Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 8872 Strona 735 z 888
Rejestracja: 2014
  • 7986 / 1025 / 0

Być może maszyny do wybijania plusów na klonach (tzw plusiarki) mają czasem odchyły od normy, choć teoretycznie nie powinno mieć to miejsca.
Rejestracja: 2010
  • 224 / 1 / 0

Ten watek na drugiej stronie? Czasy sie zmieniaja. Mi po jakichs 3 latach walenia roznych rc benzo (w malych dawkach i duzych odstepach, czasem jakas alpra sie znalazla) znow wpadly w rece klasyczne TZFy i ich niezapomniany mietowy smak :D. I jeszcze do tego dochodzi klimat latania i sciemniania konowalow, chociaz wciaz tak samo latwe do ogarniecia jak i kiedys.
Pozdrawiam

I oczywiscie klony>alpra ;]

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Miał sklep internetowy z chemią gospodarczą. Handlował GBL

Prokurator wyliczał transakcje zawierane przez Macieja W. Kupował (sprowadzając m.in. z Niemiec i Holandii) i sprzedawał GBL, w Polsce i za granicą. Były to setki kilogramów, a osiągane przez niego zyski prokuratura szacuje na kilkaset tysięcy złotych.
Rejestracja: 2010
  • 32 / 2 / 0

Ja gdzieś we wrześniu zacząłem brać klony raz na jakiś czas z różnych powodów (na początku chęć odstawienia alko), potem dla tego god-mode, dzięki któremu udało mi się zabrać za rzeczy które odkładałem od miesięcy albo w ogóle nie miałem na nie odwagi. Na szczęście nie zaczęło mnie do nich ciągnąć psychicznie (leciało 2mg wieczorem w przynajmniej trzydniowych odstępach, czasem nie było nic przez dwa tygodnie itd więc nieregularna sprawa).

Przed świętami zdarzyło się, że wziąłem dwa dni pod rząd (3mg i 2mg) i całkowicie przestałem. Jakiś tydzień później zaczęło mi się lekkie skakanie pojedyńczych mięśni, dziwne uczucie ucisku w głowie, powiększone źrenice, słabość i... bycie bardzo bezpośrednim w rozmowach. W sensie, mówiłem to na co miałem ochotę (niestety), mimo że zwykle jestem dość ogarnięty. Były też takie jakby ''drgawki'' na oczach podczas ich zamykania. Po wzięciu 0,5 mg na szczęśćie przechodziło, ale musiałem tak dorzucać tę minimalną dawkę co dwa dni przez ponad tydzień.

Jakie jest prawdopodobieństwo, że to były objawy odstawienia? Wiem, że na to wygląda, ale wydawało mi się że dawki były na tyle niskie i w tak dużych odstępach, że to nie powinno nastąpić, z tym że regularnie piję alkohol (nie łączę), więc może reakcja krzyżowa <idiot>.

Dodam, że w czasie objawów włączała mi się też jakaś nieuzasadniona agresja i lęki.
Rejestracja: 2018
  • 488 / 73 / 0

Czestę u ludzi popijajacych alkohol, ktorzy maja juz przeorane GABA. Moj kumpel popijal czesto ale niezbyt ostro a potem podjadal klona by mniej pić (szybsze ujebanie). I wjebało go momentalnie, brał najpierw nieregularnie potem myślał, ze to kac aż dostał skręta. Teraz nie pije od paru miechów i będzie odstawiał ze mną. Może być ciężko bo z 4mg/d to odstawka przy tak skopanej gabie to z 3 miechy redukcji, zero alko (cos o tym wiem). klony tez szybko wpierdalaja ludzi generalnie malo pijacych (to ja).
Rejestracja: 2010
  • 32 / 2 / 0

Dzięki za odpowiedź @BladziuchnyStrach - jakie odstawienie polecasz? Objawy (głównie jest mi wtedy dziwnie słabo i czuję ucisk w twarzoczaszce) pojawiają się co dwa dni, wtedy łykam 0,5 mg klona i przechodzi po około 30 minutach - potem mam spokój przez jakieś 48 godzin. Posiadam również diazepam i hydroksyzynę (ale nie łykam).

Biorąc pod uwagę powyższe dane, jak powinienem to zrobić? Brać 0,5 mg dziennie przez jakiś okres czasu i redukować czy lepiej zamienić na diazepam? Czy lepiej pozostać przy braniu 0,5 mg kiedy pojawiają się objawy i redukować?

Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś bardziej doświadczony ode mnie się wypowie.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 740 / 0

@truskawiec
Ogarnij sobie diazepam 5 mg i na tym schodź.klona tez możesz ciąć, po tygodniu na 0,25 mg klonika wchodzisz na diazepam i kilka tygodni jesteś na nim a później redukujesz.

P.S. Jak pierdole głupoty to niech ktoś mi wyjebie :korposzczur:
Rejestracja: 2017
  • 523 / 182 / 0

Ile czasu mniej więcej można jechać na jednej dawce klona bez ryzyka zwiększenia tolerancji? Mam na myśli branie w ciągu. Tydzień ciągu i przerwa będzie ok?
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

08 stycznia 2019Vratislav pisze:
Ile czasu mniej więcej można jechać na jednej dawce klona bez ryzyka zwiększenia tolerancji? Mam na myśli branie w ciągu. Tydzień ciągu i przerwa będzie ok?
Zależy w jakich ilościach.
0,5mg - 1mg potrafi działać motywująco i lekko pobudzająco. Rzeczy będą przychodzić Ci łatwiej
Jeśli chcesz lecieć dzień w dzień po 2mg to po tygodniu tolerka rośnie + się uzależnisz
Rejestracja: 2010
  • 32 / 2 / 0

@UJebany wielkie dzięki! Czyli radzisz mniej więcej:
1 tydzień na 0.25 mg klona dziennie (jednorazowa dawka)
2 tygodnie na 5 mg diazepamu
kolejne tygodnie - redukcja diazepamu np. o 1 mg tygodniowo?

Czy lepiej całkiem zostawić klona i od razu przejść na 5 mg diazepamu i z niego powoli schodzić?
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 740 / 0

@truskawiec
Tak jak piszesz na początku jest dobrze.Zacznij od ciecia klona a później wchodzisz na diazepam i tez redukujesz.
Posty: 8872 Strona 735 z 888
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 597 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość