Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 8599 Strona 801 z 860
Rejestracja: 2018
  • 66 / 15 / 0

to samo jest z trampkiem, wprawieni użutkownicy bez klona nie zasiadają do stołu a też to jest jakieś tam opio (opio nie bierę, więc nie wytłumaczę dlaczego). także paradoksalnie nie zawsze równanie downer + downer = "kłopoty, kłopoty Najmana" ma zastosowanie w praktyce.
Rejestracja: 2019
  • 525 / 29 / 0

Jakies okolo 20minut temu dostalem klonazepam domiesniowo do tego 1mg alpry i kawalki plastra fenta 100 w buzi czego moge sie spodziewac ? Sam klon cos posmyra ?

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Pacjenci dostaną zaświadczenie dla policji

W Łodzi otwiera się pierwsza w regionie przychodnia lecząca medycznią marihuaną. W Cannabis Clinic pacjenci dostaną receptę na dobraną dawkę konopii indyjskich. To jedna z kilku takich przychodni w Polsce.
Rejestracja: 2008
  • 981 / 59 / 0

Mam nadzieję, że wiesz co robisz... Co byś się bidulku nie przekręcił.
Rejestracja: 2016
  • 599 / 73 / 0

Skąd mamy wiedzieć jaką masz tolerancje na opio i benzo? Jak nie masz wysokiej, to tego plastra bym radził wyciągnąć. No tak, już chyba za późno. Mam nadzieję, że za grubo nie pojechałeś?
Rejestracja: 2019
  • 525 / 29 / 0

A wiec zdaje relacje tolerke mam wysoka jak i na benzo i opoio .. wczoraj bylo bardzo przyjemnie naprawde .. dzis mialem powtorke ale klonazepan dostalem we szybkim wlewie iv do tego 160 oxy 1mg alpry i do tego kawalek fenta i naprawde przyjemne noddy humor lepszy gadka sie wlancza ogolnie swietnie sie czuje ale dzieki mordki ze martwicie sie bog wam zaplac
Rejestracja: 2018
  • 59 / 8 / 0

Ja jutro może zapodam z 4 mg clona, po przerwie fajnie zrobi.Mimo że mogę powiedzieć jest to kontrolowane branie,a nawet nie branie tylko zażycie leku, to nie jest to dobre,podświadomość upomina się.
Dobrze że mam czerwone światełko żeby nie polecieć dłużej na nim,ale o tym już pisałem.
Zmienia bardzo myślenie takie zażycie clona.Przynajmniej w moim przypadku tak jest i chyba u każdego w zasadzie. Wiadomo na tą clonową percepcję :). Pod język i kawka do tego.Trwam dalej w abstynencji opioidowej.Są niekiedy myśli, a 2 dni fazy można zrobić na tramadolu, ale to prowadzi w moim przypadku do ciągu. Nie chcę sobie pozwolić na utratę tej kontroli. Nie wiem czemu ale zawszę lubiłem zażyć clona i tramadol w ciepły jesienny dzień :). Macie jakiś ulubiony czas na zażycie leku, jakąś porę ? Z mojego punktu widzenia zażycie clona raz na jakiś czas dla tego wejścia i stanu to niezła sprawa. Ale wiadomo z dystansem :)

**********

Zolpidemi tartas, przypomniało mi się teraz. Chyba załatwię sobie to i zobaczę czy wejście będzie znowu takie jak kiedyś, paręnaście minut tego stanu, ale jak że przyjemnego. Jak myślicie pare lat nie brałem tego, trzepotnie beretem jak trzeba?Pamiętam długi jesienne dawne wieczory. Zapodawałem 1-2 tab. późnym wieczorem na dworze ciemno,zimno,mokro było ,układałem się na łóżku i oglądałem Dr Housa :)) To wejście , ten stan.

Scalono. misspill
Rejestracja: 2009
  • 620 / 30 / 0

Z okazji że trafiło mi się parę dni wolnego sniffnelem właśnie 8mg klona i muszę powiedzieć że czuć tą nutkę euforii :korposzczur:. Wszystko na pokładzie ze 300mg DXM.
Rejestracja: 2019
  • 525 / 29 / 0

A ja leze sobie na endokrynologii i mam klonazepam w kroplowce podany oczka sam sie zamykaja .. ( jak szybko kroplowke puscimy ) ale ogolnie przyjemne uczucie ..
Rejestracja: 2018
  • 59 / 8 / 0

@michass90 Właśnie jeśli chodzi o endokrynologie. Mam skierowanie na szczegółowe badanie tarczycy. Dawniej miałem problem z tarczycą przez zażywanie tramadolu i conozepamu , jak zażyłem tramadol a clona nie to pojawiał się problem z tarczycą, tak samo jak po fazuję z 3 dni na clonie i odstawiam to pojawia się problem z tarczycą (na kilka dni max). Lekarz mówił mi że te leki mają wpływ na hormony. A wiadomo jak benzo i tramadol obniża sam testosteron,zwłaszcza benzo niemiłosiernie, aż wciąga kutasa do środka :))

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2019
  • 525 / 29 / 0

E tam klonazepam dozylnie to klasa sama w sobie ..:)
Posty: 8599 Strona 801 z 860
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 151 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: PuTTy, Zduty i 5 gości