Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 164 / 42 / 0

Takie głupie pytanie - po jakim czasie brania klonów siada wam na bani, macie objawy odstawienne itd.?

Głupie pytanie, bo sam jestem uzależniony od benzodiazepin, nie brałem już 5 miesięcy. Tysiąc razy próbowałem robić to odpowiedzialnie i zawsze kończyło się to binge ćpaniem i doszedłem do wniosku, że nie mam nad tym kontroli. Notabene z alko to samo.

Dzisiaj spędziłem chyba 6h popierdalając po mieście po aptekach które rzeczomo miały DHC na stanie, bez sukcesu - i z tej frustracji zmotałem sobie klony %-D. Jak to zrobić, żeby nie nawpierdalać się jak głupi i żeby psycha nie siadła... pomysły?

Tolerkę mam oczywiście zerową.
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 681 / 0

Skręt poodstawienny przyjdzie szybciej niż ostatnio, to na pewno!

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Chciał ogrzać się w nieoznakowanym radiowozie. Policjantom zaproponował narkotyki

Do 3 lat więzienia grozi 28-latkowi, który w Siedlcach zaproponował wspólne zażycie narkotyku nieumundurowanym policjantom. Mężczyzna chciał ogrzać się w nieoznakowanym radiowozie i szukał kompanów do spędzenia reszty wieczoru. Trafił do policyjnego aresztu.
  • 164 / 42 / 0

Mam taką cichą nadzieję, że jednak uda mi się tym razem brać na sportowo, ale potrzebuje planu - w stylu ograniczyć sobie ilość do nie wiem, 2 dni w tygodniu i 4mg tygodniowo. Mam nadzieję, że się nie oszukuję :P
  • 684 / 103 / 0

Przy dwóch dniach w tygodniu tolerancja i tak rośnie, więc dawki raczej nie utrzymasz.
  • 164 / 42 / 0

Serio? Brałem benzo od 1999 roku, ale nigdy nie używałem ich tak rzadko ;).

To może spróbuję używać raz w tygodniu. Aktualnie trzyma mnie dawka z wczoraj, więc tak sobie myślę że poczekam z następną przynajmniej tydzień. Jeśli mi się ta sztuka uda, to może faktycznie jestem wciąż w stanie używać sportowo...
  • 134 / 35 / 0

Bardzo rzadko przyjmuję bzd, toteż niskie dawki powinny mnie „robić”, ale na mój organizm takie nie działają z jakiegoś powodu. Pod wpływem presji i złego samopoczucia wziąłem dziś jednak te 2mg. Mijają jakieś dwie godziny, a ja nie czuję żadnej zmiany i tak. Może to i lepiej
Przeniesiono do właściwego wątku. Cooba83
  • 92 / 23 / 0

Jakos od roku biore klona w ilosci ~2mg dziennie i ciagle czuje mega wyrazne dzialanie cwiartki. Bo zawsze jem 0,5mg jednorazowo zamiast nakurwiac po kilka krzyzy na raz. A po zejsciu klonazepamem z clonazolamu, gdzie startowa dawka klona bulo 3x2mg dziennie nabralem do tej substancji respektu. Od tamtej pory (jakies 3 lata) chyba nie zjadlem juz calego tabsa. To nie jest do cpania. Pozdrawiam
  • 246 / 15 / 0

Ej nie wiem dlaczego każdy tak przestrzega strasznie przed mixem benzo+alko. Zajebalem 2 mg klona i trochę wódy i nie przychodzą mi do głowy jakies pojebane pomysły, siedzę sobie spokójnie i chilluje (wczoraj pierwszy raz od dawna zajebalem benzo(klon 1mg). Dzisiaj 2mg klona i wóda i wszystko pod kontrolą :)
  • 92 / 23 / 0

To samo. Ale mi sie wydaje, ze po prostu pojebani ludzie pod wplywem czegokolwiek so jeszcze bardziej pojebani. Stad te historie
  • 684 / 103 / 0

Przestrzeganie to jedno, ale jak ktoś nie woli alkoholu od benzo, to nie polecam, bo działanie alkoholu jest wzmocnione i wchodzi na pierwszy plan, nie na odwrót. Mi alkohol całkowicie przesłania działanie benzo i nie daje nic oprócz po prostu uczucia wypicia większej ilości.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 792 uczestników Wejdź na czata