Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 618 • Strona 60 z 62
  • 2380 / 279 / 0
Dzięki spróbuję jakoś 90-60 min przed planowanym snem a raczej położeniem się do łóżka aby zasnąć spróbuję i zobaczę jak będzie dziś będzie 1 raz kiedys miałem ten lek i dobrze wspominam sprawiał że spałem ale z tego co pamiętam to była już dawka 100mg .. zobaczę jak będzie ewentualnie przejdę na kwete ( która tutaj tak polecają) co do kwety kiedyś dostałem ją w szpitalu ale to była b.mała dawka więc nie podziałało
  • 55 / 16 / 0
To jest konkretny kosiarz nasenny, gorąco polecam na zaburzenia senności.
  • 269 / 39 / 0
@sclero2014
Z twoumi problemami to myślę że od razu mozesz próbować 200mg jeśli o kwete chodzi
:tabletki:
  • 2380 / 279 / 0
@krzychv no jeśli chlorprotiksen chodzi to niestety zawiodłem się na nim a więc .. po kolei odebrałem lek miałem ogromną nadzieję ze mi pomoże. Ale po zazyciu leku jakies 60 min ból głowy straszy puls około 160-170 ... ze spaniem kiepsko na drugi dzień takie zamulenie ze jedynie majka iv byla w stanie postawic mnie na nogi .. także kiedyś go lepiej znosiłem dlatego chciałem go spowrotem bo wiem ze po nim spalem i ne odczuwałem skutków uboczych .. ale teraz o dziwo lorafen pomaga mi jakos spać bez wybudzen a nawet jak sie wybudze to udaje sie zasnąć
  • 28 / 2 / 0
Ile mg chlorprothixenu odpowiada 25 mg kwetiapiny? Mam pudełko tego pierwszego, niedługo minie termin ważności i chciałam spróbować podmianki. Chodzi mi o bezsenność.
  • 269 / 39 / 0
Ciężko powiedzieć, najlepiej poradź się u lekarza albo spróbuj od najmniejszej możliwej dawki.
:tabletki:
  • 190 / 15 / 0
Czy chlorprotiksen firmy hasco jest już dostępny w aptekach ?
  • 1595 / 42 / 0
@up
Jest ja już wykupiłem 3 15 mg i 1 50 mg i jest nawet tańszy.
  • 1 / / 0
Psychiatra przepisał mi ten lek na nerwicę, wieczorem wziąłem 1 tabletkę i mnie pojebało na kolejne dni.
Od paru miesięcy nic nie ćpam i nie chciałem już nigdy ćpać, a przez tą idiotkę dostałem totalnej depresji, bo mnie porobiło i się totalnie załamałem. Moje "demonki" z przeszłości od razu wróciły, wszystkie lęki jakie miałem nasiliły się jeszcze bardziej, jest jeszcze gorzej. Wysuszyło mi gardło, a moja fobia społeczna sięgnęła apogeum przez tą jedną tabletkę. Mija miesiąc odkąd wziąłem to gówno, a nadal jestem słaby, mam zawroty głowy i nie mam ochoty na robienie czegokolwiek. Męczy mnie rozmowa z ludźmi. Ma ktoś pomysł co robić?
  • 138 / 27 / 0
@MondryPolak Zapisz się znów do psychiatry i powiedz że ci ten lek nie pomaga i chcesz co innego. Moim zdaniem najlepsze wyjście.
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 618 • Strona 60 z 62
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.