Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 8236 Strona 680 z 824
Rejestracja: 2018
  • 1194 / 95 / 0


12 lipca 2018Anabolik pisze:

DHC c continius bo chce spróbować :-)

Wiem ze ten niby mój detox odbiega od normy ale narazie dobrze idzie :-) :-)
DHC cosinus wali po kieszeni , jest trudniej dostępne niż np oksy.

To nie jest detoks, detoks odcina cię od wszystkich substancji psychoaktywnych dotyczy to alprrazolamu, clonazepamu i kodeiny także. Zastąpisz DHC cosinusem tramala na jedno wyjdzie, może poza kieszenią .
Rejestracja: 2016
  • 320 / 26 / 0


[mention]jezus_chytrus[/mention]

Jestem na dawce 0.5 mg Clona, więc nie jest jakaś mega. Mógłbym zejść jeszcze do 1/4 czyli 0.125 mg, natomiast dopiero jak całkiem się odstawi to zaczyna się to całe piekło. Schodziłem z dawki 6-10 mg i bez problemu zszedłem do 0.5, problemem natomiast jest całkowite odstawienie.

Rozumiem, że będą zmniejszać dawki aż całkiem odstawią benzo i wtedy dopiero się zacznie. Tylko ile to potrwa (redukcja dawek, a potem czekanie aż miną objawy odstawienia) i czy wyjść ze szpitala można dopiero jak już nie będzie żadnych objawów odstawiennych (nawet mdłości)? Przecież to trwa, a ponoć od benzo miesiąc się leży. Sama redukcja tyle pewnie potrwa, a po całkowitym odstawieniu, objawy odstawienne trwają długo to nie wiem jak w miesiąc ogarną pierw redukcje, a potem odstawkę?

To samo odnośnie opio.
Jestem na buprze, czyli biorę to co na detoxie i mimo, że miesiąc schodzę z dawek i jestem już na 0.18 mg bupry dziennie, czyli malutko, to i tak codziennie budzę się na skręcie ... jest na tyle mocny, że ciężko wytrzymać, a o spaniu mowy nie ma, bo są niespokojne nogi. To co mi da detox szpitalny skoro to samo biorę w domu a skręt nie przechodzi? To jest tylko odkładanie w czasie. Skoro skręt dziś jest taki sam jak był 2 tygodnie temu, a tylko bupre biorę i zmniejszam dawki.

Myślałem, że w szpitalu całkiem odetną mnie od benzo i opio (również bupry), bo to tylko odkładanie w czasie skręta, który nie minie póki całkiem się nie odstawi w/w substancji. No chyba, że taki detox trwa kilka miesięcy, ale z tego co się dowiadywałem to od opio 2 tyg., a od benzo miesiąc. Nie kminie tego, skoro taki bunondol przyjmuję w domu od miesiąca z redukcją dawki do minimalnej, a mimo to skręt ciągle występuje - to jak przy pomocy tego samego leku w szpitalu wyleczą mnie w 2 tygodnie?

PODSUMOWUJĄC:
Redukcję dawek mogę zrobić sam w domu i też to zrobiłem. Clony mogę jeszcze spokojnie zredukować, a buprę biorę już w minimalnych ilościach i spokojnie jeszcze mogę zejść do 0,1 mg dziennie.
Od takich dawek już na detoksie chyba bardziej redukować nie będą, bo już nie będzie z czego.

I teraz chodzi mi o to, w jaki sposób pomogą mi przetrwać skręta po odstawieniu już całkiem i benzo i bupry? Czy podawane tam inne leki, pomogą na tyle, że w miarę spokojnie będzie można to odstawić, tak aby wychodząc ze szpitala nawet mnie nie mdliło już? Bo o to mi chodzi - redukcja jest w miarę łatwa - problemem dla mnie jest całkiem odstawić, nawet jak 0,1 bupry niweluje mi skręt na cały dzień i noc mam całą przespaną, to i tak rano jak się budzę skręt jest mocny, może troszkę słabszy niż na początku odstawiania, ale jest i póki nie wezmę choćby minimalnej dawki bupry, to jest ciężko. Bo jeśli w szpitalu zdychanie jest takie samo jak w domu, to już wolę przejść to w domu. Myślałem, że po prostu podadzą coś, po czym choćby o 20-30% będzie łatwiej. Tak jak wspomniałem, nie chcę na detoxie otrzymywać ani benzo, ani bupry, bo zredukowałem sam w domu. Chcę tylko pomocy przy skręcie już po całkowitym odstawieniu tych substancji. Czy na niespokojne nogi coś są w stanie poradzić?

Nigdy nie byłem w szpitalu, żadnym, a szczególnie tak chujowym, stąd wolę się upewnić / zorientować jak to tam wygląda.

Dzięki za pomoc Mordo!

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Narkotyki były w piwnicy sąsiada, ale to Bartosz K. usłyszał wyrok. Będzie ponowne przesłuchanie

"Funkcjonariusze nie mieli nakazu przeszukania tego pomieszczenia. Powinni o niego wystąpić do prokuratury, ale tego nie zrobili"
Rejestracja: 2010
  • 222 / / 0


Mam pytanie, wiele osób mówi, że clon jest prospołeczny/daje euforię?
Inny mówią, że usypia i zamula.

Jak więc jest naprawdę? Od czego to zależy?

No. 0.25mg xnx sprawia, że zasypiam po nocnej zabawie na stimach.
Rejestracja: 2014
  • 7387 / 876 / 0


Ja tam przyjechałem ze swoimi klonami i powiedziałem, że chcę tylko detoks od opio %-D klona brałem 2 mg na dobę.
Niestety tak to nie działa i relanium ucięli gdzieś po tygodniu i wtedy zacząłem mieć małe jazdy. Dotrwałem jakoś do wypisu (siedziałem 2 tygodnie) i pierwsze co zrobiłem po wyjściu, to wziąłem klona.
Była tam jednak dziewczyna niesłychanie wjebana w benzodiazepiny. Nie pamiętam już co i ile, ale naprawdę bardzo grubo. Siedziała tam ok miesiąca i jak wychodziła, to taka niewyraźna (chciała zostać dłużej, ale się nie zgodzili - powiedzieli, że już jest odtruta).
Rejestracja: 2017
  • 1894 / 306 / 2


Ja tylko nadmienię, że najlepiej odstawić najpierw jedną substancję, a potem myśleć o drugiej. Raz, że dużo większa szansa że przynajmniej jednego nałogu się pozbędziemy, a dwa jest tak po prostu łatwiej, mniejszy szok dla organizmu. Jaką opcję byś nie wybrał Raabe, ja bym przemyślał na Twoim miejscu co najpierw odstawić, czy benzo czy opio. Uda Ci się pozbyć jednego nałogu, będziesz myślał o drugim. To tak jeśli nie zdecydujesz się na szpitale etc.

Osobiście, najpierw bym odstawił klona. Zresztą, dla mnie odstawienie benzo to jest nic w porównaniu z odstawieniem opio, ale jestem tutaj w mniejszości, większość uważa zupełnie na odwrót.
Rejestracja: 2014
  • 1725 / 390 / 0


Ja z kolei jestem troszkę innego zdania, a mianowicie znam doskonale pułapkę zastępowania braku jednej substancji (tej odstawianej) większą dawką drugiej (tej "zostawionej na później"). Uważam też, że odstawienie benzodiazepin jest pod każdym względem gorsze, nawet jeśłi ktoś ma do dyspozycji pregabalinę i schodzi łagodnie z wykorzystaniem np. diazepamu pod koniec, ale to może dlatego, że skręty opiatowe w najróżniejszych ich odsłonach znam lepiej, niż własną kieszeń. Te wywołane za wczesnym wzięciem częściowego antagonisty też.

W ten sposób, o którym pisałam na początku, można się całkiem nieźle zapętlić. W swojej sytuacji, tzn. uzależnieniu krzyżowym benzo-opio, stwierdzilam, że i tak czeka mnie piekło - więc niech pierdolnie należycie, a ja swoje odcierpię. Ostatnio dodatkowo wbiłam się niechcący w precipa, ale ja zawsze mam problem z metabolitami DHC, już po ogromnych dawkach morfiny mogę podać buprenorfinę i.v. zdecydowanie szybciej, niż po oralnym przyjęciu DHC. Mówimy o okolicach doby, tylko czasem różnica między osiemnastoma, a dwudziestoma-czterema+ godzinami jest zbawienna. Każdy, kto miał kiedyś precipa, wie, jak to wygląda, więc oszczędzę sobie szczegółów. Mam jednak wrażenie, że mózg nie ma AŻ takich jazd psychicznych gdy po prostu nie wie, czy to, czego doświadcza, jest skutkiem braku opio, czy też benzo. "Łatwiej" jest mi ostro ciąć te substancje razem, nie należy to do rzeczy przyjemnych, ale nie czuję się już tak spętana łańcuchami uzależnienia krzyżowego.

Zeszłam zupełnie z całkowitych agonistów mi, morfina i podobne poszły w odstawkę, czasem posiłkuję się buprenorfiną. klonazepam zażywam raz dziennie, rano, w dawce jednego miligrama (już dość stabilnie, wcześniej zdarzały się niepokojące trzęsawki przez sen, mocne, o których mówił mi partner albo budził pytając, czy wszystko w porządku); oczywiśćie czuję anhedonię, derealizację, czasami niczym w jakimś popierdolonym śnie. Zażyłam ostatnią planową dawkę buprenorfiny dożylnie (a, właśnie - bezpieczniej przy przechodzeniu na nią z typowego opio podać ją podjęzykowo, to daje większy margines błędu zanim się wchłonie, ale ja wtedy nie dysponowałam niestety dużą ilością czasu i podałam sporo, ok. 10mg dożylnie przy przechodzeniu morfina->dihydrokodeina->buprenorfina) i od jutra kolejne cięcie klona, zdecydowałam się lecieć "po liniach tabletki" aż do osiągnięcia STABILNEGO 0,5mg na dzień, pierwszy krok ku temu będzie jutrzejszym rankiem. Później te ćwiartki planuję też przecinać na pół i takie okruszki wchłaniać, dająć ciału czas na uregulowanie (obniżenie) stężenia klonazepamu i jego metabolitów.

Na pewno nie podjęłabym się skoku ze stabilnego 0,5mg na zero, bo wiem, jak to się u mnie kończy - atakiem toniczno-klonicznym z utratą przytomności, strachem nim wywolanym, zwiększeniem dawki. Muszę się jednak pochwalić, że odkąd zaczęłam ciąć klonazepam (a robię to dość szybko, nie chce mi się z tym po prostu pierdolić, wystopuję nieco pod koniec przy 0,125mg), to ani razu nie cofnęłam się na większe "oczko" w dawce, jeśli występowały drgawki i inne zaburzenia - po prostu zostawałam na np. tym miligramie dłużej, niż planowałam, na przykład nie pięć dni, a tydzień czy nieco ponad.
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


13 lipca 2018wnc1964 pisze:
12 lipca 2018Anabolik pisze:

DHC c continius bo chce spróbować :-)

Wiem ze ten niby mój detox odbiega od normy ale narazie dobrze idzie :-) :-)
DHC cosinus wali po kieszeni , jest trudniej dostępne niż np oksy.

To nie jest detoks, detoks odcina cię od wszystkich substancji psychoaktywnych dotyczy to alprrazolamu, clonazepamu i kodeiny także. Zastąpisz DHC cosinusem tramala na jedno wyjdzie, może poza kieszenią .
Ja liczę na lekarza prsyniose dobre whisky i będzie dobrse ;-) tylko jak mu wyjaśnić ze DHC to nie morfina %-D

Co do mojego odstawiania Tramalu już 6dni psychicznie mam mega ciśnienia mija jak zjem klona i kode i hydro a fizycznie jest ok czekam na to wizytę u lekarza bo zostało mi tylko jakieś 24 klono

Haloperidol daje o sobie znać lewą ręką mi drży łapie się na tym ze trzęsie się samoistnie akinetonu nie zwieksze muszę pridinol dołożyć w czwartek kolejny zastrzyk ale pomaga co do psychiki czuję się obojętny smutny bez życia bez motywacji tylko tramal w głowie ale wytrzymam i czekam na list ze sądu kurwa ta niepewność mnie dobija
Dobra nie spamujmy w temacie o klono dziś terapia grupowa wszyscy są alkoholikami nie a zrozumieją mojego problemu


Sorki że tak pisze ale tablet wprowadza jakieś hujowe slowa %-D
Rejestracja: 2014
  • 7387 / 876 / 0


Panie, czasy kiedy można było przekupić lekarza łiskaczem i 2-ma rolkami papieru toaletowego dawno minęły :)

Lekarze słabo znają DHC (jak sam słusznie napisałeś, traktują je na równi z morfiną) i tu kluczem do "sukcesu" jest znalezienie odpowiedniego lekarza, a nie przyniesienie czerwonego dżonego łolkera : )
Rejestracja: 2017
  • 1894 / 306 / 2


Tak sobie myślę a propo tej odstawki, co wg. was było gorsze do odstawienia, alprazolam czy klonazepam? Bo może tak jest, że klonazepam dużo ciężej odstawić niż alprazolam?
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 726 / 0


alpra ma krótszy okres półtrwania.Wiec szybciej złapie skręt, klon długo utrzymuje się w organizmie.Zdecydowania alprazolam ciężej odstawić.
Posty: 8236 Strona 680 z 824
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: krawat i 1 gość