiś wałek i kpina. To jest w ogóle inna substancja niż deklarowana.
  • 511 / 86 / 0

10 maja 2019DuchPL pisze:
10 maja 2019simer44 pisze:
na pewno dla Twojego mózgu nic neurotoksycznego nie będzie dobre
Metka wlasnej roboty mniej neurotoksyczna...?
  • 105 / 9 / 2

Realnie działanie 4cmc które jest dostępne to dobry żart. Czas trwania po 1 dawce sniff to 30/45m 'Peak' po dawce około 200mg bez tolerki. Efekty są takie jakie mają być i były w 2016r w Starej dobrej 4 ale jakby bez tego "łał" lub " :halu: :* " po prostu brakuje tej magii w działaniu która była najlepszą iluzją szczęścia i nie widzenia problemów.

Około 2.5msc temu po 2 latach wróciłem do cmc, jak i ogólnie do ketonów. 1 dawka 200mg sniff, oczywiście przez brak tolerki zniszczyło w pył moje oczekiwania. Około 2m ładowania się, Te piękne pierdolniecie
w jednym momencie i rozpłyniecie sie w błogostanie.

Przez te 2.51msc na początku co 1t, potem co 3/4 dni jadłem cmc i niestety już po 3 razie potencjał był o wiele słabszy, Jedząc cmc więcej niż 1 raz na msc np juz 1 raz na tydzień to tylko zwykły pościg za tym 1 stanem którego nie możesz dojść więc próbujesz coraz mocniej i td..
  • 10 / 1 / 0

Siemka, piszę to na żywca.
Jakoś 1,5h temu przyjąłem sniffem 250mg szaro - różowego kryształku. Działanie - typowo serotoninowa euforia i lekkie odrealnienie, chęć do rozmowy i lekki szczękościsk, to wszystko przy akompaniamencie dopaminowej mgiełki i lekkiego rushu. Ktoś coś podopowie? Bo na moje to dobrej jakości 4cmc.
  • 854 / 99 / 0

Libido?
  • 24 / 2 / 0

jestem bardzo zawiedziony jakością klefa ostatnio
nie ma nic dobrego, same chujowe sorty, a szkoda bo jedno z ulubionych bk moich
  • 3743 / 476 / 0

Primasort od ruskow to byl klef.
@SampleTube
Obraz sie trząsł na wejściu. Przy przedawkowaniu wchodziła lekka psychodela. Wzorki na scianach, lòżko pływało , z daleka znaki drogowe wydawaly się ludžmi.
W 2018 zaczeli ceca pchac jako klefe a pòzniej jakieś żöłte sorty mieszane chuj wi co.
Wszystko sie zjebalo od momentu banu 3cmc 4cmc w chinach. Europejskie laby robią chujowe syntezy.
Pamieta ktos kiedy to bylo dokladnie gdy zbanowali cmki i fluorofety w chinach? Pazdziernik 2015 roku?
Od wtedy dobre sorty jakie jedliśmy to już zapasy ktòre zostały vendorom. Poszedł ban na większość kozackich rc.
Takiego 2fa to nie widziałem żeby ktoś syntezował .
Niby jest dalej mef, 3mmc ale to chińskie rączki miały coś w sobie i umiały robić kozak syntezy.
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata