Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 19 / / 0

Cześć wszystkim jestem uzależniony clonazepam 3 x 0.5 mg codziennie.
Ostatnio czuję się źle a nie chce zwiększać dawek. Psychiatra przepisał mi Pregabalin 75mg. Czy zazywał ktoś z Was i clonazepam i Pregabalin? Mam się czegoś obawiać?
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 835 / 0

@markal4
Widać lekarz chce odstawić przy pomocy pregabaliny klonazepam.Bardzo dobra opcja.Tylko poproś niech Tobie rozpisze odstawkę klona przy pomocy pregaby.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Wrocław: Leki na katar przerabiali na groźny narkotyk

Policja rozbiła szajkę trudniącą się wysyłaniem z Polski do Czech lekarstw na przeziębienia, przerabianych potem na groźny narkotyk – metamfetaminę. Wśród ośmiu zatrzymanych są mieszkańcy Wrocławia. Policjanci przeszukali kilkanaście miejsc głównie we Wrocławiu i okolicach. Znaleźli m. in. 13 milionów złotych w gotówce.
  • 19 / / 0

@UJebany Mam zamiast wieczornej dawki 0.5mg zażyć prebaglabine pregabalinę.

Poprawiłam nazwę substancji i wycięłam cytat - nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 2203 / 695 / 0

Lekarzem nie jestem, ale słabo widzę ucięcie dziennej dawki o 1/3 zwłaszcza przy długim ciągu, nawet jeżeli zastąpimy to pregabą. Ja bym jakoś wolniej schodził, co 0.25mg na tydzien na przykład, biorac pregabe cały czas.
  • 904 / 130 / 0

Ja rzucałam z 12mg po około pół roku z dnia na dzień na 0 i żyję.
Ale nie biorę odpowiedzialności jak zadziała to na kogoś z was, tak tylko, informuję.
  • 9171 / 1253 / 0

Dawkowanie Klonazepamu 3 x na dobę jest bez sensu... przecież ten lek działa ponad 24 h...
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

Tak prawdopodobnie wygląda ustawianie sobie leków bez konsultacji z lekarzem.
Od siebie dodam, że 2 mg klonazepamu odczuwałem przez ponad dobę.
  • 1970 / 309 / 0

Potrzebuje rozpuścić klona i dodać do picia.
Rozpuszcza się w wodzie, czy trzeba uprzednio rozpuścić w alkoholu ?
  • 2203 / 695 / 0

W wodzie ciężko, trzeba alkoholu. Swoją drogą to bardzo ciekawe po co to robisz, no ale nie wnikam. Twoje życie, twoje ewentualne konsekwencje prawne. W ślinie się rozpuszcza bo ślina to nie to samo co zwykła woda/napój.
  • 904 / 130 / 0

Ja klony rozpuszczałam w wodzie i działczyło idealnie z hexem iv. Klon znosił schizkę, hex dawał kopa.
Tylko trochę z tym zachodu, ale da się bez alko. Nie zniechęcać się glutem/masą mączną.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata