Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 19 / / 0

Cześć wszystkim jestem uzależniony clonazepam 3 x 0.5 mg codziennie.
Ostatnio czuję się źle a nie chce zwiększać dawek. Psychiatra przepisał mi Pregabalin 75mg. Czy zazywał ktoś z Was i clonazepam i Pregabalin? Mam się czegoś obawiać?
  • 7241 / 729 / 0

@markal4
Widać lekarz chce odstawić przy pomocy pregabaliny klonazepam.Bardzo dobra opcja.Tylko poproś niech Tobie rozpisze odstawkę klona przy pomocy pregaby.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

15-letni wyrok za kokainę wycofany, gdy laboratorium odkryło, że chodziło o mleko w proszku

Po rażąco niedbałym teście narkotykowym, bezdomny trafił do aresztu na wiele tygodni i na mocy ugody został skazany na 15 lat wiezienia.
  • 19 / / 0

@UJebany Mam zamiast wieczornej dawki 0.5mg zażyć prebaglabine pregabalinę.

Poprawiłam nazwę substancji i wycięłam cytat - nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 1129 / 327 / 0

Lekarzem nie jestem, ale słabo widzę ucięcie dziennej dawki o 1/3 zwłaszcza przy długim ciągu, nawet jeżeli zastąpimy to pregabą. Ja bym jakoś wolniej schodził, co 0.25mg na tydzien na przykład, biorac pregabe cały czas.
  • 822 / 109 / 0

Ja rzucałam z 12mg po około pół roku z dnia na dzień na 0 i żyję.
Ale nie biorę odpowiedzialności jak zadziała to na kogoś z was, tak tylko, informuję.
  • 7557 / 935 / 0

Dawkowanie klonazepamu 3 x na dobę jest bez sensu... przecież ten lek działa ponad 24 h...
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

Tak prawdopodobnie wygląda ustawianie sobie leków bez konsultacji z lekarzem.
Od siebie dodam, że 2 mg klonazepamu odczuwałem przez ponad dobę.
  • 1680 / 213 / 0

Potrzebuje rozpuścić klona i dodać do picia.
Rozpuszcza się w wodzie, czy trzeba uprzednio rozpuścić w alkoholu ?
  • 1129 / 327 / 0

W wodzie ciężko, trzeba alkoholu. Swoją drogą to bardzo ciekawe po co to robisz, no ale nie wnikam. Twoje życie, twoje ewentualne konsekwencje prawne. W ślinie się rozpuszcza bo ślina to nie to samo co zwykła woda/napój.
  • 822 / 109 / 0

Ja klony rozpuszczałam w wodzie i działczyło idealnie z hexem iv. klon znosił schizkę, hex dawał kopa.
Tylko trochę z tym zachodu, ale da się bez alko. Nie zniechęcać się glutem/masą mączną.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata