Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
  • 16 / 3 / 0
Czytaj do końca. Choroba autoimmunologiczna? to taka co zniszczyła mi tarczyce, zmniejszyła ilość hormonów, upośledziła działanie mózgu, pamięci, kreatywności, stałem się oschłym który nie potrafi żartować w związku z utratą kreatywności. Brałem 9 różnych antydepów, ssri głównie, nic nie działało benzo również, gdy zajaram ziółko włącza mi się ból za mostkiem nie do wytrzymania i koszmarny atak paniki. Mam wrażenie jakbym schodził. Choroba ta nie wiem w jakim jest nasileniu u was lub innych ale to potrafi być koszmar. Wyłącza młodego człowieka z życia niszcząc go od środka, niszcząc psychikę i wszystkie pozytywne cechy jakie może mieć człowiek. Nieważne w jakim wieku jesteś 20 lat? gówno, depresja, lęk, totalna antykoncepcja poprzez wyniszczenie psychiki uniemożliwiającej normalną rozmowę. Dodatkowo dochodzi też heh przejście na inne części ciała, z tarczycy, na kości, skórę, łuszczyca, reumatyzm, przeciwciała będą atakować również mózg- utrata równowagi. Dobra a teraz pozytywna część z tym można walczyć, lekarze na świecie skutecznie to leczą no oczywiście w Polsce to nie wiem, zapewne nie. Po pierwsze trzeba stwierdzić gdzie występują ataki autoimmunologiczne. Jeśli potrzeba to obowiązkowo uzupełnić hormony tarczycy. WYPIE***LIĆ GLUTEN z diety, nabiał, zboża. Pierwszą linią obrony ma być dieta paleo lub autoimmunologiczna, dodajmy do tego wysokie dawki wit D, selen, cynk, NAC - zwiększa glutation najsilniejszy antyoksydant w ciele. Jeśli osoba przejdzie na AIP, doda wit D, |Glutation omega3 i np kurkumę to mogą zniknąć wszystkie objawy choroby. Wszystkie ataki autoimmunologiczne, depresja itd. Każdy KAŻDY powinien to wiedzieć z tymi chorobami w Polsce. Te choroby przechodzą w remisję jeśli dojdziemy do sedna czyli trigerów naszych chorób. Po więcej informacji, DrK. news doktor Datis Kharrazian, karetka pogotowia dla nas.
  • 908 / 159 / 0
Te choroby przechodzą w remisję jeśli dojdziemy do sedna czyli trigerów naszych chorób.
Ch. autoimm. nie mają trigerów. Zdrowe komórki są trigerami. Czy się mylę?
Przewlekłe stany zapalne mają trigery.

NAC, kurkuma też dla mnie zajebiste nootropy.
  • 16 / 3 / 0
Choroby autoimmunologiczne również mają trigery, tylko niestety kiedy gen odpowiedzialny za konkretną chorobę się włączy, już się nie wyłączy. Chorobę można najwyżej w remisję wprowadzić, całkowicie wyleczyć się jej obecnie nie da. JA poprawiam swój stan w miarę szybko jak załaduje najmocniejsze wspomagacze. Pije zielone szejki- 1szpinak 2mango 2jabłko 2jagody cytrynka i do miksera ;), dodaje NAC, omega 3 kurkumę wit D (mega ważna jeśli chodzi o te choroby). Ale nie mogę paru objawów wyeliminować czuję że choroba odcisnęła piętno którego już nie zaleczę bez odpowiedniego podejścia. Mianowicie utraciłem wyobraźnie, kreatywność, pamięć. Jestem wyraźnie mniej kreatywny niż przeciętnie co strasznie przeszkadza w życiu, w rozmowach z innymi, rozwiązywaniu problemów.
  • 3109 / 316 / 0
Skąd wiesz że to choroba autoimmunologiczna a nie somatyczne objawy depresji i zaburzeń lękowych?
  • 16 / 3 / 0
@Blu
Wiem ponieważ u mnie choroba hashimoto i to jakaś ciężka wersja(tak, są różne od braku jakichkolwiek objawów do uczucia zdewastowania, wyczerpania przez chorobę i całej gamy ciężkich objawów psychicznych). Znacznie łagodzi się i nasila powiedzmy od zmiany diety na protokół AIP. Typowe jedzenie z wsparciem hashimoto robi ze mnie wraka człowieka niezdolnego do życia. Depresja, silne lęki ocierające się o panikę, złe samopoczucie w sensie ucisk w klatce piersiowej, bóle głowy. Ekstremalny lęk socjalny zaczerwienianie się bez powodu, ciągły wstyd, ciągły stres, osłabienie pamięci każdego możliwego rodzaju. Brak koncentracji. Ogółem brak mózgu, nie rozumiem co się do mnie mówi, jestem zakręcony i niespokojny. Z dietą i zmianą fajek na elektryka. Redukcja WSZYSTKICH objawów w jakimś stopniu ale najmocniej eliminuje lęk. Dziwne c nie? Otóż niektórzy lekarze wiedzą co się dzieje w organizmie chorego i dzięki nim jest ze mną znacznie lepiej. Te wszystkie objawy które opisałem nie są przesadzone. Zaden lek nie równa się z poprawą po zmianie diety, ale najbliżej był bupropion. Nie wiem skąd w tym leku taki efekt na chorobę autoagresywną.(znacznie zwiekszona tolerancja na szkodliwe jedzenie)
  • 908 / 159 / 0
@pomasz
Z dietą i zmianą fajek na elektryka. Redukcja WSZYSTKICH objawów w jakimś stopniu ale najmocniej eliminuje lęk. Dziwne c nie?
Dieta pomogła?
Hashimoto to choroba układu odpornościowego. A 80% ukł. odp. znajduje się............
.
.
.
.
.
Spoiler:
Spoiler:
Z dietą i zmianą fajek na elektryka. Redukcja WSZYSTKICH objawów w jakimś stopniu ale najmocniej eliminuje lęk. Dziwne c nie? Otóż niektórzy lekarze wiedzą co się dzieje w organizmie chorego i dzięki nim jest ze mną znacznie lepiej. Te wszystkie objawy które opisałem nie są przesadzone. Zaden lek nie równa się z poprawą po zmianie diety, ale najbliżej był bupropion. Nie wiem skąd w tym leku taki efekt na chorobę autoagresywną.(znacznie zwiekszona tolerancja na szkodliwe jedzenie)
Weź se pan jeszcze probiotyk (Sanprobi dobry, bo ogarniam dla siebie też) to zobaczysz, będziesz zdziwiony ciągle chodził😉
Mikroflora jelit szkoli UO (na dwóch stronkach już tak pisało, że jest trenerem %-D ). Widocznie tam siedzą Ci same kurwy, a nie trenerzy. Dokup trenerów.
Fajki coś podrażniały, bo spora część UO to (już bez pikachu) gardło, oskrzela i coś tam, migdały?🤓🤓
Buprobion powoduje wzrost dopaminy, a jelita też mają rec. dopaminowe, które przyspieszają perystaltykę jelit (czy coś takiego, nie pamiętam dobrze 😑), a ty przy tym hishomoto masz spowolnioną, dlatego przyjemnie to odczułeś chyba🤔.
BTW taniej przyspieszać błonnikiem 😉
BTW2 Nie rzuciłes palenia używając bupropionu?😲😐

Ogólnie różne gatunki trenerów twórzą witaminy i coś tam🤔❓, różnie uszczelniają swój dywanik i różnie szkolą UO.
I Tworzą jeszcze różne....
.
.
.
Spoiler:
Spoiler:
Ja myślałem, że kiszki tylko sero twórzą - która i tak nie przeniknie do bani👉musi tryptofan lecieć.
A jak jest stan zapalny to chuja leci i z tryptofanu zamiast sero tworzona jest kineruina, która wku@#$a oun + mała ilość sero + kurwy w jelicie + trzustka niechciana może powodować:
Depresja, silne lęki ocierające się o panikę, złe samopoczucie w sensie ucisk w klatce piersiowej, bóle głowy. Ekstremalny lęk socjalny zaczerwienianie się bez powodu, ciągły wstyd, ciągły stres, osłabienie pamięci każdego możliwego rodzaju. Brak koncentracji. Ogółem brak mózgu, nie rozumiem co się do mnie mówi, jestem zakręcony i niespokojny.
Streszczenie:
Spoiler:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 9 / / 0
26 lutego 20200xcd pisze:
Hej, również choruję na chorobę autoimmunologiczną i miałem epizod kiedy leczyłem się psychiatrycznie różnymi lekami przeciwdepresyjnymi. Ze swojej strony mogę jedynie przestrzeć przed lekami zawierającymi benzo, bardzo źlę wpływają na organizm, potrafią indukować stan zapalny lub wzmacniać już istniejący. Zwykle jest też tak, że to na tobie spoczywa obowiązek znania negatywnych interakcji leków, bo lekarz psychiatra może zupełnie nie ogarniać twojej choroby. Życzę powodzenia w terapii :)
Mi zdiagnozowali stwardnienie rozsiane po 3 latach ćpania sobie benzodiazepin i roku SSRI Escitalopram.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.