4-CMC; Klefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Posty: 2677 Strona 264 z 268
Rejestracja: 2014
  • 10 / / 0

klefedron to w moim przypadku substancja, która miała największy rozstrzał działania w zależności od sortu/vendora. Raz było zajebiście, euforycznie, subtelnie stymulująco, a innym razem działanie na granicy placebo, na tyle, że w pewnym momencie waliliśmy pasy ironicznie, bo równie dobrze można to było spuścić w kiblu. Zawsze brałem klefa z neta od polecanych dostawców. Z innymi rzeczami to spektrum nie było tak szerokie.
Rejestracja: 2019
  • 7 / / 0

Obecnie testowany sort w postaci biało-mlecznych kryształów. Zdjęcie poniżej:

Moc ( porównuje do sortów testowanych na przestrzeni ostatnich dwóch lat ): Taki średniaczek. Szczur robi robotę, ale szału nie ma, dipy nie urywa.

Spływ prawie nie wyczuwalny. Jedynie nos potem strasznie zapchany. Duże ciśnienie na dorzutkę - niestety druga sztuka w ciągu już praktycznie nie robi nawet tej średniej fazy, a podtrzymuje jakieś quazi-odczucia i lekko niweluje ciśnienie na dorzutke.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Amsterdam rozważa zakaz sprzedaży marihuany turystom

Amsterdam od lat zmaga się z lawiną turystów, która zalewa miasto, niekiedy je paraliżując. Nic więc dziwnego, że burmistrz Femke Halsema wraz z radą miejską szukają rozwiązań, by ograniczyć popularność stolicy Holandii. Jednym z nich ma być zakaz sprzedaży marihuany turystom.
Rejestracja: 2016
  • 895 / 126 / 0

@Jqaq7su2, zdjęcia nie widać.
Jak z empatią po tym sorcie? Jaki zapach? Tych sortów z 2015roku nie kojarzysz? Jeśli tak, porównaj z nimi.
Rejestracja: 2019
  • 7 / / 0

09 lutego 2019Ivival pisze:
@Jqaq7su2, zdjęcia nie widać.
Jak z empatią po tym sorcie? Jaki zapach? Tych sortów z 2015roku nie kojarzysz? Jeśli tak, porównaj z nimi.
@Ivival

Empatia bardzo średnio. Za to iest gadane oraz całkowity brak zmęczenia. W porównaniu do sortow jakie miałem w 2016 czy 2017 roku sort mało wydajny. Nawet przy małej tolerancji 2g schodzą bardzo szybko. Do tego ciężki zjazd - podwyższona temperatura ciała przez cały następny dzień, a humor prawdziwie perfidny.
Rejestracja: 2010
  • 5 / / 0

Panowie i Panie jak to wygląda na ta chwile ? Warto sie zaopatrzyć w większa ilość obecnych sortow ?
Rejestracja: 2018
  • 35 / 1 / 0

Czy ktoś nabawił się dłuższych problemów sercowych po 4cmc typu nerwica serca, duże nadciśnienie?
Rejestracja: 2017
  • 5 / / 0

Nie wiem czy od klefa ale, nabawiłem się arytmii i nadciśnienia w zeszłym roku. A klefedron -chyba- najczęściej sobie serwowałem. ( średnio raz w tygodniu. Czasem częściej, czasem rzadziej )

nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim; wycięto cytat /reisende
Rejestracja: 2019
  • 39 / 3 / 0

4-CMC środek dobry ale nie wybitny, zawsze dawał efekty, w moim przypadku nie za mocne bo zawsze trzeba było poprawiać 3-CMC, klefedron to dobry środek jak ma się go od dobrego vendora, ale nie jest on z moich doświadczeń wybitny, po prostu daje fajną bombę ale brakuję w niej tej mocy z 3-CMC. Ból nosa niestety nie jest taki mocny jak wielu piszę/pisało w według mojej oceny.
Rejestracja: 2018
  • 35 / 1 / 0

21 marca 2019JuReq pisze:
Nie wiem czy od klefa ale, nabawiłem się arytmii i nadciśnienia w zeszłym roku. A klefedron -chyba- najczęściej sobie serwowałem. ( średnio raz w tygodniu. Czasem częściej, czasem rzadziej )
To chyba ja też, zdarzało się coś tam zarzucić jeszcze przed nową ustawą. Ale nie tak często.
W każdym razie skończyło się na lekach na nadciśnienie i ponad trzymiesięczna abstynencja znacząco poprawiła sytuację.
Nie zamierzam wracać do tego syfu.
Z drugiej strony kuszą nowości np. kleferein :/ I jak tu żyć.
Rejestracja: 2016
  • 523 / 275 / 2

Sort jakiegoś ulicznego kryształu w kolorze bursztynowym/ciemno pomarańczowym/złotym-w czasie to tak wpadało światło, że świecił zupełnie na złoto :D Ale ze względu na profil działania tak to napiszę, z tym orzeczeniem zgodził się również wspólnik od ćpania :D

Czuję nadal serotoninę i to po 5 dociągu ministra Szczurka, ciągniętych od 10 godzin już przeszło :D A jak długo czekać, aż zostanie z niego sama dopamina?
Posty: 2677 Strona 264 z 268
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 795 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: glitter babe, kofel i 0 gości