Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 65 / 18 / 0

Takie głupie pytanie - po jakim czasie brania klonów siada wam na bani, macie objawy odstawienne itd.?

Głupie pytanie, bo sam jestem uzależniony od benzodiazepin, nie brałem już 5 miesięcy. Tysiąc razy próbowałem robić to odpowiedzialnie i zawsze kończyło się to binge ćpaniem i doszedłem do wniosku, że nie mam nad tym kontroli. Notabene z alko to samo.

Dzisiaj spędziłem chyba 6h popierdalając po mieście po aptekach które rzeczomo miały DHC na stanie, bez sukcesu - i z tej frustracji zmotałem sobie klony %-D. Jak to zrobić, żeby nie nawpierdalać się jak głupi i żeby psycha nie siadła... pomysły?

Tolerkę mam oczywiście zerową.
  • 2721 / 593 / 0

Skręt poodstawienny przyjdzie szybciej niż ostatnio, to na pewno!

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Amerykanie badają fizjologiczne i behawioralne skutki spożycia pokarmów zawierających THC

Naukowcy z Uniwersytetu Indiany przeprowadzili badania, w ramach których myszy dowolnie spożywały ciasto zawierające tetrahydrokannabinol w dawkach od 1 do 10 mg/kg masy ciała.
  • 65 / 18 / 0

Mam taką cichą nadzieję, że jednak uda mi się tym razem brać na sportowo, ale potrzebuje planu - w stylu ograniczyć sobie ilość do nie wiem, 2 dni w tygodniu i 4mg tygodniowo. Mam nadzieję, że się nie oszukuję :P
  • 462 / 40 / 0

Przy dwóch dniach w tygodniu tolerancja i tak rośnie, więc dawki raczej nie utrzymasz.
  • 65 / 18 / 0

Serio? Brałem benzo od 1999 roku, ale nigdy nie używałem ich tak rzadko ;).

To może spróbuję używać raz w tygodniu. Aktualnie trzyma mnie dawka z wczoraj, więc tak sobie myślę że poczekam z następną przynajmniej tydzień. Jeśli mi się ta sztuka uda, to może faktycznie jestem wciąż w stanie używać sportowo...
  • 124 / 3 / 0

Bardzo rzadko przyjmuję bzd, toteż niskie dawki powinny mnie „robić”, ale na mój organizm takie nie działają z jakiegoś powodu. Pod wpływem presji i złego samopoczucia wziąłem dziś jednak te 2mg. Mijają jakieś dwie godziny, a ja nie czuję żadnej zmiany i tak. Może to i lepiej
Przeniesiono do właściwego wątku. Cooba83
  • 53 / 13 / 0

Jakos od roku biore klona w ilosci ~2mg dziennie i ciagle czuje mega wyrazne dzialanie cwiartki. Bo zawsze jem 0,5mg jednorazowo zamiast nakurwiac po kilka krzyzy na raz. A po zejsciu klonazepamem z clonazolamu, gdzie startowa dawka klona bulo 3x2mg dziennie nabralem do tej substancji respektu. Od tamtej pory (jakies 3 lata) chyba nie zjadlem juz calego tabsa. To nie jest do cpania. Pozdrawiam
  • 147 / 10 / 0

Ej nie wiem dlaczego każdy tak przestrzega strasznie przed mixem benzo+alko. Zajebalem 2 mg klona i trochę wódy i nie przychodzą mi do głowy jakies pojebane pomysły, siedzę sobie spokójnie i chilluje (wczoraj pierwszy raz od dawna zajebalem benzo(klon 1mg). Dzisiaj 2mg klona i wóda i wszystko pod kontrolą :)
  • 53 / 13 / 0

To samo. Ale mi sie wydaje, ze po prostu pojebani ludzie pod wplywem czegokolwiek so jeszcze bardziej pojebani. Stad te historie
  • 462 / 40 / 0

Przestrzeganie to jedno, ale jak ktoś nie woli alkoholu od benzo, to nie polecam, bo działanie alkoholu jest wzmocnione i wchodzi na pierwszy plan, nie na odwrót. Mi alkohol całkowicie przesłania działanie benzo i nie daje nic oprócz po prostu uczucia wypicia większej ilości.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata