4-CMC; Klefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Posty: 2658 Strona 261 z 266
Rejestracja: 2012
  • 853 / 93 / 0


07 listopada 2018DrsRaker pisze:
Pytanie.
Mam zamiar zjeść klefe jakieś 200mg i gdzieś tak po 3h spalić lufę mj. Czy zjaranie takiej lufy da efekt w postaci, że będzie łatwiej zasnąć a następny dzień nie będzie taki zły jak po każdej mojej nocy z 4cmc? Czy może spowoduje to nawrót bomby i żadnych pozytywnych efektów?
Gorzała jest pewniejsza jako usypiacz. Zioło przypaliłbym niedługo po peaku a te parę godzin później setkę lub dwie, w zależności od tego jak często pijesz.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0


Tak, oni również.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Twarde narkotyki przed południem. Ronnie Ferrari śpiewał o amfetaminie w "Pytaniu na śniadanie"

TVP chyba nie do końca wiedziało, co robi, zapraszając do studia Ronnie'ego Ferrari ;)
Rejestracja: 2018
  • 8 / / 0


No jak zjarałem na zejściu to miałem naprawdę moce OEVy typu plywajacy pluszowy sufit, widzenie obrazu tak jakby w ramce czy inne wyświetlające się filmy na suficie.
Jednocześnie mam w sumie inne pytanie. Z dwa tygodnie temu jak dawałem po nosku to na raz w nosa poszło między 200mg a 250mg i czy to możliwe, że dostałem czegoś w rodzaju halucynacji? Chwile po tym jak weszło to wszystko zaczęło oddychać obraz klatkował a jakiś tam film na ekrani wypixelował się do takiego stopnia, że nie szło na niego patrzeć normalnie. Zaznaczę, że moja tolerancja na substancje jest praktycznie zerowa czy to możliwe że takie rzeczy dzieją się po 4cmc? Jakoś nie zauważyłem żeby ktoś wspominał o takich przeżyciach po tej substancji, aczkolwiek wyczytałem gdzieś tam, że zjaranie lufy na peaku powoduje naprawdę bardzo mocną psychodelę.
Rejestracja: 2012
  • 442 / 45 / 0


tak, to normalne że przy większej dawce ketonów obraz ci klatkował, sam doświadczyłem tego bardzo wiele razy
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


Witam,

jestem nowy słyszałem niedawno o klefedronie. Nigdy nie używałem tych specyfików. Oczywiście amfetamine regularnie brałem, THC oraz dropsy. Mam pytanie gdzie można kupić 4CMC klefedron (dobra jakosć) ile radzicie na początek i jaka to faza zbliżona do jakiej fazy? POZDRAWIAM :D
Rejestracja: 2010
  • 658 / 9 / 0


260 stron tematu o temacie a Ty się pytasz jakie działanie?

To jest tak neurotoksyczne, ze jeżeli nie potrafisz znaleźć odpowiedzi to nie używaj bo zostanie Ci jedna synapsa i jak będziesz ruszał ręka to przestaniesz oddychać
Rejestracja: 2018
  • 38 / 3 / 0


neurotoksycznosc ceca jest wieksza niz cmc. po 4cmc nawet po bombce z 600 mg nie ma problemow z wymiotami co po 4cec jest standardem nawet z krwia.
Dzialanie to pobudzenie z lekka checia na rozmowe choc to jest zalezne od dawki.
Rejestracja: 2012
  • 442 / 45 / 0


Takie pytanie to do działu gdzie-kupic-xxx-vol-iii-t59609.html
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


pytanko: czy pies policyjny wykryje klefe? i ogólnie jakie substancje psy wykrywają wszystkie nielegalne czy tylko te popularniejsze typu zioło amfetamina itp a RC zostawiają w spokoju?
Rejestracja: 2012
  • 442 / 45 / 0


wykryje, a klefedron jest obecnie nielegalny
Posty: 2658 Strona 261 z 266
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości