Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 315 / 3 / 0

Wrzuciłem pol tabletki i tak mialo zostac ale dostalem dzialania paradoksalnego i myslalem ze zaraz zejdę i próbowałem się jakoś ratować xD dzis juz jest git bo trzyma ładnie od wczoraj

Nic nie chciałem nikomu wkręcić założenie bylo 0.5-1mg dzienne.

TMq

• 450 / 69 / 0

Nawbijałeś sobie do bani, klon dopiero działa po 30-60minut od podania https://www.mp.pl/pacjent/leki/leki/doc ... 57&print=1

Było pierw sprawdzić, zamiast łyknąć i panikować że coś jest nie tak, zresztą ta panika za parę minut by ustąpiła od samego klona jakby zaczął działać.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

O co biega z CBD? Sklepy z leczniczą "marihuaną" rosną jak grzyby po deszczu

"Tylko na Chmielnej w Warszawie minąłem aż dwa sklepy oferujące legalny susz z konopi. Postanowiłem sprawdzić, na czym polega fenomen tajemniczej substancji. Niestety, nie było łatwo."
  • 66 / 9 / 0

Normalnie biore 1mg klona dziennie (hppd, lęki, deralizacja) z rana, jednak wczoraj miałem mocno niekomfortową sytuacje i poszło 4mg po południu (nie mieszałem z alko), dzisiaj nie wziąłem bo wciąż trzyma „benzo ućpanie”

Czy takie jedno razowe „strzały” mocno windują tolerke?
  • 1390 / 240 / 0

jednorazowe przyjęcie nawet dużej dawki nie zwiększa tolerancji.
  • 120 / 14 / 0

jakoś mocno to nie, ale podbijanie dawki typowej o 400% też nie jest zbyt mądre. wystarczyło wziąć 1,5-2 i byłoby spoko
  • 358 / 27 / 0

alprazolam vs klonozepam. Ktory lepszy. Mysle przeskoczyc na klona bo alpre trzeba czesciej dorzucac. klon chyba troche mnie euforyczny, co?
  • 282 / 59 / 0

Masz mnóstwo opisów działania substancji na forum, w tym temat porównawczy bzd: doswiadczenia-wieloletniego-uzytkownika ... 43670.html.

Od siebie dodam, że sam przechodziłem z alpry na klona (fobia społeczna) i jestem zadowolony.
  • 1390 / 240 / 0

jeśli o mnie chodzi, to alprazolam lepiej sprawdza się terapeutycznie w normalnych dawkach, a z kolei klonazepam bardzo dobrze działa jeśli chodzi o typowy efekt odurzający.
  • 303 / 45 / 0

26 lutego 2019Vratislav pisze:
Masz mnóstwo opisów działania substancji na forum, w tym temat porównawczy bzd: doswiadczenia-wieloletniego-uzytkownika ... 43670.html.

Od siebie dodam, że sam przechodziłem z alpry na klona (fobia społeczna) i jestem zadowolony.
Jaką dawkę klona bierzesz? Regularnie go bierzesz na fobie społeczną czy masz jakieś inne leki jeszcze?
  • 282 / 59 / 0

@04pain, 1-2mg, zależy od sytuacji. A staram się nie brać regularnie, tylko wtedy gdy już koniecznie muszę. Dodatkowo biorę tianeptynę która też ma działanie przeciwlękowe (choć dosyć słabe, niestety) więc jakoś sobie daję radę.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata