Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 9048 Strona 798 z 905
Rejestracja: 2010
  • 174 / 8 / 0

siostrarelanium mówi co innego i @przodownik co innego :)
Ja nie mam że lubie sobie klona zarzucić tylko mam prawdopodobnie zaburzenia lękowe, i przez pogorszenie samopoczucia uważam pogorszenie moich objawów tj. mdłości, problemy ze snem, niepokój, problemy z apetytem. A w związku z nimi trochę nastrój też się pogarsza.
klony dostałem od lekarza do SSRI w grudniu - 4 paczki 0.5 mg. SSRI wkońcu nie wziąłem, biorę supliryd i prege w małych dawkach, a te klony doraźnie. Od grudnia około 1,5 paczki poszło. Przez dobre 6 miesięcy brałem prege 75 wieczorem i supliryd, tylko jak były mdłości, klony raz na tydzień,dwa i czułem się w miarę ok. Teraz prega 75x2 i supliryd codziennie i nie do końca jest dobrze.
Rejestracja: 2010
  • 563 / 15 / 0

Jak to jest z przelicznikiem klona na diazepam? Wyczytałem że 2mg klona to 40mg diazepamu. Ale coś mi się nie zgadza bo biorę benzo jak mam paskudne zejście z opio i jak biorę 40mg diazepamu to jest miło, natomiast dziś wziąłem 2mg klona i bardzo chujowo było, nie zniwelowalo zejścia z opio. Może powinienem więcej wrzucić klona? Dodam że mam tolerancję na benzo dlatego takie dawki. Zależy mi żeby samopoczucie się poprawiło ale nie chcę się naćpać benzo z drugiej strony... Problem jest ze mną taki że mam od chuja klona a diazepam się skończył i nie bardzo mam skąd go wziąć... W ogóle ja jakoś dziwnie reaguje na klona, innym wystarcza 2-4 mg i odplywaja a ja po takiej dawce nic praktycznie nie czuję. Po 6mg zaczynam coś czuć. Dzisiaj wziąłem od popołudnia 8 mg i trochę mnie zmuliło, ale delikatnie. Chyba jeszcze wrzucę że 4mg.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Ministerstwo Rozwoju w odpowiedzi na interpelację utrzymuje zakaz sprzedaży alkoholu przez internet

Ministrowie: rozwoju i zdrowia, stanowczo zaprzeczają, jakoby istniałaby możliwość zniesienia zakazu sprzedaży alkoholu przez internet. Posłowie Konfederacji – Jakub Kulesza, Michał Urbaniak, Janusz Korwin-Mikke i Konrad Berkowicz – złożyli w tej sprawie interpelację.
Rejestracja: 2009
  • 626 / 31 / 0

Mam podobnie. W lipcu miałem 2tyg przerwy na ct w pierwszy week w sobotę wrzuciłem 4mg w 2 w niedziele poleciało 2mg. Jest jak jest dawki 2-4mg po prostu działają na mnie przeciwdrgawkowo a tak samo rekreacyjne czuje dopiero od 6mg+.
Rejestracja: 2018
  • 2427 / 524 / 155

A ja z innej beczki.
Do jakiego innego benzo porównalibyście działanie klona? Mi sam klon przypomina w sumie lorazepam w równoważnej dawce, z tym że dłużej działający i nieco bardziej sedatywny. A Wy jak byście porównali? Jakieś spostrzeżenia? @UJebany, @Jamedris, @jogurt?
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 113 / 0

Ujebany Ci nie odpisze. klon to dla mnie takie rolki na sterydach. Zdecydowanie relanium nie lor. Lor w dzialaniu jest silny przeciwlekowo (podobienstwo do alpry)klon i rolki bardziej mikrorelaksacyjne. Prof Ashton tez porownuje lora do alpry.
Rejestracja: 2019
  • 401 / 57 / 0

Czy w jakiejs aptece zrealizuja mi recepte na klona 0.5 bez napisanej ilosci mg slownie? lekarz sie jebnal. W jednej mi juz odmowili
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 113 / 0

Nie zrealizuja.
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 258 / 0

Porównałbym klona do midazolamu. Ale Midaś fajniejszy
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 771 / 56 / 0

10 sierpnia 2019jogurt pisze:
Porównałbym klona do midazolamu. Ale Midaś fajniejszy
Rowniez wole Midasa bo ma to " wejscie " odczuwalne przy I.V jako nie liczne z benzo . Ale klonem bym nie pogardzil .
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 771 / 56 / 0

10 sierpnia 2019dgnted pisze:
Czy w jakiejs aptece zrealizuja mi recepte na klona 0.5 bez napisanej ilosci mg slownie? lekarz sie jebnal. W jednej mi juz odmowili
Niestety recepta na cokolwiek czy to zwykla biala R.P czy RPW to musi miec wypisane slownie dawkowanie ilosc ( gramtura ) inaczej nie przejdzie ..
Posty: 9048 Strona 798 z 905
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Benzo007, DatBoi, kanabinoid i 2 gości