4-CMC; Klefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 144 / 52 / 0

a to chuj wie czasem, mi po 3mmc wyszła amfetamina raz

raz MDMA

:)

Nie wiem jakim cudem, ale wychodziło.

Btw RÓŻOWY? Boooże
  • 34 / 13 / 0

W różowym klefie to wiadomo co tam jest?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Meksyk chce majątku El Chapo

Prezydent Meksyku z zadowoleniem przyjął propozycję oddania fortuny narkotykowego króla Joaquina "El Chapo" Guzmana ludności kraju.
  • 146 / 4 / 0

No gowno, pewnie same :) lepi kinol jak skurwibąk tyle powiem.
  • 34 / 13 / 0

To jak ma być wiadomo na jakich testach wyjdzie!?
  • 30 / 1 / 0

Czy ktoś rozpuszczał 4CMC w glikolu propylenowym ? Jest podana rozpuszczalność w etanolu 5mg/1ml, oraz w DMSO 10mg/1ml, ale w glikolu nigdzie nie znalazłem. Poza tym czy takie roztwory będą z czasem degradowały? Np. po roku w temperaturze pokojowej, ciemności?
  • 173 / 14 / 0

Wszystkie pochodne katynonów bardzo lubię i nie inaczej jest z klefem. Choć mam za sobą testy innych dragów z tej rodziny (nawet mocniejszych w działaniu), wcale nie czuję, że jest to podróbka którgokolwiek z nich, tylko ma on swój indywidualny profil działania, który potrafi się sprawdzić przy różnorakich imprezach towarzyskich.

Testowałem żółtawy kryształowy sort. Na start zarzuciłem 150 mg. Oprócz napływu serotoninowej euforii, pojawiła się też chęć do rozmowy, która wyjątkowo w dużej grupie osób nawet mi się kleiła. W niedługim czasie dorzuciłem jeszcze raz tyle. Energię do działania spożytkowałem poprzez udział w koncercie, na którym świetnie się bawiłem, jednak co jakiś czas musiałem robić przerwy, ponieważ klefedron sprawia, że organizm szybciej się męczy. Dzięki sporadycznemu używaniu substancji z tej grupy po zakończeniu imprezy nie odczułem również większych negatywów, w tym jakiegokolwiek zjazdu, dlatego polecam - raz na jakiś czas. :)

PS Całe zdarzenie miało miejsce ponad rok temu.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Fakt jest taki, że klefedron jest obiektywnie dobry, tylko większość sortów jest po prostu zjebana.
  • 4183 / 558 / 11

Jebać to gówno 4CMC.
Tylko 4 HMC !
  • 418 / 20 / 0

14 stycznia 2019london5 pisze:
Jebać to gówno 4CMC.
Tylko 4 HMC !
4 HMC? Co to?
  • 822 / 105 / 0

Kocham dobre 4cmc iv.
A bardziej 4mmc iv.
Wróć do „Halokatynony”