Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 17 / 3 / 0

czy warto jest wymienić klona, który średnio spisuje się u fobika społecznego(bynajmniej u mnie nawet w kosmicznych dawkach ) na lorka?
  • 416 / 58 / 0

tak. lorazepam bardzo dobrze spisuje się przeciwlękowo i prospołecznie, ale jest amnezyjny. ja po 2.5mg pamiętałem dzień jak przez mgłę. polecam brać na początek mniejsze dawki.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Czy zatrzymania CBA odbiją się na dostępności medycznej marihuany w Polsce?

Nadal wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, jeśli chodzi o zeszłotygodniowe zatrzymania CBA związane funkcjonowaniem Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych. Przypomnijmy, że funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby: przewodniczącego Komisji ds. Produktów Leczniczych przy URPL oraz prezesa firmy, która chciała wprowadzić do polski swój preparat z medyczną marihuaną. Do zatrzymania miało dojść w restauracji, gdzie mężczyźni finalizowali podpisanie umowy.
  • 3022 / 1224 / 1

19 września 2019Tomaszewsky pisze:
czy warto jest wymienić klona, który średnio spisuje się u fobika społecznego(bynajmniej u mnie nawet w kosmicznych dawkach ) na lorka?
Nie.Już pisaliśmy Tobie w temacie odstawienia benzo, że zamieniasz średnio działające benzo na jeszcze szybszą wersję. Skoro doszedłeś do 13mg klona dziennie,to z lorkiem będzie to 18mg. Jedyna opcja to zejdź z dawek klona i przejdź na diazepam.A po lęki itd zgłoś się do lekarza.Nie znam choroby(vide lęki)żeby była potrzebna na nią dawką 18mg klona.

Najpier zadbaj o swoje uzależnienie,a potem o lęki,
  • 17 / 3 / 0

tu nie chodzi ile czasu bedzie dzialala benzo tylko czy skuteczniej!?
  • 3022 / 1224 / 1

Nie masz pojęcia o tych substancjach. Zadajesz idiotyczne pytania. Jak Ci odpisujemy, to ignorujesz to co piszemy i zadajesz kolejne pytanie, jeszcze bardziej idiotyczne. Doczytaj o nich w internecie i na forum (FAQ o benzodiazepinach), a DOPIERO potem zadawaj pytania. Dobrze?
  • 959 / 82 / 0

Jest sens brać klinika pod zioło indice?
Czy lepiej jak będzie faza schodzić?
  • 2203 / 695 / 0

Jest. Nawet pod stimy jest sens brać. Wszystko kwestia dobrania dobrych proporcji i czego oczekujesz od takiego miksu.
  • 164 / 43 / 0

Benzo i zioło to dobry miks. Ja bym brał przed paleniem
  • 9162 / 1252 / 0

Do Indica jeszcze tak, bo działanie "zamulające" będzie spotęgowane. Do innych średnio - spłyca działanie w sposób znaczący i zioło jest marnowane.
  • 221 / 27 / 0

Mam wyrobioną tolerkę na lorka 2,5 i alprę 1 mg przy stosowaniu regularnym. Zależy mi na działaniu rozluźniającym mieśnie, kilka krótkich pytań przed braniem clona: 1) od jakiej dawki zacząć mając na uwadze w/w tolerki benzo.2 Jaki jest okres półtrwania? 3. Czy działa mocno amnezyjne? Jak wezmę powiedzmy 2 mg o godz. 22 to o 6 rano będę mógł wstać do pracy ?
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata