Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 8992 Strona 807 z 900
Rejestracja: 2019
  • 164 / 42 / 0

No i chuj, sprawdziłem czy da się po miesiącach nie brania wrócić do brania sportowego klonów. Zjadłem paczkę w 2 dni i przerwałem abstynencję od alkoholu (5 miesięcy obie i niemalże 2 lata jakieś okazjonalne).

Kurwa nie warto. Do tego się nie wraca, to jak alkoholizm
Rejestracja: 2019
  • 45 / 1 / 0

@up
Trzeba sobie dawkować, żeby nie zjeść więcej niż ilość powodująca u ciebie utratę kontroli.
Jaki jest sens w zażywaniu używki, kiedy już nawet nie wiesz, że ją zażywasz.. :cheesy:

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Holandia: W obliczu epidemii ludność robi zapasy marihuany

W punktach sprzedających marihuanę wzrosły w niedzielę wieczorem obroty – po ogłoszeniu przez rząd, że one również zostaną zamknięte razem z restauracjami i barami w reakcji na rozprzestrzenianie się koronawirusa.
Rejestracja: 2019
  • 399 / 56 / 0

To nie jest głupie pytanie. Jak przetnę na pół dwojki to 1 mg wygląda mniej niż tabsy z opakowania 0.5 mg. Różnica jest spora.
Rejestracja: 2018
  • 409 / 71 / 0

Dobra, narazie męczę te klony, ale nie za często, zobaczymy co psychiatra mi doradzi przy moim przypadku.

Btw Clonazepam iv? Jakis ciekawy wjazd jest po tym?
Rejestracja: 2019
  • 164 / 42 / 0

Panowie, jest ktoś z was alkoholikiem? Takim po ciągu kiedy w 2 lata mieliście może tydzień łącznie absty?

Ja jestem i choć terapii nie ukończyłem - poszedłem do domu jak dostałem ostatnie L4 %-D.

Znacie tego typa, co od zawsze łapał zgona od alko na każdym przyjęciu? Nie, że rzygał czy coś, ale brak kontaktu do rana. No to znacie jeszcze jednego.

Miałem ostatnio 2 paki klonów dwójek. Pierwszy dzień - pół tabsy, drugi - zero, trzeci - jedna tabsa. Tydzień lub 10 dni minął, klonów nie ma.

Z alko miałbym podobnie, moglbym pewnie pić jedno piwo raz na parę dni, ale w końcu skończyłbym waląc połówkę i 4 mocne browary. Więc nie zamierzam próbować.

Utrata kontroli to jedno z kryteriów uzależnienia, nie każdy ma i nie każdy tak samo. Pamiętajcie, że obie rzeczy działają na GABA-A, zawsze mam po obu środkach ssanie, benzo biorę 10 lat, z alko problem (głody) od 12, nieraz brałem to i to w ciągach i dużych dawkach.

Ja nikogo nie nawracam. Po prostu nie zamierzam więcej próbować.
Rejestracja: 2018
  • 122 / 5 / 0

klony po raz kolejny lecą w ruch. Przy dziennej robicie, kawa i klon bardzo pomaga. Ostatnio nie jem już tyle co ostatnio, ale nie wyjdę z tego do konca roku. Trzymajcie się klonożercy, heroinisci wśród benzożerców.
Rejestracja: 2016
  • 684 / 101 / 0

Przy 2, rzadziej 3 razach w tygodniu doszedłem do 4mg i działanie zniknęło, w ostatnich tygodniach początkowo 2,5mg Lorafenu do mixu, potem 5mg też wkońcu dorzucane przed klonami przestały ich działanie podbijać. Ogólnie nie przekraczałem tych max. 3 dni (i zawsze z przerwami, nigdy dzień po dniu), tylko ostatnie 4 to schodzenie z dawek, noi po kolejnych 4, kolejnego dnia nie biorąc już nic od rana lekka depresja, w nocy zaczęły rączki lekko latać, także musiałem wspomóc się rolkami, ale 5mg początkowo, później 2,5mg spokojnie wystarczały. Nie było to więc mocne wjebanie, ale jednak nawet przy braniu w takim systemie tolerancja rośnie szybciej niż mogłoby się wydawać i wyższe dawki robią swoje, stąd zapewne lekkie objawy.
Rejestracja: 2019
  • 719 / 48 / 0

03 września 2019kanda pisze:
Dobra, narazie męczę te klony, ale nie za często, zobaczymy co psychiatra mi doradzi przy moim przypadku.

Btw Clonazepam iv? Jakis ciekawy wjazd jest po tym?
Co do wjazdu klonazepamu iv wjazd jest wyczuwalny czuc taka chemie ? w przelyku ..ale tylko jak jest podany z AMPulki a nie przerabiany z tabletek
Rejestracja: 2018
  • 409 / 71 / 0

Chyba z klonami zostanę przy tradycyjnym podaniu. Nie ma co, tylko majce IV zostanę wierna :pacman:

Btw ktoś tutaj pisal, ze biodostępność przy klonach niezaleznie od podania (po, iv) jest taka sama, dlaczego przy innych substancjach (np. przy morfinie właśnie) wchłanianie p.o. jest taka niskie?
Rejestracja: 2018
  • 2831 / 1137 / 1

Bo w podaniu p.o. występuje efekt pierwszego przejścia przez wątrobę która w takim przypadku jest filtrem dla organizmu. W podaniu i.v. nie m tego efektu.
Posty: 8992 Strona 807 z 900
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 791 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Anabolik i 0 gości