Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 42 / / 0

Raz dziala normalnie po herbacie raz jest bomba, nie wiem czym to jest spowodowane, pewnie dlatego ze biore jedna dawke dziennie, a 2 mg to sporo. Mowisz ze lepiej popijac zimna woda i bedzie gitara?
  • 7241 / 716 / 0

@szpiku15
Jak Tobie się podoba ta bomba to rób jak chcesz, może zmniejsz dawkę.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Odurzony ojciec opiekował się synem. Na terenie posesji miał plantację konopi

"Policjanci pojechali na miejsce. Zastali odurzonego i woniejącego paloną marihuaną 22-latka"
  • 11 / / 0

Clonazepamum TZF przestał działać. Stowałem go przez 30 dni. Powiedz mi, do ilu zwiększyć dawkę??
  • 900 / 197 / 0

A ile brałeś i po co? Czego w tym szukasz? Jak chcesz żeby to ciebie ktoś szukał a ty swoich gaci/dokumentów/godności to dorzuć 2x tyle co bierzesz. Jak działania uspokajającego czy nasennego to czasem podskok o 0.25 może pomóc. Tylko bez wiedzy ile bierzesz i w jakim celu to ciężko tu coś powiedzieć bo 0.25 to może być dla ciebie 1/4 dawki a może być 1/40.
  • 203 / 15 / 0

Wzięłam klona 40 minut temu i miałam nadzieję, że zadziała choć trochę jak majka, dobrze co? %-D

Poza wyjebaniem na sprawy, które normalnie mnie wkurwiają nie widzę nic takiego fajnego w tym.
  • 1285 / 178 / 0

benzodiazepiny to nie opio. działają na zupełnie innej zasadzie. to co odczułeś to jeden z efektów, tak ta substancja działa. te leki terapeutycznie są niezastąpione - uspokajają, znoszą lęk oraz usypiają. stosowane rozważnie mogą przynieść wiele korzyści. rekreacyjnie to bardziej w połączeniu z opioidami, bo nasilają ich działanie.
  • 203 / 15 / 0

Chyba taki punkt kulminacyjny odczułam dopiero po 2h od wziecia. Naprawdę buzuje we mnie fajna energia, wyjebane na jakieś tam problemy, czy rozterki. Może nawet pomyślę, żeby psychiatrę namówić na to.

Myślicie, że po braniu benzo mogą zajść pozytywne zmiany w osobowości?
  • 282 / 23 / 0

Nie liczyłbym na to. Efekt zacznie zanikać a wtedy dawki zaczną rosnąć. Sam z chęcią bym się z tym nie chcial żegnać gdyby nie ta zanikająca magia, potrzebująca zwiększania dawek.
  • 6880 / 751 / 0

30 stycznia 2019kanda pisze:
Myślicie, że po braniu benzo mogą zajść pozytywne zmiany w osobowości?
Szczerze się uśmiałem : D
Benzodiazepiny niczego nie leczą i zostawiają po sobie tylko spustoszenie oraz dziury w pamięci.
  • 203 / 15 / 0

@jezus_chytrus nie siedzę w benzo, a psychiatra kiedyś wkręcał mi bajki, że po niektórych lekach można po odstawieniu czuć zmianę w myśleniu/osobowości/postrzeganiu
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata