Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 428 / 34 / 0

11 marca 2019Mefistofeles1945 pisze:
10 marca 2019przodownik pisze:
klonazepam to silny lek, który by z pewnością pomógł nawet i w takiej dawce. nie mam do niego stałego dostępu, a jeśli mam okazję wziąć, to jest to dawka 0,5 mg. po takiej ilości działanie terapeutyczne jest bardzo wyraźne, znikają wszystkie lęki oraz nieprzyjemne myśli, a także mięśnie są mocno rozluźnione. wnioskując po tym jak się czuję po 0,5 mg, to myślę, że 0,25 również może pomóc, nawet działając w tle. oczywiście wszystko z zerową tolerancją, bo na osoby uzależnione takie dawki nie działają i brzmią nawet śmiesznie.
Myślę w ten sam sposób: spróbuj, może zadziała. Ze mnie klon 2 mg zdarl po kilkumiesiecznej niespelna terapii prawie calkowicie nerwobÓle.
  • 619 / 30 / 0

Dziś dobry dzień. W końcu mam pełen słoik po alproxie pełen klonów z tej okazji z rana poszło 4mg i teraz wieczorem koda. Pozdrawiam ciepło :psycho:

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

"Ampułka" zmuszał chemika-hobbystę spod Opola do produkcji narkotyków

...ten zaś testował gotowe produkty na sobie. Zapadł wyrok w sprawie.
  • 18 / / 0

Pomóżcie mi bo już nie mam sił na ten clonazepam. 4lata temu brałem go i działal wysmienicie przy 2-4mg. 6 to już naprawdę było mocno. Przerwa od benzo 6mies.. Tydzień temu dostałem listek clona i podjezykowo 2mg. Położyłem się, muzyka. Patrzę mija godzina. Dorzuciłem kolejne 2 clony i dopiero one lekko mnie uspokoiły tzn. wyluzoway ale nie calkowicie. Wczoraj poszło 16mg clona i nikt nawet się nie zorientował że coś brałem. Ciężko mi rozkminic ten lek. Biorę 10tabl o 22godz zasypiam o 2-3 w nocy i wstaje koło 10 bez zmuly i bez jakich kolwiek problemów dnia wczorajszego. Natomiast do 6-10mg wystarcza 4piwa mocne..

Myślę że jak dla mnie kolejne benzo tak jak midazolam tylko do mixow i ewentualnie takie imprezowe(przy założeniu małej ilości alko myślę że może się sprawdzić mega.)
Wy
  • 619 / 30 / 0

Myślę że dawka 4mg dalej na ciebie działa ale już bardziej leczniczo niż rekreacyjnie,nie wiadomo też czy wrzucasz całość na raz czy w dawkach. To że zjadłeś na sucho 10tab. mogło wywołać reakcje paradoksalną. Natomiast myślę że tolerancja i musisz wbić się w dawkę rekreacyjną z alko bo chyba tego szukasz.
  • 18 / / 0

Nie rozumiem jak paradoksalna. Skoro to substancja chemiczna która działa na receptory GABA to nie może być żadnych reakcji paradoksalnych.
alprazolam jako tako działa na mnie.
Użytkownik zbanowany
  • 361 / 38 / 0

Wpisz najpierw w wyszukiwarke, czym jest reakcja paradoksalna, zanim napiszesz kolejną głupotę typu
18 marca 2019bromeek991 pisze:
Skoro to substancja chemiczna która działa na receptory GABA to nie może być żadnych reakcji paradoksalnych.
%-D mogą być i występują całkiem często
W przypadku benzodiazepin, szanse wystąpienia reakcji paradoksalnej rosną wraz z jednoczesnym spożywaniem alkoholu.
  • 18 / / 0

No to masz Racje :)
Tylko interesuje mnie jeszcze czy u innych po dużych dawkach clonow wieczorem rano jest pobudka bez sklejonych oxzow. Bez *kaca* itp jak po np relanium czy Xanaxie. rolki maja długi okres poltrwania ale clony też nie tak krótki aby odpuścić po 6-8h. Ciekawi mnie to z tego powodu bo powatpiewam że ta benzoska jako jedyna działa na mnie inaczej niż powinna
  • 12 / / 0

Słyszeliście coś o jakieś ustawie z lutego, która utrudnia zdobywanie leków? Kiedyś klony były po 50-60zł, teraz minimum 70, a niektórzy nawet chcą 100, jak to wygląda?
  • 2759 / 996 / 1

Nie ustawa, a nowa lista leków refundowanych która zmniejszyła refundację na wielu lekach (oszczędności w budżecie NFZ), co spowodowało konieczność "odbicia sobie" na innych lekach. Firmy w pierwszej kolejności podniosły ceny leków, które pacjenci "muszą" kupować (vide benzo) a nie "chcą" (mp na kolana).

Listy refundacji zostają zmieniane co miesiąc (rzadziej co 2-3) i często są zmiany w dół i w górę. Przykładowo leki opioidowe RPW dostały duże dofinansowanie i zamiast 40zł kosztują 5zł (po refundacji).
  • 12 / / 0

Dzisiaj żarłem klony, rano 6mg, potem w ciągu dnia kilka razy po 2mg, teraz siedzę przy kompie w nocy i nawet 8 tabletek nic nie zrobiło. Czy takie szybkie wyrobienie tolerancji oznacza równie szybkie jej zniknięcie?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata