Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 12 / 1 / 0

Dostałem go kilka dni temu od lekarza głównie na sen ale tez na lekkie psychozy które zdarza mi się złapać
I muszę powiedzieć ze dosłownie nic w życiu mnie nie pierdolnęło za pierwszym razem tak jak chlor. po około 10 minutach dosłownie mnie ścięło z nóg, padłem do snu i spałem jak dziecko, póki co nie powtórzyło się to już
  • 5 / 1 / 0

Mam bagaż doświadczeń z benzo, opio i neuroleptykami, ale wale dużo alko sporo ostatnio i chyba mam bardziej paranoje alkoholową niż psychozę. Do tego mam stwierdoną nerwice lękową. Odstawiam alko sam. Byłem na detoksie ale nic mi to nie dało, wię sam się męczę z tym.. Mam napady drgawkowe ostre momentami. Mogę brać chloroprotixen na to, skoro obniża próg drgawkowy? Staram się to przeżyć bez leków ale odstawienie benzo i opio jednocześnie nie tyrało mnie tak fizycznie jak alko. Szukam kogoś kto miał podobnie.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Jak narkotyki rozpuszczają ego – jest pierwsze badanie

Wtopienie się w świat, połączenie z kosmosem czy poczucie absolutnego spokoju po psychodelikach to wymysły czy naukowy fakt? Badacze po raz pierwszy przeprowadzili eksperyment, który pokazał, dlaczego po zażyciu substancji psychoaktywnych niektórzy mają poczucie, że ich ego się zaciera.
  • 1 / / 0

Cześć, spróbuj tiorydazynę a jeśli nie to najlepszym sposobem jest zmniejszenie dawkowania alko, czyli stężenia w roztworze etanolu, np: piłeś 10 browarów dziennie o stężeniu 6% to robisz 10 browarów następnego dnia 5%, po kilku dniach 4 %, po następnych 2%, zmniejszająć licbę pochłąniętych browarów. na sam koniec zobaczysz, że ci się odechce płynów.

nie cytuj posta bezpośrednio nad Twoim, używaj funkcji mention - starysteve
  • 102 / 22 / 2

Byłem na początku bardzo negatywnie nastawiony do tego leku, wnkontekście detoksu od opio. W końcu to ulubione narzędzie lekarzy oddtruwających opiowraków. Jednak poza klasycznym antypsychotycznym, nieuzależniającym uspokojeniem, ma on ogrmnego asa w rękawie - dosyć silnie zaznaczone działanie cholinolityczne (takie jak atropina czy hioscyna, ale słabsze, normalnie niepożądane w lekach tego typu.

Jakie to daje benefity?
1-Podnosi temperaturę ciała, przez co to okropne zimno na skręcie jest znacznie zredukowane
2-Hamuje perstaltykę jelit - dobra alternatywa, jak ktoś się boi przedłużenia skręta przez loperamid
3- Wysusza błony śluzowe, co oznacza mniejszy wysięk z nosa

Z minusów to niestety podnosi tętno, ale nie jakoś drastycznie
  • 6 / 1 / 0

Da radę to łykać doraźnie na sen? Dostałem kiedyś od psychiatry, mam całe opakowanie po 50mg. Zależy mi na tym żeby na następny dzień nie chodzić bardzo zamulonym.
  • 795 / 101 / 0

Niby da rade, bo niektórych on usypia, ale głównie tylko tych co mają małe doświadczenie z lekami. Niektórych może na początku zwalić z nóg, ale tylko pierwsze razy jak się bierze. Ale od razu dodaje że jeśli chodzi o sen to jest cała masa lepszych środków, z resztą nie tylko biorąc sen pod uwage, bo ten lek jest po prostu tragiczny. Co do drugiego pytania to niestety lek bardzo muli i to w bardzo nie przyjemny sposób, dodatkowo potężnie boli po nim głowa na ogół i są mdłości, zachwiania równowagi i ogolnie słabe samopoczucie. Jeśli nie masz nic innego pod ręką a potrzebujesz usnąć to możesz wziąć tabletke zobaczyć jak na ciebie zadziała. Ale jeśli masz do dyspozycji coś innego i nie ma gwałtownej potrzeby to radze nie tykać tego szmelcu

Ciekawi mnie czy za granicą koniowały też tak chętnie wypisują to gówno na prawo i lewo. Mi też wielu koniowałów (bo lekarzami nienazwe ich) to wypisywało. Ten lek to przestarzałe gówno, które ma więcej uboków niż cokolwiek daje. Kretyńscy lekarze może sami niech sobie skosztują kiedyś tego a nie na odczepke dalej wciskają ten archaiczny syf swoim pacjentom. Wiem mówiłem o tym setki razy, ale będę to powtarzał aż do znudzenia, żeby przestrzegać przed tym ustrojstwem.
  • 57 / 5 / 0

Takie samo gówno jak sulpiryd i każdy inny neuroleptyk, który ma za zadanie blokować dopaminę w mózgu. Kurestwo i tyle. Jeśli ktoś ma schizofrenie to nie ma wyjścia, ale brać neuroleptyk na bezsenność to wg mnie samobójstwo. Z bezsenności można się wpakować w inne gówno. A na bank pewnie jak przestanie się to brać to bezsenność wróci. STANOWCZE NIE DLA NEUROLEPTYKÓW!
  • 51 / 5 / 0

Ja biorę neuroleptyki na sen 18 lat , nie mam żadnych skutków ubocznych.
  • 7 / / 0

Od tego leku ma się straszny apetyt.
Przytyłem ponad 10 kg podczas stosowania chloroprotiksenu.
  • 20 / 5 / 0

nie wiem co jest gorsze *bo to i inny sort leków* czy asertin po ktorym czulam sie gorzej niz na kacu czy chlotprxn
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata