Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 7532 Strona 678 z 754
Rejestracja: 2011
  • 5682 / 442 / 0


10 lipca 2018psycholek1 pisze:
alprazolam działa dodatkowo przeciwdepresyjnie.
Na mnie klonazepam działa przeciw depresyjnie oraz lorazepam . Ten drugi lek trochę słabiej, ale klon konkretnie.
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


Siema, moj pierwszy post na tym forum, napisałem temat, ale czeka na weryfikację, wiec napisze tutaj bo dotyczy clonazepamu, dobry zamiennik relanium? Pije relanium 15mg doraźnie juz od paru lat, jak miałoby to się do clon? Czy odczucie 'wywalenia' byloby porównywalne bez uśpienia za szybko? Mam testowo blistr 0,5mg nie wiem jak miałby się np 1mg

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Oprogramowanie szpiegujące, które El-Chapo kazał zainstalować, pomogło śledczym w zdobyciu dowodów

W Nowym Jorku przed sądem stanął baron narkotykowy i założyciel kartelu Sinaloa – El Chapo. Co ciekawe, część materiałów dowodowych przeciwko niemu zdobyto, ponieważ El Chapo nie ufał swoim współpracownikom i kazał zainstalować im oprogramowanie szpiegujące. To do niego dostęp uzyskali śledczy.
Rejestracja: 2011
  • 5682 / 442 / 0


Jak żresz diazepam doraźnie od kilku lat to celuje w dawkę 0,5 mg klonazepamu. Da ci te cale benzowe ujebanie, czystość myśli, spokój.
Jak 0,5 mg nie zadziała, bądź będzie za słabo to dorzuć kolejne 0,5 mg.
Rejestracja: 2014
  • 169 / / 0


Co bardziej (uzależnia) podbija tolerke na klony?
Zarzucenie dziennie jednorazowo 2mg, czy podzielenie tego w ciągu dnia np 0,5 i 1,5 / 0,5 i 1 i 0,5

Jak wyglada wasze doświadczenie w tym temacie, czy opłaca brać się mniejsze dawki częściej? Zależy mi na wejściu, wiec niestety małe dawki mogą mnie nie usatysfakcjonować.
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


10 lipca 2018UJebany pisze:
Jak żresz diazepam doraźnie od kilku lat to celuje w dawkę 0,5 mg klonazepamu. Da ci te cale benzowe ujebanie, czystość myśli, spokój.
Jak 0,5 mg nie zadziała, bądź będzie za słabo to dorzuć kolejne 0,5 mg.

wziąłem 1mg (2tab) nie czułem zupełnie nic, nic a nic. Wiem, ze sa opakowania z tab po 2mg wiec, dawka 0,5 to pewnie uj nie dawka. A moze jestem uodporniony na clon? Moze być taka opcja? Dodam, ze za jednym zamachem potrafiłem brać 20-25mg relanium i dopireo coś odczuwać, teraz szukam jakiegoś zamiennika, zeby nie łykac po 5 tabletek i jestem w dupie ,szukam czegoś co w jedenej tab daloby efekt 25mg relanium, ale widze ze clon to nie bedzie dobry wybor, chyba ze spróbować 4mg, ja pierd..:)
Rejestracja: 2016
  • 2164 / 393 / 0


25mg relanium to równowartość 2,5mg klonazepamu, spróbuj z dwoma miętusami. Nie ma bata, klonazepam w odpowiedniej dawce upodli każdego.
Rejestracja: 2014
  • 87 / 1 / 0


Proszę o pomoc ;)
Biorę klona ras na ruski rok jak akurat najdzie mnie największa ochota na miętusy (no ok - ochota przychodzi częściej ale jakoś ogarniam, żeby brać, powiedzmy góra raz na 2-4 tygodnie)
Wczoraj zamiast cieszyć się z efektów, poszedłem spać, kurczę, (niechcący), co bynajmniej nie przyjąłem ze spokojem i obudziłem się raczej z ubolewaniem.
Dzisiaj pod wpływem chwili klona zarzuciłem ponownie (chyba pierwszy raz zdarzyło mi się zarzucić klona dwa dni pod rząd) , naprawdę miałem ochotę trochę go poczuć, ale tu się rodzi moje pytanie: czy dzień po tym jak zarzuciłem klona i w następnym dniu powtórzyłem ten wyczyn mam jeszcze szanse na jakieś pozytywne działanie?
Słyszałem podzielone opinie na ten temat .

Będę więcej niż wdzięczny za odpowiedź na to pytanie!
Rejestracja: 2016
  • 268 / 18 / 0


Oczywiście, że tak. klona zawsze poczujesz, a szczególnie dobrze jak w Twoim przypadku, czyli nie w ciągu tylko raz na jakiś czas. Drugiego dnia zadziała tak samo.
Rejestracja: 2014
  • 87 / 1 / 0


Serdeczne dzięki!
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


Mi klon bardzo pomaga przy odstawce Tramalu jem 12mg dziennie zmixuje się z neuroleptykami i lulu teraz się obudziłem zajebany neurolami straszne te leki są %-D susza w ustach głową jakby ktoś młotem w nią zajebal mowa spowolnienia do tego belkot ale jest luz psychika dalej depresyjne zajebalem sobie 300mg kody a miała być o 18stej zjedzona pewnie znowu zasne na peaku :retarded:

Czuje się taki zwraczalyy bo pewnie haloperidol depot już w pełni dziala zbyt pewny siebie bylem zawsze bralem 50 mg na 10dni teraz poszło 100mg i nie wiem co dalej bedzie bo depot dlugo sie laduje
Posty: 7532 Strona 678 z 754
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: badmouse i 4 gości